Şimdi Ara

JonTurks - Silvermoon PvP Guildi +1950 MMR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok eskiden yaşadığımız hislerin peşinde Silvermoon'da ki guildimize alımlarımız devam ediyor.

JonTurks - Silvermoon PvP Guildi +1950 MMR

Guildimiz Ocak ayının ortasında sıfırdan kuruldu. 2,5 ay boyunca guildimizin düzenini oturtmaya çalıştım. Nispeten oturttum ve çeşitli low cr & low exp arkadaşlarımız da dahil olmak üzere, 10 Türk olarak RBG yaptık fakat bu denememiz başarılı olmadı. Buradaki ana amacımız bu arkadaşlarımıza tecrübe kazandırmaktı fakat gerekli reaksiyonu maalesef alamadım.

Guildimiz rank sistemiyle çalışmaktadır. Guildimizdeki ranklar büyükten küçüğe; Veteran > Sergeant > Private > Social şeklinde ilerlemekte.

Veteran kadromuz ve PUG'dan bulduğumuz yabancılarla crmizi ve mmrımızı +1950'ye taşıdık. Yeni Türk Veteran arkadaşlarımızı aramaktayız.

I. Kadromuz için eksik slotlarımız;

Disc Priest

Death Knight

Fire Mage

Rogue

II. Kadromuza herkesin kapısı açıktır.

Haftanın bazı günleri I. Kadromuz ile RBG yaparken, bazı günlerde alt ranklarla birlikte II. Kadromuzla RBG yapmaya çalışıyoruz.

RBG Saatlerimiz genelde 21:00 - 23:30 civarında oluyor..

Siz de bu ekipte yer bulup PvP yapmak isterseniz eğer oyun içerisinden bana yani Montford'a, Eniste'ye, Seantyas'a whisp atabilir veya Guild Finder'dan JonTurks yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki linkler de 31 Mart 2021'de yaptığımız canlı yayından bir kaç kesit JonTurks - Silvermoon PvP Guildi +1950 MMR 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 21 Nisan 2021; 12:41:21 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 1 Nisan 2021; 21:33:56 >
  • Yeni Veteranlara ihtiyacımız vardır. Güncel bilgi yukarıdadır.

• 5 Nisan 2021 akşamı yaptığımız RBG'lerden bir tanesi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Clementha

Yeni Veteranlara ihtiyacımız vardır. Güncel bilgi yukarıdadır.

Sosyal oyuncu olarak aranıza katılabilir miyim ? Böyle bir imkanımız var mı acaba ? Yaşım 42.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7A1E308D7

Sosyal oyuncu olarak aranıza katılabilir miyim ? Böyle bir imkanımız var mı acaba ? Yaşım 42.

Alıntıları Göster

Merhaba,

Görmemişim kusura bakmayın.

Tabii ki, baş üstünde yeriniz var :)

• Merhaba kanalda yeni video göremedim oyunu bıraktınız sanırım?

• ReflexAction kullanıcısına yanıt

Selam,

Oyundaki boost sistemi oyunu adaletsiz hale getirdi. Biz yenileceksek de emeğiyle alın teriyle bizden üstün rbg gruplarına yenilmek istiyoruz.

Karşıya bir geliyor 2-3 booster, o maçları kazanmak imkansız hale geliyor.

Oyunda boosterları yasaklamaya karar verdikleri ana kadar oyunu topluca bıraktık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.