Şimdi Ara

Jungle oyuncusunun kill salması algısı nereden oluştu ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle de bir gerçek var farm olarak jungle geriye kalıyor ee birde kill verince adamlar itemleri çekip elixir alırken sen 3. item para dileniyor olcaksın böyle olunca useless kalacaksın farm farkını kille kapatman lazım
  • Kha ve vi varsa ben birakirim sahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kha olursa zaten o kill'i alır senin bırakmana gerek yok :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi ego meselesi takılmayın fazla pozisyona göre herkes kill alabilir.
  • Aynen bende öyle diyorum pek takılmıyorum alıyorum kill'imi. Yine de bir sorayım dedim insanı şüpheye düşürüyorlar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euw de oynuyorum elemanın biri midde almş 10 kill ben adc yim kendi lane imde 4 kill aldm tf ye giriyoruz adam alıyorum. Ks ks diyip duruyo ilk defa rastladım euw de neyse dedim bu türktür kesin maç sonu yazdım harbi türkmüş ks mantığı tr de var

• adc olmama rağmen kişisel düşüncem kill bırakmanın oyuna göre değişebileceği. Örneğin adc counterlanmısşsa ve oyunu middekinin taşıması gerekiyorsa ona bırakılmalı ya da ezilen koridor varsa toparlanması için ona bırakılmalı

• topa veya bota gittiysem bırakmam ama mide elimden geldiğince bırakmaya çalışırım
  • Tr de jungle olduğum halde bana kill bırakan jax vardı şaşırmıştım baya

• Hep koreli bronzlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lithium

İster support ister jungle olayım eğer yanımdaki adamın kille o kadar çok ihtiyacı yoksa last hit salmaya çalışmam. Bütün yapabileceklerimi yaparım kill kimde kalır orasını bilmem. Çok gördüm kill salayım derken kaçırdıkları adamları. Zaten diğer serverlarda yokmuş böyle olay. Kill alınsında kim alırsa alsın olayı varmış onlarda. Olması gerekende o zaten.

West te oynuyorum kill salmak dediğiniz şey herhalde kill vermek öncelikle şöyle bişey var main olarak jungler ve Support oynuyorum
    Bir adc için fb cok önemlidir neden sadece o killi alacak diye değil botlane karşı tarafın adc veya supportaun öldürülmesi kısaca
    kısaca 175 GOLD bedava demek Assist yapsan bile
    FREE farm demek karşında kimse olmadığı için
    Karşı takımın adcsinin bekleme süresi ve Lane e gelmesi süresi boyunda yaklaşık 20 belki daha fazla minion alabilirsin
    Ortalama 20 GOLD desen etti sana kafadan 400 GOLD
    Bu yüzden ben Bot Lane e gank gidiyorsam kill İ kim almış etmiş umursamam açıkçası
    Diğer lanelerde de öyle ama adc yetenekten cok GOLD a bakan champlerdir item olarak öndeysen mal olsan bile karşı tarafın adc sinden birkaçtık daha öndesindir
    Diğer Lanelerde kill bırakmak önemli ama adam bütün skillerini harcamış daha turrette zibilyon saniye sonra gidicekse killi bırakırım önemli değil 150 GOLD iyidir candır

• quote:

Orijinalden alıntı: Whooobies

Gank gitmesen suç, gidince adam kaçarsa suç, killi sen alırsan suç, adam 10 canla kaçarsa yine sende suç, ne b*k yaparsan yap yaranamazsın kardeşim TR serverinde Jungle isen

Adam çözdü beyler
  • Salmam niye salayım?
    Ormanda yeteri kadar gold kasamıyorsun koridora gang atıyorsun kill adama gidiyor 3-5 milyon kesiyorsun dalma diyor
    Ayrıca böyle birşeyi icat edeninde Allah belasını versin

• Kill için ağlamadım hiç. Kill bırakılması gereken yer bırakılmaması gereken yer var. Adama kill salacağız diye adamı kaçırmanın mantığı ne?
    1 günde support kill aldı diye ne sövdüm ne laf ettim. Sonuçta asistte para veriyor. Niye kill salmadın diye ağlayanların çoğu da ergen tiplerdir. Jungle gelip sana lane kazandırıyor rahat kasabilsin diye, sonuçta adam gelene kadar 100 goldluk farm yapacak zaten. Ben teşekkür ederim genelde gj yazarım ki adamla aramız bozulmasın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whooobies

Gank gitmesen suç, gidince adam kaçarsa suç, killi sen alırsan suç, adam 10 canla kaçarsa yine sende suç, ne b*k yaparsan yap yaranamazsın kardeşim TR serverinde Jungle isen

+yanyatmismilyonlarcasekiz

• hangı oyunda bir jungle mılletın killeri 1-2 arasında gezerken kendısının kıll sayısı 10 civarındaysa kaybettım o oyunda ıstısnasız. Sadece ben geçenlerde jax oynadım jungle lane'lere birkaç kill alırdım sonra özellıkle bırakmaya uğraşmadım 27-4 gittim ve taşıdım ama bu istisna.
  • Kardeşim şöyle bişey var jungle kil salar özellikle early gamede hele bota adc ye kil salmalı çünkü adc baseye gidince sup zaten sana hertürlü kili salar bide sen early gamede genelde jung dolaşcaksın o killer işine yaramayacak ama tabi jung değilde laneye full gang atarak kasarsan farklı ama kesinlikle early gamede kil almamalısın çünkü early gamede adamlar kascak tf dede seni kastırcaklar bu kadar basit
  • Tr de jungle oynamak gibi eziyet yok. Dakka başı gang isterler. Apc blue ister. Adc red ister. Mid gelip ifritleri kesip gider. Gang gidince farma dokunamayız, kill alamayız. Kurt keserek mi kasılcak jungler oyuncusu?

• aslında hak veriyorum adc ve jungle oynuyorum genellikle. fakat seju ile de çok rahat taşınabiliyor. 1v1 de kalista gibi bir horoyu alabiliyor. denedim oldu.
  • Kill salmak zorunda değilsin ama tank jungle ve carry jungle olayları var. Tank jungleda takımına güveniyorsan salmanı öneririm. Leede iyi değilsen yine salman hayrına olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.