Şimdi Ara

Jandarma Astsubaylık nasıl bir meslek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
83.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • asker olmak iyidir bence sansinizi deneyin
  • bu sene ki taban puanlar belli ?
  • tam bilmiyorum ama arastır bence ama ön lısans mezunuysan sınavdan 70 alman lazım lise mezunu isen kendı barajını gecip mulakata girersin. kımse gözünüzü korkutmasın arkadaslar havadan millete para yapmıyor babaları astsubay olanlar her sene tatile cıkıyordur ama kötülerler yinede iş bu sonucta kendinden bi fedakarlık vermek zorundasın.
  • Jandarma olmak istiyorsan hiç evlenme.Hem karın hem de çocukların heba olur.
    Onun dışında iyidir.
  • jandarmayı bilmem ama

Astsubay olmak zor

subaylar sürekli eziyor

askeriye istiyorsan ya subay ol yada sivilde iş bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhansekmen

tam bilmiyorum ama arastır bence ama ön lısans mezunuysan sınavdan 70 alman lazım lise mezunu isen kendı barajını gecip mulakata girersin. kımse gözünüzü korkutmasın arkadaslar havadan millete para yapmıyor babaları astsubay olanlar her sene tatile cıkıyordur ama kötülerler yinede iş bu sonucta kendinden bi fedakarlık vermek zorundasın.

ön lisans mezunuyum bende aöf 3 den işletme tamamılıyorum

70 almam gerekıyor derken öss den mı 70 almam lazım ? o nasıl bir puanlama ki ? 500 uzerınden puanlanmıyormu öss
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhansekmen

tam bilmiyorum ama arastır bence ama ön lısans mezunuysan sınavdan 70 alman lazım lise mezunu isen kendı barajını gecip mulakata girersin. kımse gözünüzü korkutmasın arkadaslar havadan millete para yapmıyor babaları astsubay olanlar her sene tatile cıkıyordur ama kötülerler yinede iş bu sonucta kendinden bi fedakarlık vermek zorundasın.

ön lisans mezunuyum bende aöf 3 den işletme tamamılıyorum

70 almam gerekıyor derken öss den mı 70 almam lazım ? o nasıl bir puanlama ki ? 500 uzerınden puanlanmıyormu öss

kardes aynıyız iste link bıraktım yukarıda orada tam bilgiler var 6 nisanda sınavı var 100 soru türkçe matematik tarih gibi konular var ama kolay ben matematık calısıyorum sadece o eksıklıgım var meslek lısesı mezunu oldugum için onuda tamamlamaya calısıyorum kendı sınavından 51 veya 52 alman lazım en düşük sonra mulakatlara cagırıyorlar işte.pardon ben ust tarafta kafa kara astsubatylıgına gitti karada 70 alman lazım cunku :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhansekmen -- 12 Ocak 2013; 19:05:01 >

• hayat yok olm ne jandarması her gün kafa 3 numara gezersin. jandarma derler kız vermezler. hayat yok bişe yok.bu dünya ya sadece Allahın kulu olmaya geldik komutanların değil.
  • herkezın kendı kararı parası olan yaşar istediği gibi
  • soruyorum acaba bu berbat meslektir hayatta olma başka işe bak diyenlerin çoğu ne iş yapıyor. her işin zorluğu vardır iki yıllık mezunusun yada lise cart curt. dışarda 600 liraya ailesine bakmaya çalışan insanlar var. sen bunun 4 katı maaş alıcaksın. onuda geç vatan için hizmet edeceksin. astsubaysın subaylar ezer; peki ya dışarda işveren işçiyi ezmiyor mu? işini dört dörtlük yaptığın sürece kimse kimseye hezimet edemez. bende jandarma astsubayıyım sıkıntım yok ne kellem koltukta nede ezilmekten pastırma oldum ALLAHa şükür. artı şunuda belirteyim ki jandarma içişleri bakanlığına bağlandı asker sınıfında değil kır polisi sıfatındasın. haydi eywallah.

umarım mesajımı almışsındır
  • Jandarma astsubay bilgi sistem operatörlüğü nasıldır ?Diğer jandarma kollarına göre rahatmıdır bundada dağ bayır devriye gezme var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 19 Şubat 2015; 12:02:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurdikmen

soruyorum acaba bu berbat meslektir hayatta olma başka işe bak diyenlerin çoğu ne iş yapıyor. her işin zorluğu vardır iki yıllık mezunusun yada lise cart curt. dışarda 600 liraya ailesine bakmaya çalışan insanlar var. sen bunun 4 katı maaş alıcaksın. onuda geç vatan için hizmet edeceksin. astsubaysın subaylar ezer; peki ya dışarda işveren işçiyi ezmiyor mu? işini dört dörtlük yaptığın sürece kimse kimseye hezimet edemez. bende jandarma astsubayıyım sıkıntım yok ne kellem koltukta nede ezilmekten pastırma oldum ALLAHa şükür. artı şunuda belirteyim ki jandarma içişleri bakanlığına bağlandı asker sınıfında değil kır polisi sıfatındasın. haydi eywallah.

umarım mesajımı almışsındır

Hocam çalıştığın yerde bilgi sistem operötrü var mı nasıl meslektir sence ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pog

quote:

Orijinalden alıntı: Satriykon

Jandarma zordur heba etme kendini. İmkanın varsa hava veya deniz astsubayı ol.

öncelikle yorumun için sağol kardeşim. Aralarından ilk olarak jandarma sınavı vardı girdim çok iyi geçti. Hepsine şansımı deneyeceğim ama jandarma sınavını geçen büyük ihtimal garantiliyormuş sağlıkta çok önmli birşey yoksa.

Ben merak ediyorum jandarmann görevlerini

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mentollü Kurşun -- 3 Ağustos 2015; 21:01:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.