Şimdi Ara

Junsun S100 Araç Kamerası incelemesi WiFi 1080P Super Netlik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
7
Favori
7.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Gearbest üzerinden satın almıştım ama iptal ettim.

Araca ya bağlanamaz ise diye bir soru işareti oluştu aklımda.

Herturlu bağlantı yapılır ama ben düzgün bir kablolama vs yapılsın istiyorum ve bunu yapacak pek insan yok varsa bile bir kamera parası daha alır millet.
    Kendiniz biraz uğraşsanız zor değil aslında. Ben şu montajı yavaş yavaş acele etmeden 3 saatte bitirdim mesela. Çift kamera heryere kablo gidiyor. Sigorta kutusuna vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Sigorta kutusunda nereye bağladınız ? Boş bir yere bağlamanız yetiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Sigorta kutusunda nereye bağladınız ? Boş bir yere bağlamanız yetiyor mu ?
    Kitapçığından baktım, silgeçlerin olduğu sigortaya bağladım. Birde fren pedalının arkasında somunlu vida vardı orayada şaseyi sardım eksiyi aldım.

Video yardımcı olacaktır.

• iyi günler. bende tavsiyeniz üzere bu kameradan satın aldım. başka biri daha yukarıda bahsetmiş rorocam üzerinden çekilen videoları indirmekte sıkıntı yaşıyorum. bu konuda bir bilginiz var mıdır acaba ? şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba,
    Motion detection ve g sensörün çalışma mantığını ve ne işe yaradığını açıklayabilir misiniz? Parking monitor ile ne farkı var bunların?

Junsun S100 Araç Kamerası incelemesi WiFi 1080P Super Netlik Junsun S100 Araç Kamerası incelemesi WiFi 1080P Super Netlik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 3 aylık cihazın bantları güneşte yumuşadı bir şey oldu. Artık cihazı tutamıyor. Her gün sabah ve akşam birer kez yapıştırıyorum kamerayı. Bant sıcaklara dayanamadı.

G.sensor başarılı çalışıyor. Araçta en ufak sarsıntıda 40-50MB'lık bir video çekiyor. Motion detection ne yazık ki çok dengesiz. Tamamen kameranın ruh haline göre kaydediyor ya da kaydetmiyor.

Rorocam görüp görebileceğiniz en hatalı uygulama. Ayarları yaptıktan sonra bir daha hiç kullanmadım. WiFi ile telefonu bağladıktan sonrahttp://192.168.1.254/CARDV/MOVIE linkinden kamera içindeki videoları saatlere göre link link görebiliyorsunuz. Oradan tıklayıp telefona indiriyorum gayet pratik. Uygulamadan uzak durun.

• kalpakci kullanıcısına yanıt
    Kayıtların link üzerinden alındığını bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler. Roroda sıkıntı yaşamadım. Yalnız g-sensör ile parking monitor arasındaki farkı anlamadım. Park ayarı high iken dediğiniz gibi en ufak sarsıntıda kayda başlıyor. G-sensörün farklı bir işlevi var gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağrı.K -- 12 Temmuz 2018; 13:57:55 >
  • Çağrı.K kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım; Parking kapalıyken kontak kapanınca cihaz kapanıyor, g-sensör de hareket sensörü de pasif hale geliyor.

55$ verdim, yazılımı daha kaliteli bir şey almadığıma pişmanım.
  • kalpakci kullanıcısına yanıt
    Bende viofo a119 vardı. 1-2 sene kullandım sıcaklardan galiba makina bozuldu. Bu fiyata bundan iyisi yok gibi. Tek eksiği gps.

• Çağrı.K kullanıcısına yanıt
    Şimdilik 30 liralık çift taraflı bant masrafı çıkarttı bana. Güneş altında bırakıyorum, bakalım yaz sonunda durumu ne olacak.
  • Merhaba

bu kameradan satın aldım. fakat cihazın sahte yada kalitesiz olduğunu düşünmeye başladım.

bugün saat 20:40 da deneme çekimi yaptım. hava çok yeni kararmaya başlamıştı. görüntüler iyi değil. yarın açık havada bir deneme daha yapacağım.
    buraya da atarım kayıpsız videodan
    diğer sorun darbe sensörü

rorocam da sensor ayarı yok

finalcam da sensor ayarı var. high yaptım. fakat kameraya darbe geldiğinde yada park etmişken kameraya vurduğumda falan kayıt yapmıyor.
    ooffooof

+ucu direk elektiriğe bağladım.

diğer kırmızı ucu kontak açınca elektirik gelen çakmak ucuna bağladım.

kontak kapalı iken yani park halinde kameraya darbe yapıyorum tık yok.
    fakat gariptir iki kere darbe kaydı yaptı. lock bölümüne attı videoyu
    kamera versiyonuna baktım
    18 ile başlıyor sonu v1
    interneteki versiyonlara baktım 17 ile başlayıp sonu v2 olanlar falan var
    18 v1 daha yeni gibi anlam çıkardım ve firmware ile uğraşmadım.

