Şimdi Ara

Jeep Compass 2012 Hakkında Görüşleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
38.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İç malzeme kalitesi bir önceki kasa gibi kötü mü yani ?
  • 4x4 değil ise bence düşünmeyin. Canavar jeep cherokee varken bunun esamesi okunmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

quote:

Orijinalden alıntı: Executive41

Aracı çok uzun süre araştırdıktan sonra satın aldım En kısa sürede detaylı bir paylaşımda bulunacağım....

Neyini araştırdınız Allah aşkına? O kadar güvensiz bir araca biniyorsunuzki kaza anında yaşaman mucize olur!

Bilmeden konuşmasak keşke 2 YILDIZ alma sebebi çarpışmada aldığı hasar değil verdiği hasar nedeniyle, yayalarda yapılan çarpışmada ölümcül olabiliyormuş , ABD testlerinde 5 YILDIZ almış azıcık araştırmak lazım konuşmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xendaba kullanıcısına yanıt
    Hadi yıldızı geçtim, 4x4 değil ne anladım ben? Kardeşim o araçla dağ bayır kırsal yer sakın girme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet zaten onu alanlarda hep dağ bayır geziyor zaten SUV ve sen merak etme sen düşünen kadar emin ol onlarca mühendis senin yerine bunu düşünmüş ve test etmiştirler

ülkem insanı kahvede oturup vay 4x4 değil onunla dağ bayır gidilmez

abowww 2 yıldız almış hiç güvenliği yok

ne çok biliyorsunzu gerçekten valla
  • afedersiniz birşey soracagım. bunlar hangi ülkede imal ediliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

quote:

Orijinalden alıntı: Executive41

Aracı çok uzun süre araştırdıktan sonra satın aldım En kısa sürede detaylı bir paylaşımda bulunacağım....

Neyini araştırdınız Allah aşkına? O kadar güvensiz bir araca biniyorsunuzki kaza anında yaşaman mucize olur!

Bilmeden konuşmasak keşke 2 YILDIZ alma sebebi çarpışmada aldığı hasar değil verdiği hasar nedeniyle, yayalarda yapılan çarpışmada ölümcül olabiliyormuş , ABD testlerinde 5 YILDIZ almış azıcık araştırmak lazım konuşmadan

kendi anavatanında çin arabası bile alır beş yıldız jeep amerikan arabası
  • xendaba doğru yazmış.
    Araç çarpışmalarını izleyin. Araç dağılmıyor. içeridekilerde sorun yok. çarpma anında çevreye ve yayaya verdiği zarardan dolayı düşük puan alıyor.
    Yani saüşamlığına bakılırsa araç tank gibi...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.