Şimdi Ara

Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
26
Favori
38.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre.35

GB'den 16/11/2017'de sipariş vermiştim. TREXPQHY teslimat yöntemini seçtim, henüz ulaşmasını bekliyorum. Bu yöntemle sevkiyatlar ne kadar sürüyor?

Açıkçası en iyisi NL post diğerlerini denemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende cihazı yeni aldım. Yalnız sunu merak ediyorum, araç içinde olmadan da cihaza baglanamıyor muyuz? Yanı aracın nerde olduğunu vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: SefaP.

Bende cihazı yeni aldım. Yalnız sunu merak ediyorum, araç içinde olmadan da cihaza baglanamıyor muyuz? Yanı aracın nerde olduğunu vs.

Yok, hayır mlsf.

• Hafıza kartı alabileceğim sağlam çakma olmayan bir site var mı? Vatan vs çok pahalı nerdeyse iki katı.

• başka bir kod var mı hocam. şimdi ki kod sadece Tr de geçerli diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 5 Aralık 2017; 13:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serihan

Hafıza kartı alabileceğim sağlam çakma olmayan bir site var mı? Vatan vs çok pahalı nerdeyse iki katı.

Cevap yok mu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: supernoova

başka bir kod var mı hocam. şimdi ki kod sadece Tr de geçerli diyor.

Yeni bir üyelik açıp deneyin isterseniz.

• quote:

Hafıza kartı alabileceğim sağlam çakma olmayan bir site var mı? Vatan vs çok pahalı nerdeyse iki katı.

Hepsiburada comda alın, hafıza kartları bozulmaya çok elverişli ürünler. Farklı markalarda 3-4 tane hafıza kartım bozuldu.

Hepsiburada com değişim / arıza durumlarında kargo git gel ücretsiz vs. konularında çok iyi üzmüyor. Faturası online hep çıktı alabiliyorsunuz ( fatura kaybetme derdi yok ) tavsiyem kartı oradan alın.

http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-class10-48mbsn-hafiza-karti--sd-adaptor-mb-mp64datr-p-FTHFZSAMEVOMC64GB?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

Git gide Pahallı olmasının sebebi ise Süper ekonomimiz, doların deli gibi artması ve yabancı devletlerin bizi kıskanması diyebiliriz....

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Hepsiburada comda alın, hafıza kartları bozulmaya çok elverişli ürünler. Farklı markalarda 3-4 tane hafıza kartım bozuldu.

Hepsiburada com değişim / arıza durumlarında kargo git gel ücretsiz vs. konularında çok iyi üzmüyor. Faturası online hep çıktı alabiliyorsunuz ( fatura kaybetme derdi yok ) tavsiyem kartı oradan alın.

http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-class10-48mbsn-hafiza-karti--sd-adaptor-mb-mp64datr-p-FTHFZSAMEVOMC64GB?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

Git gide Pahallı olmasının sebebi ise Süper ekonomimiz, doların deli gibi artması ve yabancı devletlerin bizi kıskanması diyebiliriz....

Teşekkür ederim cevap için

• Yasak mı bilmiyorum ama.Aldığım kamera bugün geldi arkadaşlar full modeli olan 32gb hafıza kartlı.
    Başka cihaz alacağımdan dolayı isteyen olursa aldığım fiyata(260tl) verebilirim.Ürün sıfır hiç kullanmadım
    Ankara elden teslim edebilirim.Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13est -- 6 Aralık 2017; 14:2:14 >
  • Benim cihaz dün elime geçti, henüz montajını yapmadım ama bu aşamada birkaç sorum olacak.

1-Klavuzdaki kare kod ile indirilen Android sürümü WifiCarDV 2.0.6 ama yükledikten sonra 2.0.8 güncelleme geliyor, çince birşeyler yazıyor, bu güncelleme yapılmalı mı? Siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz.
    Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

2-CD de gelen PC uygulamasını kurdum, program açılırken aşağıdaki mesaj geliyor, 3 kez tamam dedikten sonra açılıyor.

