Şimdi Ara

Java (İstek-yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar yerimi bilmiyorum ama buraya sormak istedim. Oynadığım bir bilgisayar oyununun eşyalarının satıldığı bir site var ve bu sitede ilanları otomatik olarak oluşturup silmesi için java ile bir bot kullanımı serbest bırakılmış hatta Create api key butonu var ve botun yapılabilmesi için gerekli kodlar be sample code lar da github diye bi sitede verilmiş. İsteğim şu , ben yazılımcı değilim hiçte anlamam Javadan fakat bu botada ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Botun yapacağı tek şey siteye koymak istediğim ilanları oto koyacak. Gerekirse herhangi bir ücrette ödeyebilirim bunun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LetcrewGoose -- 31 Ocak 2019; 1:8:47 >

• detay verir misin?
  • Detay derken kusura bakmayın bilgim yok fazla nasıl bir detay vermeliyim
  • mesela
    1) hangi oyun
    2) github sayfası
    3) api ile ne yapmak istediğin
  • github.com/gameflip/gfapi örnek şeyler brda açıklamalı
    Oyun rocket league
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joshualinekano

mesela
    1) hangi oyun
    2) github sayfası
    3) api ile ne yapmak istediğin
    Takas sitesi gameflip, zaten siteye girersen görürsünbir sürü ilan var. Attıgım linkde herşey anlatılmış sanırım senin anlayacagını umuyorum
  • hangi oyunun itemlerini koymak istiyorsun? kullanma amacını detaylı anlatabilir misin
  • Rocket league itemlerini koymak istiyorum. Örnek veriyorum elimde 100 tane rocket league key ve oyun içi eşyalar var. Sitede bunlara ayrı İlanlar açmak istiyorum bot üzerinden. Hepsini aynı anda açacak ve istediğim zamanda hepsini silecek
  • quote:

hangi oyunun itemlerini koymak istiyorsun? kullanma amacını detaylı anlatabilir misin
    Örnek veriyorum 10 farklı eşya için 10 farklı ilan açıcak kendisi
  • Joshualinekano kullanıcısına yanıt
    Mesela bu fotodaki gibi keyler için 10 lu 20 li paketler halinde ilan açılsın istiyorum. İlanları ve ilanın fotosunu bot kendi yapıcak.

Java (İstek-yardım)
  • Api ben hesabı dogrulamadigim için benim listeleme yapmama izin vermiyor suan
    Evet öyle bir durum var, hesap doğrulamak gerekiyor. Yapabildiniz mi gerekli işlemleri, çalışır vaziyete geldi mi bot? Ve en önemlisi ne yapalım şimdi
  • Yarın özelden görüşelim.
    Eğer uygun bi zamanınız varsa hiç bilmeyen birine anlatırmış gibi videoya çeksenizde olur. Baka baka yapmayı denerim
    Tamamdır , mesaj atıp iletişime geçeceğim sizinle. Çok teşekkürler vakit ayırdığınız için
  • Yarın team viewer üzerinden hallederiz geç oldu. Sabah yazarım özelden
  • quote:

Yarın team viewer üzerinden hallederiz geç oldu. Sabah yazarım özelden
    Tamamdır çok teşekkürler
  • quote:

Yarın team viewer üzerinden hallederiz geç oldu. Sabah yazarım özelden
    Özel mesaj atamıyorum ne alakaysa mesajını gördüm, Pc başına birazdan geçebileceğim, bu arada indirilmesi gereken programlar varsa, söylersen indiriyim ine dursun istersen gelene kadar
  • LetcrewGoose L kullanıcısına yanıt
    python ve nodejs kurman lazım
    Varmı indirme bağlantısı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.