Şimdi Ara

JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natty1492 -- 20 Temmuz 2017; 18:6:43 >

• Ben bu bölümü İstanbul Üniversitesi'nde bıraktım.
    Nedenim ise ilgi duymamam.
    Eğer ilgin varsa aç kalmazsın belli ki hevesin var , o yüzden sana tercih et diyebilirim.
    Bu bölümü okurken kesinlikle aklında düzenli bir hayat olmasın.
    Belki ileride olur ama mesleğinin ilk yıllarında maceracı bir hayat seni bekliyor olacak , maddi açıdan ise pek bir beklentin olmasın.
    Eğer düşünürsen benzer bir bölüm olan Maden Mühendisliği daha iyi bir gelecek sunar , bir bak derim.
    iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35bna -- 9 Temmuz 2017; 2:10:30 >
  • 35bna 3 kullanıcısına yanıt
    Çok teşşekür ederim abi bilgilendirdiğin için.Peki abi bu bölümü okuyan arkadaşların var mı veya okuduğun dönemden görüştüğün? Şimdi ne yapıyolar?
    İstanbul üniversitesi bu konuda iyi midir?
    Bu sorularımı cevaplayabilirsen çok sevinirim abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: natty1492

Çok teşşekür ederim abi bilgilendirdiğin için.Peki abi bu bölümü okuyan arkadaşların var mı veya okuduğun dönemden görüştüğün? Şimdi ne yapıyolar?
    İstanbul üniversitesi bu konuda iyi midir?
    Bu sorularımı cevaplayabilirsen çok sevinirim abi

Ben 2 yıl önce 1.sınıfta bıraktım yani daha bitiren arkadaşım olmadı.
    İstanbul Üniversitesi bu bölümde çok kalitelidir , hiç düşünmeden tercih edebilirsin.
  • Arkadaşın dediği doğru göçebe bir hayatın olacak

Ofis ortamında çalışmayacaksın toz toprak börtü böcek şantiye her bir halt olacak

Benim de ilgim yoktu çok da zorlanıyordum girmesi kolay çıkması zor bir bölüm diyorlar gerçekten öyle
  • Bende Dokuz Eylül bıraktım bu bölümü sonra yönetim bilişim bıraktım şimdi makinedeyim
  • istanbul üniversitesin de yanlış hatırlamıyorsam Celal Hoca dan ders alıyorsun ilgin varsa ve İstanbul Üniversitesini tutturabiliyorsan aç kalmazsın
  • Amcam dokuz eylül mezunu kendisi şuan 36 küsur yaşında. Eskiden yabancı bir şirkette çalışıyordu çok güzel para kazanıyordu bi ara direkt eline 50bin lira kadar bi para verdiler sonra şirket mi battı ne oldu bilmiyorum o işten çıktı. Şuan başka bir şirkette güvenlik olarak çalışıyor. Yani şanslı olman lazım biraz. Pek iyi bir bölüm değil çok kolay iş bulamazsın burada. Ama isteğin varsa okunur tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.