3-Harita türleri arasında geçiş yaparken aşağıdaki ileti çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: supernoova

başka bir kod var mı hocam. şimdi ki kod sadece Tr de geçerli diyor.

Yeni bir üyelik açıp deneyin isterseniz.

kendi hesabımda bonuslar falan var onlarla kombine ederim demiştim. biraz bekliyim yılbaşında birşeyler yaparlar belki. teşekkürler hocam cevabın için

• quote:

Orijinalden alıntı: 13est

Yasak mı bilmiyorum ama.Aldığım kamera bugün geldi arkadaşlar full modeli olan 32gb hafıza kartlı.
    Başka cihaz alacağımdan dolayı isteyen olursa aldığım fiyata(260tl) verebilirim.Ürün sıfır hiç kullanmadım
    Ankara elden teslim edebilirim.Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi

Hafıza kartıyla mı geldi 260 liraya? Niye vazgeçtiniz makinadan? Merak ettim doğrusu. Daha iyisini buldunuz herhalde.

• serihan S kullanıcısına yanıt
    Evet Hafıza kartıyla 11.11 indiriminde almıştım.
    https://tr.gearbest.com/car-dvd-player/pp_360248.html?wid=90?wid&lkid=11004390 bu ürünle kamera arasında seçim yapmak zorunda kaldım
    o yüzden.
  • quote:

Evet Hafıza kartıyla 11.11 indiriminde almıştım.
    https://tr.gearbest.com/car-dvd-player/pp_360248.html?wid=90?wid&lkid=11004390 bu ürünle kamera arasında seçim yapmak zorunda kaldım
    o yüzden.

Fiyat iyimiş gerçekten. Alıcak arkadaşlar hiç boşuna düşünmesin. Benim 280 geldi banka yüzünden hemde hafıza kart yok.

• Merhaba;
    Kamerayı yeni teslim aldım fakat iphone uygulamasını app store'dan indirdiğimde dilini değiştiremedim.Bu konuda bilgisi olan var mı yarı çince yarı ingilizce görünüyor.Bende ios 11 mevcut.
  • quote:

Yasak mı bilmiyorum ama.Aldığım kamera bugün geldi arkadaşlar full modeli olan 32gb hafıza kartlı.

Bi arkadaşla anlaştık arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: exnor

Merhaba;
    Kamerayı yeni teslim aldım fakat iphone uygulamasını app store'dan indirdiğimde dilini değiştiremedim.Bu konuda bilgisi olan var mı yarı çince yarı ingilizce görünüyor.Bende ios 11 mevcut.

TElefonunuzu ingilizce dil olarak ayarlayın, sonra uygulamayı download edin. indirdikten sonra telefonu türkçeye geri çevirin.
  • Benim gibi Aliexpress ten alanlara kötü bir haber...
    Sonunda anlaşıldı ki bize gelen ürün çakma imiş.
    Yani Junsun değil, Blueskysea diye, aynı görünüm, aynı kutu, aynı özelliklere sahip bir marka.

Fark şurada anlaşılıyor, Kutu üzerinde markaya ait herhangi bir isim, barkod vs yok, orjinallerde vardı.
    Orjinal ürün üzerinde yapıştırma barkod vs. görünüyor ama bu ürünün üstü boş.
    Chipset konusunda birşey diyemiyorum açıp bakmak lazım.

Ama bunu satıcının yanına bırakmam tabi, orası ayrı, herkesin haberi olsun diye buraya yazıyorum.
    Kimseye orjinal ürünmüş gibi satmaya da çalışıp vebal alamam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svelto -- 7 Aralık 2017; 11:48:9 >

• Svelto kullanıcısına yanıt
    Aynen benimki de öyle blueskysea yazıyo çekimde aşağıda.
    Ne yapabiliriz bunun için.Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.