Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maşık

Arkadaşım konuyu neden saptırıyorsun Juve buraya yunanistanın avrupa finali gibi mi geldi?

Yahu o nası benzetme juve avrupanınn en iyi 5 takımından biriydi zaten sezon başında.yunanistan ise en kötü 5 takımdan biriydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kale de neto varmış yedi doğal olarak
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Yav diyorum ki işte Juve en iyilerden.Yunanistan en kötülerden ama avrupa şampiyonasını en kötüler alabiliyor uefayı kötü takmlar alabiliyor.Ama cL Yİ Bu sene ki gibi Juve Bayern Real Atm alır barça bile asla favari değildi bu sezon.
  • Evinde hiç yenilgi almamış bu sezon Juventus. Beraberlik bile yok. Ama korkmayın benim kuponda son maçım ve kesinlikle yenilecek.

Konuyu maçkolik forumuna çevirdim :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Yav diyorum ki işte Juve en iyilerden.Yunanistan en kötülerden ama avrupa şampiyonasını en kötüler alabiliyor uefayı kötü takmlar alabiliyor.Ama cL Yİ Bu sene ki gibi Juve Bayern Real Atm alır barça bile asla favari değildi bu sezon.

Barcelona her zaman birinci favoridir bulunduğu turnuvalarda hiç iyi bakmamışsınız turnuva ayağında kötü sonuç olmadıysa her zaman favoridir juve da olduğu gibi yada psg ilk maçı
  • Her zaman favori olan takım 4 senede 3 kere çeyrekde elenmez dostum.Barçanın miladı doldu takımın kendini yenilemesi lazım İniesta xavi Puyol Dani alves yerleri dolmuyor.Messide bir yere kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 6 Mayıs 2017; 23:29:8 >
  • Allegri rincon,sturaro kazmalarıyla ilave asamoah-liechteiner gibi çöplerle rotasyon olmayacağını göremedi.

Gittik bi ara inter e yenilip seriyi bitirdiğimiz gibi şimdi de torino ya bozuldu büyük seri.

• neyse higuain ile beraberlik kopardık xs
  • Yukarıda ilk kez emin olup bu haftasonu oluyoruz şampiyon dedim sağolsunlar yine yalancı çıkardılar.
    Roma için kötü haber, haftaya orada gelir şampiyonluk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 7 Mayıs 2017; 0:15:40 >
  • Verratti de baya tepki görmüş şu golden dolayı.

Kaleci PSG'nin yerde kalan oyuncusuyla ilgilenirken gol atmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

• Football Leaks book published this week claims agent Mino Raiola is making £41M from Paul Pogba's £89M move to Manchester United, per Daily Mail Sport 😱

• Yapar başkan İbradan da çok kaldırdı bu şerefsiz.
  • benim bildiğim 25 m euro civarında kazanmıştı.bu iddia ise nerdeyse 50 m euro pek inanamadım..Yalnız bu menajer kazanclarına da bir sınırlama getirilmeli.Böyle saçmalık olur mu
  • Anelka'nın menajeri de abisiydi, her sene bir takıma :)
  • WinteR W kullanıcısına yanıt
    Anelka çok sevdiğim oyuncu ama FB de de Juve dede fazla izleyemedim durmadı malesef iki sevdiğim klube geldi hemde.
  • Juve Arena'daki atmosfere bayılıyorum. Bayrak şov baya iyi oluyor. Bir de gol sonrası Dybala diye haykırmaları

Bir Signal Iduna değil tabi

• Hay barzagli sevdana senin hem de sağ bek yapıyor bu adam uzatmaları oynuyor artık.

• Şiir gibi gol.

• Resmen rencide ediyoruz yok böyle bir oyun.

• 
Sayfa: önceki 696697698699700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.