Şimdi Ara

justice league vs yunan mitolojisi tanrıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün injustice 4.sezonu okudum ve cidden abartılmış geldi. artık bildiğimiz zeus,hera,herkül vb adamlarla mücadele ettiriyorlar.okurken e yuh artık dedim.sizce de öyle değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 3 Eylül 2015; 14:32:21 >

• Non canon oldugundan spectre ile bile mucadele ettirseler bir onemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 3 Eylül 2015; 20:07:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Değil.

atlas tek başına yeter.

justice league vs yunan mitolojisi tanrıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 3 Eylül 2015; 18:51:45 >
  • Tek bir kare veya tek bir seri ile karar verilebilecek bir şey değil. Shazam'de Atlas'ın dayanıklılığı ve diğer 5 tanrının gücü var ama Superman alıyor Shazzy'i. Bu yunan tanrılarını niye bu kadar abartıyorsunuz? Wonder Woman'da yunan tanrısı sayılır sonuçta Zeus'un kızı ama öyle aman aman bir numarası yok. Hermes desen Barry'den hızlı değil. Justice League'i zorlayacak tek adam Zeus.
  • quote:

Tek bir kare veya tek bir seri ile karar verilebilecek bir şey değil. Shazam'de Atlas'ın dayanıklılığı ve diğer 5 tanrının gücü var ama Superman alıyor Shazzy'i. Bu yunan tanrılarını niye bu kadar abartıyorsunuz? Wonder Woman'da yunan tanrısı sayılır sonuçta Zeus'un kızı ama öyle aman aman bir numarası yok. Hermes desen Barry'den hızlı değil. Justice League'i zorlayacak tek adam Zeus.

Yunan mitolojisinde bir sürü güçlü adam var ama.
    Daha çevirdiğiniz son sayıda herkul supermani uzaya yollamadı mı?
    Wonder woman ı saf dışı bırakmadı mı?

Zeus-poseidon-hades-hera-herkül-atlas-hermes-prometheus... Say say bitmez.
    Edit: hele kronos gibi titanları da sayarsak çok daha güçsüz kaçar justice league.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 3 Eylül 2015; 20:05:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Tek bir kare veya tek bir seri ile karar verilebilecek bir şey değil. Shazam'de Atlas'ın dayanıklılığı ve diğer 5 tanrının gücü var ama Superman alıyor Shazzy'i. Bu yunan tanrılarını niye bu kadar abartıyorsunuz? Wonder Woman'da yunan tanrısı sayılır sonuçta Zeus'un kızı ama öyle aman aman bir numarası yok. Hermes desen Barry'den hızlı değil. Justice League'i zorlayacak tek adam Zeus.

Shazam a bakarakta karar veremeyiz aslinda Bana kalirsa shazamda da o tanrilarin sinirli gucleri var birebir olarak verilememis

Dc nin hercules u bile superman den guclu olarak dusunuluyor ki shazam a hic girmeyelim yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Injustice çok dengesiz bir seri. Superman, Wonder Woman'ın dayak yediği Ares'i dövdü ama Wonder Woman'ı yenemedi gerçi orada Sinestro'nun bahsettiği etkiler de vardı.

Mesela All Star Superman serisinde. Superman bir eliyle Atlas'ı diğer eliyle Solomon'u alıyor bilek güreşinde

Bana göre yunan tanrıları fazla abartılıyor.

• quote:

Injustice çok dengesiz bir seri. Superman, Wonder Woman'ın dayak yediği Ares'i dövdü ama Wonder Woman'ı yenemedi gerçi orada Sinestro'nun bahsettiği etkiler de vardı.

Mesela All Star Superman serisinde. Superman bir eliyle Atlas'ı diğer eliyle Solomon'u alıyor bilek güreşinde

Bana göre yunan tanrıları fazla abartılıyor.

Katılıyorum.Tanrı olarak alınmayıp aynı güçlere sahip karakterler olsa bu kadar abartılacağını sanmıyorum .

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.