Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

sevinip sevinmediklerini bilemem ama karsisinda zayif rakip varken onursuz bir sekilde 6-7 yi bulmaya calisiyorlar bunu hem ligde hem de cl de gucsuz rakiplerine yapiyorlar.

bizde olsun epl takimlarinda olsun zayif rakiple oynaroen cogu mac rolantide gecerken bunlar acima yetime mantigi ile saldiriyorlar.

tabi kendilerinden guclu rakiplerle eslenip tokatlaninca oh olsun deyip rahatliyoruz o ayri.

Alıntıları Göster
    Ne alaka rakibine ne kadar çok saygı duyuyorsan o kadar istekli oynarsın senin dediğin rakibe saygısızlık yapmak. Ayrıca sizin ligde rakibinize 4+ gol attığınız onlarca maç var saçmalamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 2 Eylül 2018; 20:22:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

La Liga'nın takımlarını sallayarak istatistik kasmakla suçlayan adamın da tuttuğu takım PSG. Başka şey yazmaya gerek yok.

Alıntıları Göster
    ŞEYH SEVİCİ kendi dandirik kıytırık para ile başarı hedefleyen takımı.Dünya paralar dökse de cl de çeyreği geçemediği için kuduruyor boş verin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 2 Eylül 2018; 21:31:18 >
  • Konuda juveliden çok real madridli olması nasıl bir dramdır

• Girona ilk maçta reali yendi geçen sene 2. Maçta kıran kırana geçti 6-3 bitti

İspanya >10xfransa

1 2 sene öncesine kadar atılan goller bile tam puan sayılmıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

Girona ilk maçta reali yendi geçen sene 2. Maçta kıran kırana geçti 6-3 bitti

İspanya >10xfransa

1 2 sene öncesine kadar atılan goller bile tam puan sayılmıyordu
    La liga ancak fransa liginden iyi olabilir zaten sen de haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 3 Eylül 2018; 5:40:56 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Ronaldo olmasa reali tutan adam olmazdi

Keza messi icinde oyle

Ha diyebilirisn ki casillas zidane carlos veya ronaldinho etoo puyol vs vardi

Hayran olmak farkli taraftari olmak farkli. Bu iki oyuncu istikrarli oyunlariyla bunu sagladi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Konuda juveliden çok real madridli olması nasıl bir dramdır
    bizim iskelet kadroyu bozdular hiç bir Juveli yazmıyor artık saolsunlar konumuzun içine ettiler.
  • Bu adam gol atamıyor ya patlaması büyük olcak.

CL maçını sabırsızlıkla bekliyorum.

• böyle genellemeler hoş degil.

juvelilere de cevabim burda cok mesajim oldu ama ne ronaldo ne messi yuzunden, sadece baska konular uzerine tartistim.

• Şimdi Juve'de frikikleri kim kullanıyor? Ronaldo cesaret edebiliyor mu topun başına geçmeye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7ye Serie A zor geldi getirin Getafe falan diyorlar. Gülüyorum sadece.

UEFA kulüp sıralamasındaki en üst düzey takımlara bakalım. Barcelona, Bayern, Atletico, Juventus, Sevilla, Man Utd, PSG

Adam 97 maçta 91 gol atmış bunlara. Hala getirin Getafe'yi muhabbeti dönüyor. Bu nasıl had bilmezlik yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EBF85AD14

Şimdi Juve'de frikikleri kim kullanıyor? Ronaldo cesaret edebiliyor mu topun başına geçmeye?
    Normalde dybala + pjanic vuruyordu ama penaldo atıyo artık diye biliyorum.

Yalnız tarafsız gözle yorum yaparsam , Penaldo transferi juveye yarardan çok zarar getirdi. Makine gibi çalışan sistemleri bozuldu , penaldoya gol attırmak için maçlarda gereksiz efor harcadılar ve penaldo sistemde hala yerini bulabilmiş değil.

Serie A'nın la liga adlı çöplükten çok daha zorlu bir lig olduğunu belki 850 kere yazdım , 850 kere trollsün dediler. Varsın ben troll olayım.
    Aynı penaldo spanya'da devam etse en az 3 golü vardı şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Normalde dybala + pjanic vuruyordu ama penaldo atıyo artık diye biliyorum.

Yalnız tarafsız gözle yorum yaparsam , Penaldo transferi juveye yarardan çok zarar getirdi. Makine gibi çalışan sistemleri bozuldu , penaldoya gol attırmak için maçlarda gereksiz efor harcadılar ve penaldo sistemde hala yerini bulabilmiş değil.

Serie A'nın la liga adlı çöplükten çok daha zorlu bir lig olduğunu belki 850 kere yazdım , 850 kere trollsün dediler. Varsın ben troll olayım.
    Aynı penaldo spanya'da devam etse en az 3 golü vardı şimdiden

Alıntıları Göster
    geçen sene de ilk 3 haftada gol atamamıştı.

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Zorluk kısmına katılmasamda sistem kısmına katılıyorum takım ona odaklı oldugundan sanki bir tutukluk var takımda Ronaldo gol atsa takımda rahatlıcak gibi ama bakalım. İnşallah başarılı olur.

Hocam sizde güzel transferler ile girdiniz geri geliyoruz eski günler dediniz ama bu yılda olmucak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Zorluk kısmına katılmasamda sistem kısmına katılıyorum takım ona odaklı oldugundan sanki bir tutukluk var takımda Ronaldo gol atsa takımda rahatlıcak gibi ama bakalım. İnşallah başarılı olur.

Hocam sizde güzel transferler ile girdiniz geri geliyoruz eski günler dediniz ama bu yılda olmucak sanırım.
    There is always next year ^^

Bizim takım simeone gelene kadar iflah olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

geçen sene de ilk 3 haftada gol atamamıştı.

Alıntıları Göster
    Yani?
  • juve pogbanında peşinde baya haber var ocak ayı için pogba - dybala takası bile olabilir diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Yani?

Alıntıları Göster
    dediğini boşa cıkaran istatistik yani.Hemen atla ispanya'dan gel burda golleri sırala kolay mıydı o kadar..
  • Smell02 S kullanıcısına yanıt
    olsun isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

dediğini boşa cıkaran istatistik yani.Hemen atla ispanya'dan gel burda golleri sırala kolay mıydı o kadar..

Alıntıları Göster
    Chievo Lazio Parma ile oynadınız

Lazio maçını bir kenara bırakırsak geri kalan 2 takıma gol atabilmek bu kadar zor olmamalı sanki. Üstelik 2'si de küme düşmenin en büyük adayı.

Bunların dışında geçen sene gol atamadı diye bu sene de atamaz veya seneyede atamayacak diye birşey yok ki. Kane mesela ağustos aylarında atamıyordu , bu sene attı.

Tamamiyle pozisyon ve sistem tabi.

Ama Ronaldo'nun sisteme henüz uyum sağlayamadığı gerçeğini göz ardı etmiyorum , yukarıdaki mesajımda da belirttim :)

• 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.