Şimdi Ara

joystick icin mod önerileriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bir adet şeffaf joystigim war ve onun icine bir iki led ve biras renkle modlamak istiyorum bu konuda onerilerinizi alabilirmiyim

• walla alan kısıtlı yapılcak şeyer kısıtlı ama yinede ;

küçük piliii led ışıklar oluyo oyuncak onların ışıklarıyla pilini söküp biyere sıkıştır

tuşları çıkar sprey boyayla boya

sticker falan bul yapıştır

kaplosunu poya ki çok güzel olur

benden bukadar........................................

• tesekkurler yorum ve oneri icin ben tuslari boyamayi dusunmemistim ama kafama yatti ve ozellikle nfs icin fren butonuna ve titreşimlere kırmızı, nos butonuna mor yada mavi led dusunuyorum
  • @fingof da dedigi gibi yapilacak seyler sinirli uv boylarla guzel isler cikabilir

ayri islevler icin ayri boya oneririm...
  • Ben sana ek olarak farklı birşey önereceğim ama saydamlık olmayacak. O game padin plastiğini içten model araba boyalarıyla boya. Diğer sprey boyalardan farklılar. Daha sonra istediğin yere led tak ama ledlerin parlak diye abir ettiğimiz saydam ampullü ledlerden olmasın. Tuşlara boya at tribal stickerlardan yanlarına yapıştırma yada yine model arabalar uygulanan alev desen kalıbı alıp boyaylada alev deseni verebilirsin. Üstteki tuşlardan başlar ve kenarlara doğru alevlerin ucu olur. Bunun direk sticker uygulaması da var. Çok güzel olur böyle. Kolay gelsin.
  • gamepad ini boyarsan zaten herşey gider saydam olması zaten bişiiler yaptırmaya itiyo boyarsanda çok güsel olur ama yinede sen boyama gamepad in tamamını
  • bence saydamken ışık koyma çok göz alır çok parlar hoş olmaz.. Gamepad i içten fosforlu yeşil (sarıya çalan bkz: barcelona forması) e boya. tuşları da neon turuncuya (ama çok oynuyorsan terden aşınmadan vs tuşlardaki boya kalkabilir, bir kat da vernik at) boya..
  • ya zaten kaçtane insan game pad e bakarak oyun oynuyoki zaten maksat şekil olsun plastik kalın zaten ışıgı dagıtır vernik atma fikrine katılıyorum ama tuş yerine kullanılabilecek enteresen bişii bulursan onu kullan
  • öneriler gayet guze ancak özellikle o model araba boyalarini nerden bulabilirim bu konuda bi bilgi alabilirmiyim?
  • boya yapmayı düşünüyosan bence ortadaki alttan yeşil devre plaketinin gözüktüğü yeri boya zira o kötü görünüo bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: hirsiz

öneriler gayet guze ancak özellikle o model araba boyalarini nerden bulabilirim bu konuda bi bilgi alabilirmiyim?

bi ara izmirdeydin sanırım hala öyleyse eğer bildğim model araba satan dükkanlar var tarif edebilirm
  • pazartesi geliyorum izmire
  • benımde fıkrım geldı olurmu bılmem ama game pad ı ıcınden uv boyayla bayayıp sonrada uv led takarsan cok guzel olur ama gene soylıyeyım ıcten vuran ısık dısarıya parlaklık verırmı bılmem.+ onun ıcıne farklı renlerde yanıp sonen led yada mavı yanıp sonen led cok guzel olur
  • bir fikirde ben atayim ortaya... game padin devresini uv kalemlerle renklendirip icine degisik renkli led koayabilirsin... dugmeleride renklendirip cila attinmi guzel olur... kolay gelsin...
  • model araba boyalarını bulman için sana pmden mesaj atıyorum dostum.
  • bence cam boyalarıyla boya saydamlıgını kaybetmamiş olur
  • aslinda cam boyalarida cok gusel fikir ama plastikte nasil olur kiii???
  • platikte olur aslında ama senin boya yapacağın plastik çok eğimli sürekli akar ve kötü gözükür. kıvam vs diyede düşünme zaten koyu kıvamda oluyorlar. illaki saydamlığı kaybetmiyim diyorsan plastiklerin sığacağı kadar büyük bir kabın içine fosforlu kalemlerin içinden çıkan mürekkebi elinden geldiğince sulandırmadan kaba dök. Sonrada aynı renkte cam boyasını ve ufak bir şişede guaj boyayı ısıtarak karıştır. guaj akmayı önler, cam boya saydamlığı kaybettirmez( zaten içeriğinde en çok cam boyası var) fosforlu boyada parlaklık ve metalimsi bir görünüm kazandıracaktır. Bütün boyaları tencere yada benzeri birşeyde karıştır çünkü hem boyaları birbirine karıştırırken hemde plastikleri boyarken aygazda ısıtma yapılacak. Ben model arabaların jantlarını bu yöntemle boyuyorum. Onlarda plastik. Eğer istersen ayrıntılarını pmden atarım.
  • ya abi görende başka bişii boyuyo sancak okadar boyayı ne diye karıştırıonki olmadı sadece keçeli kalemle boya
  • dostum aslinda bu model araba isinede girmek istiyorum sana pmden msn adresimi gonderiyorum eger yardimci olursan sevinirim bu arada daha ayrintili konusurus bu boya islemini
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.