Şimdi Ara

Japonyadan istediğiniz ürün getirtilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Japonyadan istediğiniz ürün getirtilir

Herkese merhaba, önümüzdeki hafta gezi amaçlı Japonyaya gideceğim, istediğiniz ürünü cüzi miktarlarda getirme ücreti alarak tedarik edebilirim. Daha önceki seyahatlerimde çok ürün sattım, şuana kadar herhangi bir olumsuz geri bildirim olmadı, uygun fiyatlarla alan karlı oluyor ben karlı oluyorum.

Japonyadan alması Türkiyeye kıyasla karlı olan ürünler;

- Giyim (ayakkabı, columbia markası özellikle)

- Elektronik (ps5, telefon, nintendo, xbox)

- Kozmetik ve cilt bakımı (türkiyede satışı olmayan çok kaliteli cilt bakım ürünleri mevcut, özellikle güneş kremleri ve yüz bakım kremlerini tavsiye ederim. Eşe dosta hediye için çok güzel fikir)

- Anime figürleri

- Kamera ve Kamera ekipmanları

Buradan atacağınız mesajlara en geç 24 saat içinde dönüş yaparım. Herkese teşekkürler, hayırlı forumlar.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• selam,

mesela GoPro HERO9 kamerayı kaça getirebilirsiniz?

buradaki fiyatlara göre değermi oradan ürün almak

• PS 5 slim çift kol fiyatı için değer mi nedir bilginiz var mı bize neye patlar. Bu arada iyi yolculuklar şimdiden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam selam, drone, kamera, ps5, xbox gibi elektronik ürünlerde zaman zaman yarı yarıya fark var, üzerine ekleyeceğim miktarı da pazarlık edip beraber belirliyorum müşterilerimle. Yani değer diyebilirim.

GoPro Hero9 hakkında küçük bir ön araştırma yaptım fakat eski model olduğu için bulamadım, isterseniz daha yeni modellerden ayarlayalım size?

@girithglam

Hocam PS5 gibi ürünler ağır ve taşıması zor olduğundan ayrıca türkiye piyasasında da kolayca satıldığından o ürünlere sabit fiyat veriyorum;

PS5 Slim Disk 2 Kollu - 20750tl

PS5 Digital 2 Kollu - 19400tl

Eğer aklınıza yatarsa dhye özel indirimler yapabilirim.

Saygılarımla

• Cowinenge kullanıcısına yanıt
    Yeni model olmasına gerek yok aslında lakin dediğiniz gibi olsun. Aksiyon kameralardan iyi olan bir model istesek tr ye göre fiyatı ne kadar düşük olur? Bir kaç örnek yazarsanız değerlendireyim. Uyarsada ödeme ve diğer konular için yazarım size.

• forumix kullanıcısına yanıt

Hocam o zaman aldığım iki sipariş ve verdiğim fiyatı yazayım;

DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo - 25000tl

DJI Air 3 Fly More Combo - 45000tl

Bu ürünler için fiyat belirlenip kapora alınmıştır, bunların Türkiye fiyatıyla kıyaslama yapıp aklınızda az çok fikir oluşturabilirsiniz :)

İyi günler dilerim.

• Günceldir

• Hocam selam, DH Forum üyesi olmayan bir arkadaşım için soruyorum.

Linkteki ürün Japonya içi alımda 64800Yen olarak görünüyor. DM üzerinden de haberleşebiliriz, nasıl olur, ne olur bu tarz saat alımlarında durum?

Teşekkürler.

Saat linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 4 Nisan 2024; 13:22:10 >
  • Can-KSK kullanıcısına yanıt

Wpden yazabilirsiniz suan Japonyadayim buraya cok bakamiyorum, %15 civari bir komisyon alirim otele siparis edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cowinenge kullanıcısına yanıt
    Özelden mesaj attım. Getirebilir misin?
    https://www.amazon.co.jp/dp/B0BD4T5H4V?ref_=cm_sw_r_apan_dp_FXV2CH7K4TCKG7AJJ38C&language=en-US

• Bir de bu olabilir
    https://www.amazon.co.jp/dp/B08833QQJC?ref_=cm_sw_r_apan_dp_HXXRE7FZTG6ZFZ59Y981&language=en-US

• Selam siparis aliyormusun Dji dron istiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.