Şimdi Ara

K.K.KH. Destek Kıta Grup Komutanlığı Bakanlıklar/Çankaya/Ankara Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
184.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    K.K. LOJ. K.LIĞI KUR. BŞK. HRK. VE İD. YNT. D. BŞK.LIĞI İS. İNŞ. VE EML. Ş.MD.LÜĞÜ 551. İS. İNŞ. TB. KH. VE KH. HİZ. BL. /ANKARA / ÇANKAYA

Benimde bura bende fazla bilgi bulamadım..
  • arkadaslar kk des kt grp lof des uls öz oto bl k lıgı na dusen arkadaslara seslenıyorum hayal ettıgınız hıc bıse karsınıza cıkmıyacak sızı bıldıgınız yyecekler devrecılık ust sevıyede takım elbıse sılah ozel araba bunları hayal eteyıon burada askerlık yapılmıyo hızmetcılık yapılıyo sabrı olmayan adam burda yapamaz acık ve net arkadaslar allaha dua edeceksınız buradan kurtulmak ıcın bura tam gotu genıs adam ısıdr o.ç dolu bıyer dedgım gıbı allah yardımcınz olsun fazla hayal kurmayın gelıp gorecegınız ama ankarada askerız dıye sevınmeyınnnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: affat memo

arkadaslar kk des kt grp lof des uls öz oto bl k lıgı na dusen arkadaslara seslenıyorum hayal ettıgınız hıc bıse karsınıza cıkmıyacak sızı bıldıgınız yyecekler devrecılık ust sevıyede takım elbıse sılah ozel araba bunları hayal eteyıon burada askerlık yapılmıyo hızmetcılık yapılıyo sabrı olmayan adam burda yapamaz acık ve net arkadaslar allaha dua edeceksınız buradan kurtulmak ıcın bura tam gotu genıs adam ısıdr o.ç dolu bıyer dedgım gıbı allah yardımcınz olsun fazla hayal kurmayın gelıp gorecegınız ama ankarada askerız dıye sevınmeyınnnn

İşini bilirsen süper askerlik yaparsın ARAÇ SEVK AMİRLİĞİNDE TÜM ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞLARI BANA AİTTİ BİLİRSİN SEN ARAÇ SEVKÇİLERİN RAHATLIĞINI ertuğrul başçavuş adamın dibidir.Bir sorunun olursa onun yanına git adımıda ulaştırmadaysan kesin duymuşsundur.Erkut :) Bekircan Metinkaya anonsu kalktımı

• WARRIOR666 W kullanıcısına yanıt
    o kantinde ki masa tenisini ben aldırmıştım komuntana ve sonrasında da turnuva düzenlemiştik :) 2012 de terhis oldum. Alay gerçekten güzeldi. Des. Kıtaları Grup Kom. Aydın Albay dı o vakit, haberciliğini yapmıştım. Çok kıyak yerdi gerçekten. Neyse ki bitirip hayata karışmışız :)
  • Konuyu 3 sene sonra hortlatıyorum. Acemide ingilizce sınavına girdim kazandım buraya düştüm pazartesi teslim olacağım bakalım nolcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.