Şimdi Ara

k700i ye msn messanger

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir forumda okudum k700i ye msn messangeri yüklüyorlar 30 milyon tl kadar para alıyorlarmış bunun aslı varmı en azından bu telefona msn messanger yüklenebiliyormu onu ögrenmek istiyorum.

• malesef yüklenemiyo
  • ya tamam symbuan yok ama yüklenmedigi kesinmi
  • daha farklı chat programı yukleyebiliyon ama msn ni duymadım. msn benzeri yuklendiğine gore msninde mantıken yuklenmesi gerek
  • bu konuyu bilen arkadaşlar lütfen birşeyler yazsın
  • hocam şu siteye bi bak istersen burda t610 a var diyoo bu demek oluyoki k700 de olur
    http://cmessenger.cleverlance.com/en/index.jsp
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain34

malesef yüklenemiyo

neden kesin olarak bilmedigin konularda yorum yapma geregi duyuyosun vede yorumlarınla insanları yanıltıyosun amacın ne post derdinemi düştün yoksa herkese yardım etme sevdasımı çözemedim seni...
  • Yaw neden yüklenmesin ki alalhaskına biraz mantıklı olun yaw ..
    K700i de de kapalı kodlu bir işletim sistemi var, ve dolayısı ile 3.parti java uygulamaları kabul ediyor..
    E java msn messenger neden yapılmasın ..

Neyse 1-2 tane free var, baglantıda arada sorun yasasada baglandıgını gördüm,
    Yakında agile messenger java çıkacak, o zaman bakın çok güzel olacak işte ..

Saygılar
  • çok iyi be yolda iken bile k700 den dünyaya mesaj yolla süper....
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain34

malesef yüklenemiyo

maalesef yüklenmiyo dimi o zaman bu topic e bir gözathttp://forum.donanimhaber.com/m_1422999/tm.htm
  • sizin icin mobile messenger onemliyse symbianlı bir telefon alın rahat edin..
  • eger S700 e msn yukleniosa hic düşünmeden gidip alirim.
    p910iden bile mantıklı gelio bana
  • yüklenmio mu yani nie yüklenmio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.