Şimdi Ara

K2 Network Çalışanlarının Resimleri(Geyik Değil Gerçek) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
13.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

adamların ortamları da pek bi rahat
    dünya umarlarında değil valla etrafta o kadar karı kız varken kim takar koxpu hack'i valla

bize de belinize kuvvet demek düşüyor işte napalım

Ben de takmam

• quote:

Orjinalden alıntı: >istanbullu-karateci<

şimdi beni banlayan bunlar mı

harbiden bunlarmı şimdi bu molozlarmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

quote:

Orjinalden alıntı: PreQue*

quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

quote:

Zevkle uzatırım, rahatlayarak kısaltırım. Arı gibi uçarım, eşşek arısı gibi sokarım Sana mı sorcam

Az ilerde çocuk parkı var.Seni o bölüme alalım

Peki

yorumlari okuyunca kimin çocuk oldugu anlaşılıo daha ne dediginin farkında deilsin genç bence adama dicene sen git kumda oyna

Sen konuşma fazla..

[b]efege amacını anlıyamadım senın L.J de cemekedıgın bıseymı var yoksa neden gereksız polemk yaratmaya calısıyorsun anlamıs degılım acaba sen yazdıgı yazıları okuyormusun ? bence hazır cevap verıyorsun gıbıme geldi. adam sıze premıum almayın gıbısınden bısey demedı dıkkat ettınze bızıma ldıgımız premıumlarla alınan gercekleri soyledı ve hanı o bunları koydu dıye ben gıdıp pre almıcakmıyım cok sacma bence aksına resımler cok guzel ben hep merak etmısımdır k2 calısınlarını gmlerın tıplerını vs. bence sen fazla BOŞ İŞLERLE UGRASMA DERİM.

Ayrıca vahit paylasımın ıcın cok teşekkur ederım.

• quote:

Orjinalden alıntı: mpc

o bilek güreşi yapan dövmeli bayan Aleenia (resmi forumda bir imzada da var resmi)

Adamlar ortamı kurmuş hemşo =)
  • gördüğünüz yerde kafa göz dalın bunlara
  • Öncelikle hepinize iyi geceler. Birde şu acıdan düşünün zamanında bu insanlar bizim cogul konusmıyım benim acıgımızı bulmuşlar knight online adlı oyuna olan bagımlılıgı bunu kullanıyorlar zamanında bize bu alt yapıyı hazırlamıslar şimdi ekmek elden su golden mgame in patchleriyle oyunu yonetıp iciyorlar sıcıyorlar...

2. durum Adamlar Saglam bi iş bitirdi patronlarından izin aldı karılı kızlı kaynatıyolar :D ...
  • Adamlara kızmıyorum haklılar. Böyle dandik yönetimi olduğu halde hala pre alan userler oldukça geneleve bile dönse normaldir orası
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: PreQue*

quote:

quote:

Az ilerde çocuk parkı var.Seni o bölüme alalım

Peki

yorumlari okuyunca kimin çocuk oldugu anlaşılıo daha ne dediginin farkında deilsin genç bence adama dicene sen git kumda oyna

Sen konuşma fazla..

konusup konusmayacagını sanamı sorcak dhnin sahibinin yegenimisin oglumusun akrabasımısın ? kelimelerini
    dogru sec büyüklerinle dogru konus hatta uslu durursan rüyanda sirinleri bile görebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teatrous -- 4 Haziran 2009; 13:39:24 >

• @teatrous

• quote:

Orjinalden alıntı: Larry

quote:

Orjinalden alıntı: Shisha

quote:

Orjinalden alıntı: Larry

guzel cok guzel..nedim
    pwp server bile artik hf tbl calişmiyorken k2 denen bataklikta her alt her pislik donuyor..normaldir döner. adamlar artik alem yapmaktan oyuna pek ayircak vakit olmuyor..
    neyseki sevindigim bir durum var..o paralar harcanip bitiyor bir kac sene icindede sanirim oyun tarih olmasada en azindan bugunlerinide aricak..Bu şekilde harcamaya devam etsinler...Kimsenin ahı kimsede kalmaz..
    Benim hala akil sir erdiremedim kafami kurcalayan 2 soru var..
    1.k2..Sizi bu gunlere getiren cebinize milyonlarca dolar kazandiran sizi belli yerlere getiren turk halkina dusmanliginiz ve bu umursamaz tavriniz neden?
    2.Turk halki hala neden bu kadar para veripte soyulmasina haksizliga ugramasina sinir hastasi olmasina ragmen bu oyunu oynar..

Bazı sorular cevapsız kalıyor aynı şu soru gibi insan sigaranın zararlı olduğunu bile bile neden para verip içer ?

Iyide sigara bagimlisi orneginde verdigin durumdan farkli..hadi bu olsun ornek..atiyorum ben anadol iciyorum..ayni fiata 2001 monte karlo vs sigara almak varken baktimki iyi degil anadol degistirebilirim..
    Simdi sorulmasi gereken şu..
    Gunumuzde onlarca kaliteli oyun varken ne grafik olarak ne oyun olarak beni tatmin etmeyen..sinir hastasi yapan..her an soyulurmuyum korkusunla yasanilan bir oyuna baglanip deli olup uzulmektense..neden onlarca ceşidi varken bu oyuna hala takilimki..
    Eskiden olsaydi sunu derdim..ha o zamanlar her evde pc ve internet yaygin degildi..internet cafeler de kilişelesmis belli oyunlari yuklerlerdi..
    ama şimdi bircogumuzun evinde pc internet var..secim yapmak icin ceşit cesit oyun var..
    Bana kalirsa hala da bu oyunu israrla oynayan insan ya sikayet etmicek buraya tasimicak.. yok soyuldum yok tbl yok hack yok haksizlik..yada birakicak..cesit cesit onlarca online oyun var..
    Bu oyunu sanki mecburmusunuz gibi oynamaya kendi icinizde hayatinizin bir parcasi yapmaya degmez..!siz den cok seyler aldi verdigi hic bir şey yok..

