Şimdi Ara

Justice League (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nolan nolan nolan... dejavu olmaktan yoruldum lan her yerde aynı muhabbeti döndürüp duruyorsunuz.
  • İnternette 1-2 yerde okudum gerçekten hak verdim. Justice League belki de çekilecek en zahmetli süperkahraman filmi olacak. Çünkü;

Superman - Uçuyor, soğuk üfleyerek dondurabiliyor, gözlerinden ışın çıkıyor, çok hızlı hareket ediyor ve çok güçlü.
    Wonder Woman - Supo gibi uçuyor, çok güçlü.
    Flash - Çok hızlı hareket edebiliyor.
    Green Lantern - Yüzüğü ile istediği şeyi oluşturabiliyor.
    Martian Manhunter - İstediği kişinin şekiline dönüşebiliyor, Supo ile hemen hemen aynı gücü var.
    ve tabiki Batman.

Ek olarak filmde olabilecek düşmanların Doomsday, Darkseid gibi inanılmaz güçleri olan yaratıkları da unutmayın.

Bu kadar güçlü kahramanları hiç bir arada görmedik. Marvel, Avengers'ı yaptı belki ama Iron Man, Thor ve Hulk dışında çok olağanüstü gücü olan yok. Demek istediğim şu ki; JL'nin üyelerinin bütün güçleri ayrı bir efekt istiyor. Ayrıca Superman ve Wonder Woman herhangi bir maske takmıyor yüzleri açık. Eğer izlediyseniz ve dikkat ettiyseniz Avengers veya Thor filmlerin Thor'un uçarken yüzünü hiç göstermezler. Ama Superman ve Wonder Woman'ın böyle bir şansı yok. İkili daimi olarak uçmayı kullanıyor ve insan yüzünü bu efekte yerleştirmek oldukça zor. Man of Steel'de de uçma sahnelerinde Cavill'in yüzü tam net değildi. Şimdi diyebilirsiniz Hollywood'da efekt mi yok bunu yapacak diye ama bence JL'nin bu kadar ertelenmesinin sebebi WB, DC falan değil efektlerin yetmemesi.

Sonuç olarak bu kadar süper güçleri olan kahramanları beyaz perdeye aktarmak her baba yiğidin harcı değil. Ayrıca Zack Snyder'in bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum. Avatar filmi veya Micheal Bay'ın filmindeki görsel efektler mükemmel olabilir ama Zack Snyder efektler ile super kahramanları çok iyi harmanladığını gördük. (Watchmen, Man of Steel)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 18 Mart 2014; 18:37:54 >

• Batsuit i çok merak ediyorum. Çekimlerin başlamasına daha çok vardır değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteveRogers -- 6 Nisan 2014; 17:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydra Mjollnir

Batsuit i çok merak ediyorum. Çekimlerin başlamasına daha çok vardır değil mi?

Daha Batman vs Superman'in çekimlerine bile başlanmadı Batman vs Superman'in çekimleri 19 Mayıs'ta başlayacak. Yani en kötü Mayıs ayında görürüz Batsuit'i. Ancak yabancı forumlarda bu ayın sonlarına doğru da sızabileceği konuşuluyor.
  • Yabanci forumlarda Ekimden beri her ay internete sizabilecegi konusuluyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathstroke52

Yabanci forumlarda Ekimden beri her ay internete sizabilecegi konusuluyo

Mayıs ayında zaten görücez eğer kostümlü çekimler yapılırsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

Yabanci forumlarda Ekimden beri her ay internete sizabilecegi konusuluyo

Mayıs ayında zaten görücez eğer kostümlü çekimler yapılırsa

WB dan herseyi beklerim.. Bide film Man of Steelin devam filmi yani bi Superman filmi.. Supes le basliyacaktir o yuzden kostumlu Batman cekimi uzar bence

