Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lazzaro
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen bursada da 16+16 2defa dönerdi ekran ve de dediğiniz gibi fm radyoda ses verirdi fona
    şimdilerde ise bilemiyorum da doyumsuz mu olduk nedir
    hep isterik olduk
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    bursalı963 kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerdi yinede. En azından geriye dönüp hatırlayabiliyoruz. O günler hatıra kaldı bizlere. :)

@bursalı963 Çok çabuk tüketiyoruz herşeyi. Doyumsuzluk birazda ondan. Teknojinin hızıyla yarışır hale geldik. Çağa ayak uydurmak denilebilir belki, ama ne biliyim yinede çok kaptırmamak lazım kendimizi diye düşünüyorum.

Herkese iyi haftalar.

Selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Nat Geo' ların SD yayınları extra bi kötü geldi bana. Diğer SD kanallar normal gibi, ama Nat Geo lar gerçekten çamur. Nedenini bende anlamadım. Animaux un SD si Nat Geo lara göre çok daha iyi diyebilirim. SD ninde SD si oluyormuş demek.

• Fox Life ve Fx Hd kanalları açık bende temel paket abonesiyim. Önceden kapaliydi. Geçici mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 26 Mart 2018; 14:33:42 >
  • Weezer kullanıcısına yanıt
    Bende temel paket üyesiyim eve gidince bi deneyeyim bende de açık mı

• şu an 1 hd kanal eklemek için teknik bir engel var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal59

şu an 1 hd kanal eklemek için teknik bir engel var mı

yok hocam o kadar kanal kapattılar analog kablotvden
  • Şuan için 2 TP eklenebilir. Buda 10 HD kanal demek oluyor.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    tp eklenmeden kanal ekleyemezler mi hemen
    iyi dilekleriniz ve de samimi düsünceleriniz için ben teşekkür ederim sayın panasonıcman
    iyi haftalar
    Bazı kanalların SD yayın kaliteleri HD'ye yakın oluyor. Kanal D,Fox,Star,atv,Trt1 gibi kanalların SD kaliteleri iyi. Animaux'un görüntüsü söylediğiniz gibi daha iyi. Bizdeki dolby olmayan Animaux. Dolby olanın görüntü kalitesi ondan da iyiydi. İngilizce dil seçeneğinde Türkçe dil var. Türkçede Fransızca dil var.
  • kartal59 kullanıcısına yanıt
    Ekleyebilirler. TP eklenmesi de zor değil. 2 TP boş olduğu için anında kanal eklenebilir. 2 TP dolduktan sonra yine analogdan kanal taşınması gerekecek. 3 TP'lik daha yer açılabilir. Analog yayından kanal çıkarılana kadar 5 TPlik yer var.

Hangi HD kanalın eklemesini istiyordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 26 Mart 2018; 18:34:21 >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    trt müzik hd için daha ne bekliyor bunlar o zaman
  • Toplu halde ekleseler bari.ne ekliycekseler.

• kartal59 kullanıcısına yanıt
    TRT'nin geciktirdiği söylendi. Eklense iyi olacak. Trt Müzik'in eklenmesini ben de istiyorum. TRT'lerin HD'leri ile Sinema TV'lerin ikinci kanallarının eklenmesi gerekiyor. Dream TV'nin HD'si de eklenebilir. Bein Sports Haber eklendiğine göre Tivibu'dan da Tivibu Spor'un eklenmesini isteyebilirler.
  • Dunyadan bir haberler.100 mph hizim var guya aylardir 10 u gecmiyor.Gelen adam fisi cikarip takiyor.Speedtest yapiyor ve ilginc burda bir sorun var diyip gidiyor.Bir kac hafta sonra yine arayin bakalim degisecek mi diyor? Cozume gel..Sonuc hizim maximum 9 -10.Odedigim para 100 mph

• Weezer kullanıcısına yanıt
    Yeni abonelikte 1 ay hediye üst paket veriliyor ya da doğum günü için 3 gün üst paket açılıyor. Bu kanalları izliyorsanız üst paketin tamamını izleyebilmeniz lazım.

İlgili kanallar temel pakette değiller.

• Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Ekip gönderme konusunda eskisi gibi sıkıntı yok da çalışan personelin çoğu gerekli donanıma sahip değil. Binalardaki kutuya müdahale ederken diğer abonenin sinyal değerlerini bozabiliyorlar. Arızanın neden kaynaklandığını tespit edemiyorlar. Sorun olduğunu siz de biliyorsunuz sorunu çözmesi için ekip çağırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 27 Mart 2018; 0:57:40 >
  • aesenel kullanıcısına yanıt
    Bize son dakika bilgilerini vermeden ortalardan koybalmayin sakin 😀

• aesenel kullanıcısına yanıt
    Abonenin doğum günü olabilir. Ben de sizin gibi onu diyecektim. Bir de bazen yayın merkezinde şifrelemede sorun olabiliyor. Kanallar şifresizse bölgesel arıza olmuş olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 15951596159715981599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.