Şimdi Ara

Jürgen Klopp Sevdalıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
2.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Jürgen Klopp: “FIFA Yılın En İyi Teknik Direktörü seçildiğim için onur duyuyorum ama elimde bir ödülle tek başıma koca bir sahnede durmaktan hoşlanmıyorum. Bu oyunda başardığım her şey, tamamen çevremdeki insanlar sayesinde mümkün oldu. Sadece oyuncularım değil; ailem, çocuklarım ve başından beri, ben çok sıradan bir insanken yanımda olan insanlar sayesinde.”
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Jürgen Klopp: “FIFA Yılın En İyi Teknik Direktörü seçildiğim için onur duyuyorum ama elimde bir ödülle tek başıma koca bir sahnede durmaktan hoşlanmıyorum. Bu oyunda başardığım her şey, tamamen çevremdeki insanlar sayesinde mümkün oldu. Sadece oyuncularım değil; ailem, çocuklarım ve başından beri, ben çok sıradan bir insanken yanımda olan insanlar sayesinde.”
    Kendine yakışan açıklamayı yapmış. Her ne kadar başarılarda Teknik Direktör ve birkaç yıldız ön plana çıksa da futbol bir ekip işi ve eksik işleyen her dişli domino taşı gibi birbirini etkiliyor. Hayatın birçok alanında ''ben'' diyen değil, ''biz'' diyen insanlar daha başarılı oluyor(birkaç istisna vardır elbet), hele ki takım sporlarında ''biz'' kısmının önemini vurgulamak ve bunu bilerek hareket etmek en doğru olan şey bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 25 Eylül 2019; 22:22:24 >

• Liste biraz daha dolsun, blok listem olarak kullanirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015: Doubters to Believers.
    2019: Believers to Winners.

Jürgen Klopp Sevdalıları
  • senin hayallerin benim gercegimle biter aslanim
     Jürgen Klopp Sevdalıları

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

senin hayallerin benim gercegimle biter aslanim
    Güzel demiş hocamız todo.
  • Earliest Premier League title wins:

Jürgen Klopp - 7 matches remaining (2019/20)
    Sir Alex Ferguson - 5 matches remaining (2000/01)
    Pep Guardiola - 5 matches remaining (2017/18)

Jürgen Klopp Sevdalıları
  • GÖREV TAMAMLANDI HOCAM.

Jürgen Klopp Sevdalıları
  • £63M net harcama. Bunu, ondan başka kimse yapamazdı..

Jürgen Klopp Sevdalıları

• Ekle hajum.

2013'te Ed Woodward ile birlikte Old Trafford'u ve Carrington'ı gezmiş fakat karısı istemediği için United'ın teklifini reddetmiş. Bu hikaye böyle yarım kalmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.