Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: lalabaytr , delibozuq , delibozuq
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4K 30P HEVC DESTEĞİ4K 60P HDMI INPUT olduğundan kablo tv ve uydudan 4K 60p yayın gösteremez... sorun bu... 4K 30p yayın açabiliyor tunerler 4K 30P ...
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    temelde kablo tvde çanak kullanıyor ama çanağı küçük olsa gerek... teknik ekibe yandaşlar doldukça kaliteside düşüş olarak belli ediyo sanki...
  • Beyler selamlar hd8900 le yaptığım kayıtları cihaz harici izleme şansım yuok mu acaba kayıt ettiği uzantı ts ve başka bir cihazda oynatmıyor.
  • tutankenshta,moda'da oturmaktayım sahil kısmında.

herseyin hayirlisi bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

temelde kablo tvde çanak kullanıyor ama çanağı küçük olsa gerek... teknik ekibe yandaşlar doldukça kaliteside düşüş olarak belli ediyo sanki...

Diğerlerinden ayırt edici özelliği olarak olumsuz hava koşullarında yayının sorunsuzca devam etmesi olarak gösteriliyor. Bundan dolayı biraz yağmur yağınca bozulmaması gerekirdi. Kışın bile bozulmamıştı.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    yağmuradan fazlası olmuştur... zamanıbda çanağın önüne kamyon parkeden personel olmuştu... yine yapmışardır...
  • SMS geldi az önce cihazlara güncelleme gelecekmiş.
  • arkadaşlar...kablo tv şebekesinin izmir şehirindeki çanak antenlerini gördüm devasa boyuttaki muhteşem antenler gözlerimi şenlendirmiştir donanım haber forumu bilgilerinize sunarım...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Önemli olan işlevi, boyu degil

• quote:

yağmuradan fazlası olmuştur... zamanıbda çanağın önüne kamyon parkeden personel olmuştu... yine yapmışardır...

Olabilir, kendi kendine gitmemiştir.
  • Hiç bir atraksiyon yok ...

• gderebasi kullanıcısına yanıt
    Ne güncellemesi acaba? Netalar için yeni firmware mi geliyor yoksa.

Tüm kablo tv illerini mi kapsıyor, yoksa sadece sizin ile mi özel? Bana mesaj gelmedi çünkü her zamanki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 8 Mayıs 2017; 21:26:54 >
  • gderebasi, bu iyi haberde eski cihazlar icinde olabilirmi?

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum sadece sms geldi. Cihazlara güncelleme gelecek onaylayın diye. Ama güncelleme falan gelmedi hala.
  • quote:

4K 30P HEVC DESTEĞİ4K 60P HDMI INPUT olduğundan kablo tv ve uydudan 4K 60p yayın gösteremez... sorun bu... 4K 30p yayın açabiliyor tunerler 4K 30P ...

4k yayın izlemek için 30p yetersiz mi?
    Bu arada sesi de almıyor, normalde çözünürlük vb sorun olan tvlerde en azından yayının sesi duyuluyor diye biliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gderebasi

Bende bilmiyorum sadece sms geldi. Cihazlara güncelleme gelecek onaylayın diye. Ama güncelleme falan gelmedi hala.

Güncelleme onaylamak diye birşey nasıl olucak anlamadım. Yeni yazılım ekrana gelir, ona "OK" deriz. Güncelleme otomatik oluyor zaten, onaya gerek yokki. Mesaji iletenler olaydan bi haberse şayet, böyle bir mesajın gönderilmesi çok normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panasonicman -- 9 Mayıs 2017; 1:0:48 >
  • lazzeus kullanıcısına yanıt
    web sitesinde HDMI ile izletir demiş ama kaç HDMI girişinden yazmamış... ses dahil... açması için gerekenleri karşılamıyor... servis tuner değiştirirse belki izlersin diye tahmin ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutankenshta -- 9 Mayıs 2017; 1:44:20 >
  • Bana da güncelleme mesajı gelmedi. Pozitek 1600 ve Next kutu kullanıyorum,bu saatten sonra bu kutulara bir güncelleme gelmez diye düşünüyorum,yeni kutular için geçerli olabilir bu çalışma...
  • kablo tv yi baglatali 2 hafta oldu neta 8970 alicisini kullaniyorum.kendi kendine kanal degistirip direk 1 inci kanal kablo infoya geciyor.bazen dakkikada 2 defa bazen yarimsaatte 3 defa bu olay oluyor.aldigimdan beri dogru duzgun kullanamadim.boyle giderse btk ya basvurup taahhutu islettirmeden iptal ettiricem aboneligi.

• Aynı mesaj bana ve kardeşime geldi.Bende pozitek 1600c , onda neta 8800 var

KABLO TV   [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.