Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1941. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Habertürk ve populer kanallarda mozaiklenme oluyor. Ben Antalya'dayım mesela bir aydır çok olmaya başladı. Conax modül kullananlar nasıl görüntü bozulması yaşayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmasi lazim kanallar nickoledion hd bbc earth hd s sport bbc hd çizgifilm açığı var hd olarak gelmesi lazim cizgifilm kanallarinda 2 kanal açık var.Üç dört kaliteli ve beklenen kanal gelirse diyecek laf kalmaz

• Merhaba bulunduğum binaya yeni altyapı geldi ve Türksata geçmeyi düşünüyorum ama aklıma takılan bir kaç soru var. Bina 13-14 senelik ve her odada anten, internet, telefon prizleri yok (sadece salonda var). Şuan Türknet kullanıyorum ve çoğu eski binada olduğu gibi salonda telefon prizi var ve modemim orada şuan. Apartmanda merkezi uydu sistemi yok. Yan komşumun balkonunda çanak var ve kablo oradan oturma odasına camdan geliyor. (Oturma odasında uydu prizi yok, sadece 1 tane elektrik prizi var :) ).

Sorulara gelecek olursak;
    Bu arada sokaktan gelen kablo bina girişindeki ankastreden girip apartmanın en üst katına çıkıyor ve üst kata kondu türksat kutusu ve ben kutudan 1 kat aşağıdayım.

1- Abone olmam durumunda kablo nereden nasıl gelecek evin içine.
    2- Modem salonda olabilir ancak ben oturma odasında oturuyorum ve tv orada. Teledünya kablosu oturma odasına nasıl gelir? Dediğim gibi oturma odasında sadece elektrik prizi var ve ilginç bir şekilde herhangi bir buat yok.
  • AceVenturA kullanıcısına yanıt
    1- Anlattığınıza göre dış kapı civarından kablonun evin içine gireceğini düşünüyorum.
    2- Eve girdikten sonr ayırıcı kullanacaklardır. Modem için ayrı hat,televizyon için ayrı hat çekilecektir. Hat çekilirken görüntünün kötü olmaması için görünmeyen yerlerden çekilmesini isteyiniz. Çekilirken de teknik servisin yanında olursanız söylediğiniz yerlerden kabloyu geçirirler.
  • Net kanallar belli gelse yeter.HİSTORY ,S SPORT HD ,PRO7 HD BİR İKİ SİNEMA KANALLARI GELSE YETER.

• Siftahsiz kapanacak 2019 belli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 15 Kasım 2019; 17:19:20 >
  • S spor da gelecek gibi durmuyor sanki hocam. Kasım da ortalandı.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Ben ne desem boş artık.S sport hd ile ilgili bir fotoğraf paylaştım ve bir arkadaş kasım ayında eklenecegı ile ilgili bilgi paylaşmıştı.
    Degerli dostum inanın artık bu kurumda benim heyecanım kalmadı,Annem 'de alışkanlık oldugundan bir türlü kapatamadım ,Yoksa şimdiye kadar çoktan bırakmıştım?
    Türlsat platformu sabit kanallarla ilerleyecek sanırsam, işte arada sırada boyle çöp kanallar sıkıştırmalar yapar. Kaliteden uzak yeniliklerden uzak bir platform oldu.

• Halen bekletiliyordur kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Max Kruse

Net kanallar belli gelse yeter.HİSTORY ,S SPORT HD ,PRO7 HD BİR İKİ SİNEMA KANALLARI GELSE YETER.
    D-smart aboneliği sayesinde BBC Earth'ü izliyorum, belgesel olarak gelmesi gereken ilk kanal bence BBC Earth. Belgesellerin çekim kalitesi çok iyi ve olayların anlatımı, hikaye vurgusu, bakış açıcı birçok belgesel kanalından çok farklı.

Son zamanlarda Türkçe dublaj sıkıntısı nedeniyle kanal biraz tekrara düşse de içeriği oldukça kaliteli.
    Bence oyalama taktiği.Çıkıpta evet arkadaşlar biz bu kanalla zaten anlaştık şu tarihte yayına verecegiz deseler ölürlermi.
    Veya anlaşamadık söyleyin bilelim türksat yönetimi.

Kelimeler dostum artık kifayetsiz kalıyor.

• drupal kullanıcısına yanıt
    BBC Earth' güzel bir kanal tekrarları biraz sıkıcı evet ,Türksat bu kanallarla anlaşırsa 🤔 Eksikligi buyuk ölçüde kapatır.

Tabi çöp kanallar getirmezlerse.😉

• Ablamdayım mutfaktaki tv 'de Türksat kablo tv'de epg bilgisi yok gene hiç bir kanalda.

KABLO TV   [ANA KONU]

Sizlerde durum nasıl .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 16 Kasım 2019; 10:33:42 >
  • Gece saatleri bende de aynı epg bilgisi gozukmuyor 1 haftadir

Basit işleri bile yapamaz haldeler komık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 16 Kasım 2019; 16:24:47 >
  • Bir saattir Tlc izliyorum.

Durum böyle;

16.11.2019

Saat 12:25 Tlc mozaiklenme

12:40 mozaiklenme

12:44 mozaiklenme

12:55 mozaiklenme

13:24 mozaiklenme

13:36 mozaiklenme

14:14 mozaiklenme

14:52 mozaiklenme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 16 Kasım 2019; 14:54:23 >
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    Türksat platformunun umrunda bile degil ,artık servis elemanları ugraşmıyor bile benim aldım bilgi şoyle alt yapı ve teknik ekip yetersiz kalıyor dediler bu arızalara . Eski VCD günlerine gibi tv izlettiriyorlar. Teşekkürler türksat bize ne kadar önem verdigi belli.

Şikayet et bir bakalim ne diycekler sana.

• Ankara'da da EPG bilgisi bulunmuyor. Onun dışında Ankara'da sorun yok. Arızalı kanal yok. Mozaiklenme gibi sorunlar da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 16 Kasım 2019; 15:47:44 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Benim bölgemde evet yok ,Ama arkadaşimiz bu konuda mozaiklenmeler oldugunu belirtmiş.

• EPG sorunu Türkiye geneli gözüküyor,diğer sorunlar bölgesel gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.