Şimdi Ara

jb sonrası sarj süresinde belirgin düşüş var ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonum iphone 4 ios 5.0.1 dün telefonumu redsnow ile jb yaptım ve telefona şarj dayanmıyor.5 saat 33 dakika içerisinde şarj %90 dan %50 ye düştü mesela.ve bu 5 buçuk saat içerisinde 2 saat 10 dakika kullanmışım telefonu.sizce bunun önüne nasıl geçebilirim?jb sonrası bu konuda neler yapmam gerekli beni bilgilendirirseniz sevinirim.cevap veren arkadaşlarımıza şimdiden çok teşekkür ederim.

• hocam o kullanim suresi ne yaptiginiza gore degisir,muzik dinlemek ile oyun oynamak yada internette gezinmek farkli sarj miktarlarina denk gelir,jailbreak ilk yaptigimda uyumadan once arka plandaki tum programlar ,hucresel veri ,lokasyon ve wifi kapali,bildirimler acik halde biraktigimda % 10-15 arasi sarj gidiyordu.sonra dfu modda restore yapip tekrar jailbreak yaptim ayni sartlarda %2 sarj gidiyor suan,sizde bunu bir deneyin derim,umarim bi fikir verir
  • verdiğin bilgi için teşekkür ederim kardeşim bende 2.defa restore yapıp jb yaptım sonuç gene aynı.değişmedi.birde şu var telefon ikidebir şebeke ile haberleşiyor.hoparlörün yanında durduğunda bunu anladım.belkide sebeb bu olabilir.çünkü jb den önce böyle birşey yoktu.
  • hocam facetime aktifmi?
    aksam okumustum facetime aktiflestirdikten sonra sizinde soylediginiz gibi cok sık baz istasyonuna baglandigini yazmisti bi arkadas,linke baktim ama bulamadim.bana cok dogru bi tespit gibi gelmemisti ama belki dogrudur fayda saglar,eger facetime kapali ve boyleyse bende merak ediyorum neden kaynakladigini
  • Facetime kapali kardesim.bende ilk once onu kontrol ettim ama kapali.acikcasi neyden kaynaklandigini henuz kestiremedim.henuz cok fazla bi programda yuklemedim sadece auto 3g bite sms bide installous u yukledim o kadar.ha bide iphone delivery beta yi yukledim.iletim raporu icin.
  • bende de düştü ama sanki jb sonrası kurduğum yazılımlarla alakalı, daha önce tethered vardı, üstüne kurduğum birkaçını kaldırıp deneyeceğim.
  • başka fikri olan arkadaşlarımız yokmu?durum hala aynı :(
  • JB kesinlikle şarj süresini kısalttı.Yükledikten sonra düşüşü farkettim arka planda hiçbir program açık olmamasına rağmen .0 kullanımda 100% iken 1 saatte 95 lere kadar düştü şimdi restore yapmam gerekti JB yok şarj süresi çok farklı cidden
  • bende de şarj dayanmıyor kaldırasım var jb yi ya bu nedir böyle
  • telefonu sıfrladım herşeyi sildim sıfırdan jb yaptım kullnım sürem arttı bkleme arttı geçen gün 9 saat kullnım vardı 2gün bkleme oldu

bugun ise 12 saat bkleme 3 saat kullnım ile %82 de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.