Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Jenifer dinleyen yok mu hiç?

10
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    223 Mesaj
    Fransız şarkıcı.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

MCM'de bütün gün çalardı
    Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That. Is. Crazy. The first time somebody told me that, I dunno, I thought they were bullshitting me, so, I shot him. The thing is... He was right. And then I started seeing, everywhere I looked, everywhere I looked all these fucking pricks, everywhere I looked, doing the exact same fucking thing... over and over and over and over again thinking 'this time is gonna be different' no, no, no please... This time is gonna be different, I'm sorry, I don't like... The way...
  • Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Road to Zion

MCM'de bütün gün çalardı

MCM ne hocam?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Au Revoir

quote:

Orijinalden alıntı: Road to Zion

MCM'de bütün gün çalardı

MCM ne hocam?

Fransız müzik kanalı. Digiturk'te vardı eskiden, hep o kanal açık dururdu bilgisayar başındayken.
    |
    |
    Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same fucking thing... over and over again expecting... shit to change... That. Is. Crazy. The first time somebody told me that, I dunno, I thought they were bullshitting me, so, I shot him. The thing is... He was right. And then I started seeing, everywhere I looked, everywhere I looked all these fucking pricks, everywhere I looked, doing the exact same fucking thing... over and over and over and over again thinking 'this time is gonna be different' no, no, no please... This time is gonna be different, I'm sorry, I don't like... The way...

• Yüzbaşı
    741 Mesaj
    Ben Alizée'ciyim, elle est mon lolita

jenifer da fena değilmiş hani
    “Bazı insanları eğitemezsiniz, onları kötülük etmemeye ikna edemezsiniz. Kötülüklerini suratlarına vurunca sadece inkar etmez, sizden daha da nefret ederler. Onları görmezden de gelemezsiniz. Cezalarını haketmişlerse haketmişlerdir. Merhamet her zaman en doğrusu değildir, en güzeli ve en ahlaklısı da degildir. Size kötülük edenleri mazur görmek, onlara anlayış göstermek, onların içindeki şeytanı ancak besler, büyütür. Affetmek belki de o insana yapabileceğiniz en büyük kötülüktür.” Dogville
  • Teğmen
    223 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KatakIysm

Ben Alizée'ciyim, elle est mon lolita

jenifer da fena değilmiş hani

Şu şarkısı da çok güzel hocam.

• Yüzbaşı
    741 Mesaj

hmmm güzelmiş.

Ben je danse 'ı beğendim
    |
    |
    Au Revoir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Bazı insanları eğitemezsiniz, onları kötülük etmemeye ikna edemezsiniz. Kötülüklerini suratlarına vurunca sadece inkar etmez, sizden daha da nefret ederler. Onları görmezden de gelemezsiniz. Cezalarını haketmişlerse haketmişlerdir. Merhamet her zaman en doğrusu değildir, en güzeli ve en ahlaklısı da degildir. Size kötülük edenleri mazur görmek, onlara anlayış göstermek, onların içindeki şeytanı ancak besler, büyütür. Affetmek belki de o insana yapabileceğiniz en büyük kötülüktür.” Dogville
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Arada sırada dinliyorum.

Orijinalden alıntı: tansell123

Arada sırada dinliyorum.

Dün geceden beri dinliyorum şunu.

• Çavuş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Au Revoir

quote:

Orijinalden alıntı: tansell123

Arada sırada dinliyorum.

Dün geceden beri dinliyorum şunu.

Evet güzel şarkı.
    |
    |

• Yarbay
    2100 Mesaj
    Nadiya ve isvecli sarkici September bi ara dinlerdim

İnna zaten bas taci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murekkep yalamis -- 6 Haziran 2017; 10:23:9 >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
Blogio
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,296
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.