Şimdi Ara

k790 /k800 /k810 MENÜ /PATCH /CAM DRİVER /ACOUSTİC /YAZILIM /VERSİYON /HER ŞEY** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.081
Cevap
9
Favori
359.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • k810i Patchini k790 na atıyorum siz benim orjinal dosyalarımı hazırlayın telefon çökebilir
  • telefon açılmadı telefon çökdü orj dosyaları yüklüyorum
  • Bendende Size Walkman Accousticleri Faruk Bunlarıda Konuya Ekle
    w850&w880
    http://rapid-share.com/files/64673606/acoustic_w850_w880.rar.html
    w810:
    http://rapid-share.com/files/65629040/k790i_NETGEAR_.rar.html
    -leri silmeyi unutmayın
  • quote:

anilcanss

ekledim

arkadaşlar patchsiz telefonunuzu bir yere bıraktığınızda telefonunuzu kimse kurcalamasın bunu önlemek için geliştirilen java uygulama

cell lock

http://rapid-share.com/files/83403369/celllock.rar.html indir

• bende k810i var ve şuan telefon açılıyor ama yazılar görünmüyor ve donup kalıyor.ben gösterdiğin adresten k810 main asia ve fs asia yı indirdim.o mics file bölümüne atılacak dosyayı indirebilmem için bana yardımcı olabilirmisin farukkk? yoksa hiç uğraşmiyim garantiye mi vereyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: spunky24

bende k810i var ve şuan telefon açılıyor ama yazılar görünmüyor ve donup kalıyor.ben gösterdiğin adresten k810 main asia ve fs asia yı indirdim.o mics file bölümüne atılacak dosyayı indirebilmem için bana yardımcı olabilirmisin farukkk? yoksa hiç uğraşmiyim garantiye mi vereyim?

customuda indir onu zipli değil indirdiğin sekilde misc fileden at garantide en az 10 gün bekler bu yüzden tel çökmüşken yukarıdaki işlemleride

korkmadan yapabilirsin.se updaite servisinden yazılım yüklemeyi dene olomazsa setolden dediğim şekilde atarsın telin cıdını biliyormusun ona göre main

fs indireceksin add butonuna ikisinide ekle custom misc file ekle flaşh

• Yazılımcı Online
    BU İŞLEMİ YAPARKEN

ŞARZIN VARMI TELDEfONUNDA YAPACAĞINI YAPTIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 13 Ocak 2008; 22:13:46 >
  • oldu oldu Faruk hocam gene yaptın yapacağını eyw
  • teşekkürler farukkk. şimdi costum bulamaya çalışıyorum. telefon CID 52. se updatele bile olmuyor.iyice çöktü tel
  • quote:

bide bişi öğrenmek istiyorum. bu cutom menu.ml mi yoksa" .HOOK.itm " mi??

pme bak
  • farukkk çoooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkürler.sonunda tel açıldı.hızır gibi yetiştin valla sende olmasaan napardık ki
  • Farukkk hocam birde mümkünse Orjinal cam driver ve Orjinal Akustiği ekleyebilir misiniz?

Emeğinize sağlık çok güzel bir konu olmuş
  • quote:

farukkk çoooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkürler.sonunda tel açıldı.hızır gibi yetiştin valla sende olmasaan napardık ki

önemli değil arkadaşım

quote:

buraoca2 Tarih 13 Ocak 2008; 23:31:44
    Farukkk hocam birde mümkünse Orjinal cam driver ve Orjinal Akustiği ekleyebilir misiniz?

Emeğinize sağlık çok güzel bir konu olmuş

rica ederim eklerim ama gerek yok bunları kullanınca insan eskisine geri dönmez bu yazılımları sonye göndereceğim yakında

• Yok isteyerek eskiye dönmeyi istemeyiz de Bir problem çıktığında servise vermeden önce orjinal dosyaları yüklesek daha iyi olacağı kanatindeyim Yada telefonu satmaya kalktığımızda satacağımız kişi teli orjinal haliyle isteyebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Yok isteyerek eskiye dönmeyi istemeyiz de Bir problem çıktığında servise vermeden önce orjinal dosyaları yüklesek daha iyi olacağı kanatindeyim Yada telefonu satmaya kalktığımızda satacağımız kişi teli orjinal haliyle isteyebilir

tamam eklerim arkadaşım
  • merhaba farukk senin verdiğin cam driver tel in orjinal cam driver indne iyimi yani hem video hemde foto olarak ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknoloji_61

merhaba farukk senin verdiğin cam driver tel in orjinal cam driver indne iyimi yani hem video hemde foto olarak ??

evet iyi ilk sayfadaki verdiklerimin hepsi en iyi olan değişikliklerdir baska sitelerde olanlarla ilgilenmeyin ben hepsini deneyerek en iyi kendi kullandığım yazılımları paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 15 Ocak 2008; 3:28:20 >
  • http://www.fl-yupload.com/?fid=1130169

arkadaşlar bende bu driveri kullanıyorum bi deneyin isterseniz baya güzel resim dede videoda da!
    (linkte ki - işaretini kaldırın)

örnek video:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 14 Ocak 2008; 13:20:08 >

• tolyo korpitis mi ne o cam driver in adı. Eğer başkaysa videosu bizimki kadar iyimiş , yani farukk un verdiği kadar. Birde örnek resim koyar mısın. Son bişey daha soracağım, video çekerken zoom da takılma meydana geliyor mu yoksa orjinal cam driver daki gibi hızlı çalışıyor mu zoom ayrıca videoçekimini duraklatıp baştan başlatmak naısl , takılma oluyor mu hiç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: buraoca2

Yok isteyerek eskiye dönmeyi istemeyiz de Bir problem çıktığında servise vermeden önce orjinal dosyaları yüklesek daha iyi olacağı kanatindeyim Yada telefonu satmaya kalktığımızda satacağımız kişi teli orjinal haliyle isteyebilir

tamam eklerim arkadaşım

İlgilendiğin için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.