Şimdi Ara

Jb li cihaza restore yapamamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jb li ios 7.0.4 yüklü iPhone 4S'im var. Jailbreak'i kaldırmak için internetten 7.0.4 ispw indirdim shift le itunestan yüklücektim ama cihazi itunes'a bağladığımda; iTunes 'Kaan' adlı iPhone'un içeriğini okuyamıyor. Bu iphone'u fabrika ayarlarına döndürmek için iphone tercihlerinin özet sekmesine gidip geri yükle'yi tıklayın. Uyarı alıyorum. Yani cihaza geldigimde guncelle butonu tıklanmıyor shift ile yükleme yapamıyorum. Birtek geri yükle var ordan yedeklediğim bi tarihten geri yükleme yapsam cihaz elmada takılır demi? Nası restore yapıcam işin içinden çıkamadım arkadaslar bilgilendirirseniz cok sevinirim.

• 7.0.4 ü yükleyemezsiniz zaten. DFU moda alın restore edin ancak o zaman da sadece 8.1.2 yüklenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç elleme daha beter olur. 8.1.2 iyi değil..

• dfu moda al
    8.1.2 ipsw indir
    bilgisyara tak
    shift tusuna basarak geri yukle de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb uygulanmış cihazı iLEX RAT ile sıfırlayabilirsiniz. İlgili konu :

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75557305

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIS -- 27 Aralık 2014; 2:09:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İLEX RAT Jb kaldırmaz

• 8.1.2 kabulunse cihazını komple kapat sonra home tusuna basılı tut ve basılı tutarken telefonu pc ye bağla ( itunes açık olması ) karşına ilk hta çıkr tamam de geö sonra güncelle / günceller geri yükle çıkar bas 20-25 dakikaya restore tamamdır

• Hocam bilgisayarına semi restore isimli programı indirerek restore atabilirsin
  • Kergit kullanıcısına yanıt
    ILEX RAT ve Semirestore aynı işi yapar tek farkları biri pc üzerinden diğeri cihaz üzerinden restore yapar ancak Jb kaldırmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.