Şimdi Ara

Jurgen Klopp, Aykut kocaman in önünde diz çöker tövbe ister

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aykut kocaman a kimse kötü diyemez. Defans futbolu oynatıyor diyemez. Defans futbolu oynatan gegenpress ci Klopp tur. Aykut babamiz ne demiş. En iyi hücum defanstir. Haliyle bu da bir hücum stilidir. Gegen megen hikaye. Maçları hep 1-0 kazaniyormuşuz. Ha 1 gol ha 1000 gol. Aykut bu Aykut. Klopp ile ayhkuilt kohcahmen maç yapsa hocamız 4-0 yener, Klopp gelir elini öper, der ki abi büyüksün, öğret bana şu işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aykut kralın getir götürünü yapsın Klopp, bir yatar var ya, Mane,Salah,Firminho üçlüsünden üç tane daha getir 1-1 biter maç
  • Her maç 1-0 iken takımın nasıl geriye çektiğini anlatsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

Her maç 1-0 iken takımın nasıl geriye çektiğini anlatsın.
    Adam ironi yapmış dostum. Sen Aykut u savunduğunu sanmışsın galiba. İşi bitmiş, fenerle alakası kalmamış aykut u hala daha savunanları eleştirmiş . Çoğu insan ironi nedir bilmiyor galiba. Mübalağ sanatı ile ironiyi birleştirerek komedi unsurları ile sanatını zenginleştirmş.

• İroni olduğunu anladım. Bende gerçekten söyledim yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venom Snake

Aykut kralın getir götürünü yapsın Klopp, bir yatar var ya, Mane,Salah,Firminho üçlüsünden üç tane daha getir 1-1 biter maç
    +10000000

• bir sene daha sürünelim de siz yine burada hala aykut demeye devam edin. rüyalarınıza da girecek hele durun bu ne ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet kontuy

bir sene daha sürünelim de siz yine burada hala aykut demeye devam edin. rüyalarınıza da girecek hele durun bu ne ki..
    Aykut gelmesinde istersek 10 sene sürünelim. Sanki çok başarılmis gibi boş lakirdi yapmayın bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 13 Temmuz 2020; 18:0:9 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalga geçiyorsunuz ama SAYIN AYKUT KOCAMAN'a şans verilse idi kendisi dünyada sayılı teknik direktörler arasına girerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Aha geldi reis. Maske yapmışsın reis hayırlı olsun. Aykut kocaman dan korunmak için mi :D

• anlamadın galiba, ben diyorum ki takım sürünürken bile aykut demeye devam edeceksiniz. bunda bir gariplik var.
  • Sir Aykıt godoman konyanın 4 golünden sonra gece uyuyamaz.
  • quote:

anlamadın galiba, ben diyorum ki takım sürünürken bile aykut demeye devam edeceksiniz. bunda bir gariplik var.
    Sen benim basta ki ironi mı anlamissin belli ki. Japon.tokyosan iyi açıklamış ne demek istediğimi. Aykut u seviyorsanız feneri bırakın kardeşim.

• aykut'u niye bırakalım adam fenerbahçeli. ali koç'un takımda onu düşünmemesi, sevmemek için bir sebep değil. ama illa zorlama olacaksa, fenerbahçe'nin son kırk senesinde böyle bir vaka yok yani anlıyorsun dediğimi. bu çok özel bir durum. ben bu yüzden buna sürünmek diyorum. öyle görünüyor ki sürünmeye devam edilecek ve bunun aykut ile ilgisi yok. balık baştan kokar derler..
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    Ben o kadar karamsar değilim. İşler Erol bulut a birakilirsa şampiyonluk yakındır. TS den bir cacık olmaz. Başak in taraftarı yok. Korona bitip stada taraftar gidince dezavantajlı olacaklar. GS çöküş dönemine giriyor artık. Fener Erol ile yükselişe gecer. Eğer ki işlere emre burnunu sokmazsa.

• valla emre burnunu kesin sokacak. erol bulut da kariyerine nasıl diyelim bilemedim şimdi ha sekte vurmamak için çok temkinli yanaşır derdim amma bence vakit erken buna hazır değilim felan bir şey deyip kabul etmeyecektir. yoksa bana kalsa okan buruk bile fenerbahçe'ye alınabilir. bastırırsın parayı alırsın, bu iş buna bakar.
  • quote:

valla emre burnunu kesin sokacak. erol bulut da kariyerine nasıl diyelim bilemedim şimdi ha sekte vurmamak için çok temkinli yanaşır derdim amma bence vakit erken buna hazır değilim felan bir şey deyip kabul etmeyecektir. yoksa bana kalsa okan buruk bile fenerbahçe'ye alınabilir. bastırırsın parayı alırsın, bu iş buna bakar.
    Parayı basıp alabilseydik irfan can kahveciyi çoktan almıştık. O dönemler şu an için bitti. Ayrıca Okan üç beş fazlaya fener e gelecek adam degil. Şampiyon yapacagi bir takım var elinin altında. Stressiz bir takım. Taraftar baskısı yok. UEFA da kendini kanitlama imkanı ve seneye şampiyonlar ligi garanti. Böyle bir takımı bırakıp Avrupa da hedefi olmayan, taraftarının ne istediği belli olmayan, lig de şu an için başarısız bir takım olan takıma neden gelsin. Okan in önü açık. Bana göre Okan in hedefi Avrupa da TD lik. 1-2 sene içinde Avrupa dan bir kulübe transfer olacaktır.

• geçti bor' pazarı sür.. dediğin doğru. adam şimdi niye gelsin. comolli gittikten sonra olabilirdi. ersun gelmeden önce yani de ya insanın içi daralıyor valla daha konuşurken, Allah aşkına şu takıma kim gelecek ben de merak ediyorum.
  • quote:

geçti bor' pazarı sür.. dediğin doğru. adam şimdi niye gelsin. comolli gittikten sonra olabilirdi. ersun gelmeden önce yani de ya insanın içi daralıyor valla daha konuşurken, Allah aşkına şu takıma kim gelecek ben de merak ediyorum.
    Takıma gelecek isim belli. Erol bulut geliyor. Okan tr ligine 3-4 gömlek üstün bir td.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.