Şimdi Ara

Justice League (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi kasıma yetiştirmeleri mucize olacak gerçekten. 2-3 ay ertelense hazırlık süreci rahatlardı aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gimli Bronzebeard

Justice League

WW ve Flash yaratığa benzemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Bvs gibi olmaz inşallah

Bence daha kötü olacaktır. BvS'de en rahatsız olduğum şey kurguydu. Olaylar kopuk kopuk ilerliyordu. Dövüş sahneleri, açılış sekansı telefonumda duruyor. Ara ara açar izlerim. Ama filmi sinemadan sonra izlemeye çalışsam da bir türlü bitiremedim, sıkıldım izlerken. Özellikle Extended sürümde. Şimdi ise değiştirilen, çıkarılan, yeni eklenen sahneler var. 2 farklı yönetmenin yorumu var. 2 karakteri idare edemeyen adamların elinde şimdi 5 karakter + Superman var. Müzikler bile değişti.

Ben pek umutlu değilim filmden. Ama bu kadar olumsuz düşünmek bir bakıma iyi. Beklentiniz acayip düşüyor.
    Umuyorum ortalama bir film tatmin edecektir beni. Wonder Woman'ı ve Gadot'u hiç sevmem. WW'nin ilk trailerı dışında bir şey izlemeden 0 beklentiyle gitmiştim sinemaya ama film çok iyi olmasa da hoşuma gitti. BvS'de ise beklentim o kadar yüksekti ki Batman Begins ayarında bir film çıksa yine beğenmezdim muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 3 Eylül 2017; 23:26:15 >

• BvS sertliğinde, ciddiyetinde olur inşallah

efsane müzikle fan-made trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusticeLeague -- 4 Eylül 2017; 10:5:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Justice League
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Justice League

Bu filmi toplarsan sen toplarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Joss Whedon bu hafta içinde Justice League filmini Warner Bros yönetimi ile birlikte test edecek.

Umarım sonuçlar iyi olur :|

• Bu film kesin gecikecek. Filmin çıkmasına 70 gün kaldı adamlar hala ek sahne çekiyor.

• Yalan haber. Yine tıklanma uğruna sallıyorlar.
    Justice League
  • Zack filmi nasıl batırdıysa çek çek bitmiyor arkadaş 2 ay sonra film çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Justice League

Bu filmi toplarsan sen toplarsın

Bu minik kedi kulakları ile zor be...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son fragmandan daha çok hype verdi resmen.
  • Gimli Bronzebeard kullanıcısına yanıt
    Son 70 gün
  • Pek inandırıcı gelmedi ama paylaşayım yinede

Justice League
  • Beyler superman kesin varmı filmde? Varsa içinde olduğu bir video varmı fragman filan
  • Kesin var ama fragmanlar da kullanmadılar şuana kadar belki son fragmanda gösterirler.

• verildiyse özür dilerim, ama güzel bir tv spotu olmuş, 1-2 yeni sahnede var.
  • Justice League
    Başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gimli Bronzebeard -- 9 Eylül 2017; 16:24:31 >
  • 17 Kasım Doğum Günüm yetişirse unutamadığım gün olucak sonuçta 365gün var ve her gün Justice League çıkmıyor güzel tesadüf olucak

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.