Şimdi Ara

JBL T210 nasıldır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • max 100 TL gibi bir bütçeyle JBL T210 nasıldır, önerir misiniz ? ya da bu bütçeye bu kulaklıktan daha iyisi var mı ? hem de mikrofonlu bir kulaklıkmış telefonda işimi görür. telefonda ve dizüstü bilgisayarımda kullanacağım.

• bugün aldım ben gayet beğendim. ağırlıklı olarak rap müzik dinleyen biri olarak ideal bir kulaklık. yalıtımı güzel. bence işinizi çok rahat görür.
  • Hocam ben T210 mağduruyum, seride mi sıkıntı var nedir bilmiyorum ama aldığım tüm T210lar 1 hafta içinde tek taraftan ses vermemeye başladı. Garantiden çıkamadım bir türlü. 3 kere değişim yaptılar. Tekrar arızalandı iade talebi ile gönderdim. Tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ventriküler Fibrilasyon

Hocam ben T210 mağduruyum, seride mi sıkıntı var nedir bilmiyorum ama aldığım tüm T210lar 1 hafta içinde tek taraftan ses vermemeye başladı. Garantiden çıkamadım bir türlü. 3 kere değişim yaptılar. Tekrar arızalandı iade talebi ile gönderdim. Tavsiye etmem.

hocam ben aldim hic sıkıntı yasamadim cok da begendim, seri mağduru olabilirsin belki bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canmustu

quote:

Orijinalden alıntı: Ventriküler Fibrilasyon

Hocam ben T210 mağduruyum, seride mi sıkıntı var nedir bilmiyorum ama aldığım tüm T210lar 1 hafta içinde tek taraftan ses vermemeye başladı. Garantiden çıkamadım bir türlü. 3 kere değişim yaptılar. Tekrar arızalandı iade talebi ile gönderdim. Tavsiye etmem.

hocam ben aldim hic sıkıntı yasamadim cok da begendim, seri mağduru olabilirsin belki bilemedim

Nereden almıştınız hocam ben media markttan aldım. Şu an 100 lira bir bütçem var kulaklık arıyorum. Kulakiçi, ses yalıtımı iyi olan ve dengeli ses verebilen mikrofonlu bir kulaklık arıyorum. Tavsiyeniz var mı?
  • Ventriküler Fibrilasyon kullanıcısına yanıt
    ben de media markttan aldım hiç bir sorunu yok. sanırım size hatalı bir seri denk geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.