Doğru söze ne denir ki...

• quote:

lev@

Bu oyunu tabiki bırakırsın ama bu oyunun verdiği hazı başka bir oyunda bulamazsın ilk başlarda buldum sanarsın ama değildir ..
    Benim anlatmak istediğim bu.

Kesinlikle kendini kandırıyorsun. Kaç tane online oyun denedin de böyle bir yorum yapıyorsun. KO da aldığın zevki katlıcak KO da 50 kat daha kaliteli oyun bulursun birader.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Falchon

quote:

lev@

Bu oyunu tabiki bırakırsın ama bu oyunun verdiği hazı başka bir oyunda bulamazsın ilk başlarda buldum sanarsın ama değildir ..

Kesinlikle kendini kandırıyorsun. Kaç tane online oyun denedin de böyle bir yorum yapıyorsun. KO da aldığın zevki katlıcak KO da 50 kat daha kaliteli oyun bulursun birader.

Zaten KO oynayanların çoğu MMORPG i KO'dan sananlar kendi tecrübelerime göre ve KO dan binlerce kat iyi oyunlardan bir kaçı bence, Shaiya, Metin 2 vs. Para yatırmadan 1 yerlere geliyorsun en azından. KO free2play maşallah, GB si para, HF si para, PRE si para. Ne anladım bu işten. Bunlar olmasa kim ne yapacak nereye gelecek ? Zuahaa.

• quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

quote:

quote:

lev@

Zaten KO oynayanların çoğu MMORPG i KO'dan sananlar kendi tecrübelerime göre ve KO dan binlerce kat iyi oyunlardan bir kaçı bence, Shaiya, Metin 2 vs. Para yatırmadan 1 yerlere geliyorsun en azından. KO free2play maşallah, GB si para, HF si para, PRE si para. Ne anladım bu işten. Bunlar olmasa kim ne yapacak nereye gelecek ? Zuahaa.

WoW, Sro, Metin 2 vb bikaç tane daha denedim ben. KO gibi hiçbiri sarmadı. KO'da var bir şeytan tüyü. Şu an oynamıyorum ama hayatımı tekrar unutmak zorunda kalırsam yeniden başlayacağım oyun KO olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

lev@

WoW, Sro, Metin 2 vb bikaç tane daha denedim ben. KO gibi hiçbiri sarmadı. KO'da var bir şeytan tüyü. Şu an oynamıyorum ama hayatımı tekrar unutmak zorunda kalırsam yeniden başlayacağım oyun KO olur.

Çayı temiz satmıycan içine tükürcenki müşteri hep sana gelsin

Seninkide o misal :)

• Bıraktığım için bi kere daha mutlu oldum.Ama o ortam bizim bölümde olucak offf
    Bu arada adamları tuttum bizim kafandanTabi o dövemli hatunla bilek güreşi yapan adam hariç
  • quote:

quote:

quote:

quote:

lev@

WoW'u private serverlardamı yoksa orjinaldemi oynadın?

• Level sınırı 70 iken(burning crusade) Earthen Ring RP realminde oynadım. Daha sonra lagdan dolayı bıraktım. Private takılmaya başladık Numan ve Antor'la. Şu an oynamıyoruz.
  • Aynen waho diğer mmorpg tarzı oyunlardan bizim kurup oynadığımız private server bile daha iyiydi (pk olarak) en azından herkesin hilesiz pk attığını biliyoduk. KO da sadece koxp olsa pk da hile hurda olmasa yine yeter yine yeter ama yok ölümsüzlük yok tbl yok seri pot yok speed hack yok seri okçu skillerini içeren hileler oyunun cılkını çıkarıyo..

Diğer oyunlarda aşmış grafikler skill efektleri itemler itemlerin görünüşü oynanışı haritaları var fakar "PK" olayı yok malesef KO daki gibi onun için KO her zaman en iyi pk yapılacak oyun şuan üstüne çıkabilen yok. (en çok övülen 7 8 mmorpg leri denedim fakat pk olarak yine KO ya göre vasatlar. aion dekaron world of warcraft metin 2 lineage 2 silkroad vs vs.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: vormound

Aynen waho diğer mmorpg tarzı oyunlardan bizim kurup oynadığımız private server bile daha iyiydi (pk olarak) en azından herkesin hilesiz pk attığını biliyoduk. KO da sadece koxp olsa pk da hile hurda olmasa yine yeter yine yeter ama yok ölümsüzlük yok tbl yok seri pot yok speed hack yok seri okçu skillerini içeren hileler oyunun cılkını çıkarıyo..

Diğer oyunlarda aşmış grafikler skill efektleri itemler itemlerin görünüşü oynanışı haritaları var fakar "PK" olayı yok malesef KO daki gibi onun için KO her zaman en iyi pk yapılacak oyun şuan üstüne çıkabilen yok. (en çok övülen 7 8 mmorpg leri denedim fakat pk olarak yine KO ya göre vasatlar. aion dekaron world of warcraft metin 2 lineage 2 silkroad vs vs.)

KOXP olmaması bişey farketmiyorki +10/+5 dizilmiş bir sürü char var. Koxperler olmasa onlara np kaynağı olmaktan başka bişey olmuyorsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.