Şimdi Ara

Justin Bieber ve Kinect? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ve Jerry Lambert bunu tokatlar yakında video gelir yerin dibine sokar çarliston bieberi :D
  • ya bu ms nin reklam departmanında çalışnalarda hiç mi akıl fikir yok...ya bu biberi sen hangi akla hizmet koyarsın(hiçte sevmem bu biberi)...birde başka ihtimal var mc reklam departmanındakiler diğer firmaların ajanları olabilir batırmaya yönelik reklam yapmalar başka türlü yorumlanamaz...sevimsiz şey...kinect projesi satışa çıkmadan bitti...kimse almaz...
  • Video +18'dir, iğrenç şeyler içeriyor. İğrenç ıyy.
  • wii ye laf ettirmem ama bi soru şu slimi nerde bulacam xbox 360 alcam ama arıza çıkarıyo diyolar 3k hatası ondan slim alcam nerde bulurum söylerseniz makbule geçer
  • justin senden nefret ediyorum igrenc velet 13 15 17 18 yaşındaki kızların aşkı yemin ederim bıktım artık bu neya justin ay lav yu :D falan itici oglan sacma sapan sözler yazıp klip cekiyor kızlarla dünyanın parasını kazanıyor :D bundan daha yetenekli cocuklar var ama sans yhaa bu ukala star oldu fanları q*tünü kaldırdılar lan benim babam ömür boyu calıssa bunun kazandıgı parayı asla kazanamaz adam 30 saniyelk reklam dan 1 milyon dolar kazanıyor oo konserlerden dünyanın parasını kazanıyor bu en gıcık oldugumdaa bunun icin kendini yırtan kızlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.