• Bu filmin 2017 de cikmasi hem mantiksiz hem de zor gibi duruyor. Neden mantiksiz derseniz 2016 da zaten batman Superman filmi yapilacak sadece 1 yol sonra daha büyük bir yapimin cikmasi zor. 2018 e kayar büyük ihtimalle. Ayrıca Man of steel dan sonra bu filme ümidim fazlaca yok çünkü kan of steel da çok kopukluklar vardi. Bu kadar karakteri tek filme yaymakta zor bir is olsa gerek ki Avengers in yapabildiklerini yaparlarsa basarili olur ama

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Bu filmin 2017 de cikmasi hem mantiksiz hem de zor gibi duruyor. Neden mantiksiz derseniz 2016 da zaten batman Superman filmi yapilacak sadece 1 yol sonra daha büyük bir yapimin cikmasi zor. 2018 e kayar büyük ihtimalle. Ayrıca Man of steel dan sonra bu filme ümidim fazlaca yok çünkü kan of steel da çok kopukluklar vardi. Bu kadar karakteri tek filme yaymakta zor bir is olsa gerek ki Avengers in yapabildiklerini yaparlarsa basarili olur ama

Batman vs. Superman ile bu filmin ara vermeden çekileceği söyleniyor.

• quote:

Bu filmin 2017 de cikmasi hem mantiksiz hem de zor gibi duruyor. Neden mantiksiz derseniz 2016 da zaten batman Superman filmi yapilacak sadece 1 yol sonra daha büyük bir yapimin cikmasi zor. 2018 e kayar büyük ihtimalle. Ayrıca Man of steel dan sonra bu filme ümidim fazlaca yok çünkü kan of steel da çok kopukluklar vardi. Bu kadar karakteri tek filme yaymakta zor bir is olsa gerek ki Avengers in yapabildiklerini yaparlarsa basarili olur ama

Batman/Superman filminin çekimleri Mayıs-Kasım ayları arasında. Bir film için oldukça uzun bir süre.
  • quote:

quote:

Batman vs. Superman ile bu filmin ara vermeden çekileceği söyleniyor.

O zaman devam niteliginde bir seri olucak. O zaman olabilir

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Başlığı düzeltsene, Nolan olmayacak.

• Ya su işte Zack'in yanina adam akilli birini verseler de planlasa.. Marvel cidden aldi başını gidiyo..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hydra Mjollnir

Batsuit i çok merak ediyorum. Çekimlerin başlamasına daha çok vardır değil mi?

Daha Batman vs Superman'in çekimlerine bile başlanmadı Batman vs Superman'in çekimleri 19 Mayıs'ta başlayacak. Yani en kötü Mayıs ayında görürüz Batsuit'i. Ancak yabancı forumlarda bu ayın sonlarına doğru da sızabileceği konuşuluyor.

Zaten Batman vs Superman'i kastetmiştim. :) Umarım çabuk sızar.
  • quote:

Ya su işte Zack'in yanina adam akilli birini verseler de planlasa.. Marvel cidden aldi başını gidiyo..

Batman vs Superman'in senaryosuna Chris Terrio el attı sanırım.

• quote:

quote:

Ya su işte Zack'in yanina adam akilli birini verseler de planlasa.. Marvel cidden aldi başını gidiyo..

Ya oyle degil geleceğe dair plan yapabilecek biri.. Flash, GL, Aquaman bunlarin planlamasini falan yapacak biri.. David S. Goyer'dan bi yol olmaz cunku

• quote:

quote:

quote:

Ya oyle degil geleceğe dair plan yapabilecek biri.. Flash, GL, Aquaman bunlarin planlamasini falan yapacak biri.. David S. Goyer'dan bi yol olmaz cunku

Uzun vade de Zack ve Goyer var ama Goyer'dan bi cacık olmaz. Şöyle Geoff Johns, Grant Morrison'a falan bırakıcaklar ki bir daha Marvel'ın yüzüne kim bakıyor

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    David S. Goyer'dan bi cacık olmaz mı? The Dark Night üçlemesininde de David S. Goyer vardı, hatırlatırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

David S. Goyer'dan bi cacık olmaz mı? The Dark Night üçlemesininde de David S. Goyer vardı, hatırlatırım.

Nolan olmasaydı bişey yapamazdı.

Tek başına yazdığı filmlerden kaç tane ön plana çıkan film var ki

• Bu film izlenir.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.