Şimdi Ara

JB Sonrası Sıkıntı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün itibariyle 3. nesil iPad'imi jb yaptım. Uzun bir süre uzak kaldım jb mevzularından o yüzden size sormadan halledemedim...Installous 5'i kurdum lakin Kategorileri yüklerken API hatası veriyor ve öylece kalıyor. 25pp meşhur olmuş ama onun da açılmasıyla kapanması bir oluyor. Appcake'i ise ben pek beğenmedim. Sorunların sebebi ne olabilir acaba? Bu programlar artık hizmet mi vermiyor yoksa ben bir şey mi atlıyorum?

Teşekkürler.

• Çözüm yok mu arkadaşlar?
    iPad 3. Nesil
    6.0 da sistemim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katmir

Arkadaşlar dün itibariyle 3. nesil iPad'imi jb yaptım. Uzun bir süre uzak kaldım jb mevzularından o yüzden size sormadan halledemedim...I 5'i kurdum lakin Kategorileri yüklerken API hatası veriyor ve öylece kalıyor. 25pp meşhur olmuş ama onun da açılmasıyla kapanması bir oluyor. Appcake'i ise ben pek beğenmedim. Sorunların sebebi ne olabilir acaba? Bu programlar artık hizmet mi vermiyor yoksa ben bir şey mi atlıyorum?

Teşekkürler.

Installous kapandı. 25PP sıkıntısız çalışıyor bende. Tekrar kurmayı deneyin.
  • Zeusmos varmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • installous kapandı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDGL

quote:

Orijinalden alıntı: Katmir

Arkadaşlar dün itibariyle 3. nesil iPad'imi jb yaptım. Uzun bir süre uzak kaldım jb mevzularından o yüzden size sormadan halledemedim...I 5'i kurdum lakin Kategorileri yüklerken API hatası veriyor ve öylece kalıyor. 25pp meşhur olmuş ama onun da açılmasıyla kapanması bir oluyor. Appcake'i ise ben pek beğenmedim. Sorunların sebebi ne olabilir acaba? Bu programlar artık hizmet mi vermiyor yoksa ben bir şey mi atlıyorum?

Teşekkürler.

Installous kapandı. 25PP sıkıntısız çalışıyor bende. Tekrar kurmayı deneyin.

Tekrar kurdum ama olmadı. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesiilEriik

Zeusmos varmis

Deneyelim bakalım...Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatcan66

installous kapandı artık.

Çok teşekkürler...Artık önümüze bakacağız :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.