Şimdi Ara

Jameson Teyp mi Harward mı ? Orta seviye sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, her iki teyp de 150tl civarı fiyat var.

Jameson JS-360bt ile Harward HR-MX599 arasında kaldım. Bluetooth Spotify ile kullanacağım ve telefon görüşmelerini de sürekli teypten yapacağım. Amfisiz olarak kullanacağım.

Jameson JS-360bt:

4*50W güce sahip
    Kumandası var
    iki çift amfi çıkışı var
    ama hızlı şarj usb yok

Harward HR-MX599: (birler basamağı küçük olan modeller de dahil)

4*60W gücü var
    Basit bir uygulaması var androidde
    ama eksi olarak sadece bir çift amfi çıkışı var

Önceliğim ses kalitesi, kulaklarım çok hassas bu yüzden yüksek sesten nefret ediyorum. Gönlüm Harward'dan yana fakat iki model de çin malı tabi ki. RMS değerleri nedir bilinmiyor. Yorumlar hep 5 yıldız olumlu (Pioneer ve Sony ile aynı fark etmiyor diyen de var). Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

13cm koaksiyel ön ve arka çift olmak üzere kapılara ekonomik bir sistem kuracağım. Bu teyplere fazla gelmeyecek olan tavsiyelere de açığım.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frayne -- 28 Mayıs 2020; 22:35:38 >

• Ses kalitesi beklentiniz varsa bu iki teypte ses kalitesi bakımından düşük kalacaktır. Normal bir teybim olsun işimi görsün derseniz işinizi görür. Ses kalitesi için bütçenizi biraz artırıp kenwood modellerine bakabilirsiniz. Hoparlör olarak coaxial hoparlör kullanmanızı öneririm kaliteli birşeyler bakıyorsanız Alpine s s50 13cm coaxial, morel maximo ultra 502coax 13 cm coaxial, Hertz dcx130 13cm coaxial öneririm orta halli birşeyler olsun derseniz JBL CS752 13CM coaxial, Pioneer Ts-G1320F 13CM coaxial kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.