üstteki arkadaş ekran görüntüsü atmış.
    benim ekranda frekans ayarı yok.
    ayrıca parking mode de yok
    sensor ayarı var

kullandığım finalcam 3,1 versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askinsis -- 13 Temmuz 2018; 22:48:28 >

• ürün kılavuzundaki yazılım indirme karekodunun resmini atabilecek olan varmı.
    bendeki klavuzda o barkoddan farklı bir yazılım iniyor. çince. her türlü program indirilebiliyor. google playın çin versiyonu gibi.
    onun içinden rorocam yazarak önce onu indirdim.
    ürünü gearbest den aldım. sahte olabilir mi şüphelenmeye başladım.
  • Ben montajı yaptım.

Kamera tamamen beklentilerimi karşılıyor diyebilirim.

Ancak atladığım bir şey var sanırım.

Kameraya telefon ile bağlanıp devam ettiğimde tarih vs otomatik senkronize oluyor bir sıkıntı yok. Kayıtları tarih ve saate göre sıralıyor. Gayet pratik.

Ancak akşam araç stop ettikten sonra sabah aracı çalıştırdığımda (telefon ile bağlanmadan) aldığı tüm kayıtlar 1/1/2016 ile başlıyor. Kayıt alıyor ancak bu kayıtlara ulaşmada hayli zor olacak. Kullanımı zorlaştıracak.

Kamerada yapmam gereken bir ayar mı var?

Yoksa bağlantım mı sorunlu anlamadım açıkcası.

Bağlantıyı teyit için soruyorum,

Kırmızı sürekli elektrik,

sarı kontağa bağlı elektrik alan sigortaya bağladım.

stop ettikten on dk sonra aracı çalıştırdım.

Kayıt tarih normaldi. Ama aralık uzayınca tarih sıfırlıyor

Benim bağladığım sigorta bir süre sonra elektrik mi kesiyor acaba?
    Junsun S100 Araç Kamerası incelemesi WiFi 1080P Super Netlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans. -- 28 Eylül 2018; 20:9:21 >

• Son mesajın üstünden uzun bir ara geçmiş, başlığı hortlatayım :)

Olgu, bu kameraya bir arka kamera ekleme şansımız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akkal -- 20 Kasım 2018; 14:23:1 >
  • Bir süredir kaydettiği videoların bir kısmı bozuk olarak kaydediliyor.
    3 farklı marka, farklı boyutlarda sd kart denedim sonuç aynı. Bilgisayarda açılmıyor. MOV dosyalarını düzelten bir programla düzeltmeye çalıştım 10 dosyadan sadece biri düzeldi.

Acil bir durumda olsa kaydı alamayacağım yani. Artık araç kameram var diye güvenemiyorum.

@OlguErhan sizin linkten almıştım, garantisi var mı cihazın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

Bir süredir kaydettiği videoların bir kısmı bozuk olarak kaydediliyor.
    3 farklı marka, farklı boyutlarda sd kart denedim sonuç aynı. Bilgisayarda açılmıyor. MOV dosyalarını düzelten bir programla düzeltmeye çalıştım 10 dosyadan sadece biri düzeldi.

Acil bir durumda olsa kaydı alamayacağım yani. Artık araç kameram var diye güvenemiyorum.

@OlguErhan sizin linkten almıştım, garantisi var mı cihazın?
    Gearbest sitesinden alındıysa ticket açalım. Bu arıza şu ana kadar test ettiğim modellerde hiç olmadı.

Evde powerbank ile denermisiniz, kartı takınca menüden format atalım.

Sıkıntının nereden kaynaklandığını anlamaya çalışıyorum. Denediğiniz kartların markaları neydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Gearbest sitesinden alındıysa ticket açalım. Bu arıza şu ana kadar test ettiğim modellerde hiç olmadı.

Evde powerbank ile denermisiniz, kartı takınca menüden format atalım.

Sıkıntının nereden kaynaklandığını anlamaya çalışıyorum. Denediğiniz kartların markaları neydi.

Alıntıları Göster
    Denediklerim Toshiba, Sandisk ve Kingston.

Powerbank ile ilk fırsatta deneyip sonucu yazarım.

edit: Gearbest linkinden alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 13 Aralık 2018; 14:12:15 >
  • Junsun güvenilir bir firma değil malesef.
    https://youtu.be/5I4361C_jLs
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Renkleri ters bağlamışsınız ama aradan 1 yıl geçmiş, deneme yanılmayla bulmuşsunuzdur doğruyu

• serkans. S kullanıcısına yanıt
    Renkleri ters bağlamışsınız ama aradan 1 yıl geçmiş, deneme yanılmayla bulmuşsunuzdur doğruyu@serkans.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.