Şimdi Ara

Japonya'dan 3ds almayı düşünüyorum, fakat bazı sorularım var ?

5 sn
9
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 4 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cahitdikici (2 mesaj) Ginga Bishounen (1 mesaj) respect_89 (1 mesaj) Black_belt (1 mesaj) _Joe_ (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Nintendo DS serisi >> Japonya'dan 3ds almayı düşünüyorum, fakat bazı sorularım var ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    301 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Mart ayı içinde Japonya seyahatim olacak. Gitmişken 3ds alayım diyorum USA fiyatı 250 $, Japonya'da da benzer fiyat olur diye düşünüyorum. Yalnız aklıma takılan sorular var:

1- Japonya'dan alındığı için intenet'te veya Nintendo'nun oyun satınalma bölümüne girmede bir sıkıntı olur mu ?
    2- Yine aynı şekilde oyunlarda sıkıntı olur mu ? Büyük konsollarda olduğu gibi uzakdoğu'dan alınanlarda ,avrupa'da satılan oyunları oynatmama gibi bir problemi olur mu ?
    3- Son olarak, shopto.net'te fiyat 200 pound. Yani 530 TL ye geliyor, Japonya fiyatı ise 400 TL. Yanlış duyum almadıysam Türkiye fiyatı da yaklaşık Avrupa gibi olacakmış, bu durumda 550 TL gibi dersek. Türkiye garantili olmayan aleti 400 TL ye almak mantıklı mıdır ?

Bilgilerini ve düşüncelerini paylaşacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

|
    |
  • Yarbay
    5856 Mesaj
    Bolge kilidi var sanirim konsolda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    804 Mesaj
    Evet bölge kilidi olacağı için avrupadan alman yararına olacaktır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    786 Mesaj
    fiyat 550 tl filan olur ama türkiyeye gelirken gümrükte kdv vs birçok şey ekleniyor Bölüm sonu canavrında okudum türkiyenin nintendo baskanı türkiyey gelirken vergi olayı girince TÜRkiye fiyatı 800tl filan olcakmış
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    aleti satın aldıktan sonra kutusunu atarsın çöpe gümrükte hiçbir sıkıntı olmaz.hiçkimse senin şahsi eşyalarından vergi istemez.ben de cihazda bölge koruması olacak diye duydum.eğer öyleyse japon çıkışlı oyunlar satın alman gerekir.gerçi bir zaman sonra diğer modellerdeki gibi r4 dönemi başlatılır o zaman sorun kökten çözülür.türkiye satış fiyatı vergiler dahil 800 tl civarında olacakmış yerinde olsam gitmişken alırdım oradan karar senin.
    |
    |
  • Yarbay
    2827 Mesaj
    kardeş bölge kodu olduğundan dolayı oyun konusunda sıkıntı çekersin bana sorarsan benim gibi yap sende makinayı abdden al abd bölge koduyla ilgili oyun sıkıntısı çekmezsin ayrıca fiyat gene aynı 250$
    |
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    türkiye satış fiyatı 800 liradan fazla. kimse almaz bence bu fiyata.
    |
    |
  • Yarbay
    2827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: misantrophic

türkiye satış fiyatı 800 liradan fazla. kimse almaz bence bu fiyata.

oha abarttın pal şekilde türkiye garantili makinayı 700e bulursun hatta şuan bile gittigidiyor üzerinde ön siparişle 699a satan var
    |
    |
  • Yarbay
    4940 Mesaj
    699 da pahalı. 600 TL den yukarısı aşar.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.