Şimdi Ara

James Donkey SSD 120GB: 119 TL, 240GB:209 TL, 480GB:379 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
7
Favori
20.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam mekanik hdd yerine ssd nin nasıl takıldığona dair bir konu, rehber var mıdır? Masaüstü pcye takmak istedim programla kopyalama yaptım fakat başarılı olamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullananların yorumu nedir ofise 2 tane 240 bir tane 480 ilk aldık bkm indirimi ile 870 e geldi baya da uygun oldu ama..
  • Beyler dikkat edin bana kutusu açılmış iade ürünü geldi. Mührü açık kutu gelirse mh arayıp iade edin direk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar grundig gnb 1150 b1n2 cihazım var 120 gb olanı almayı düşünüyorum cihaza uyum sağlar mı?

• kullanan varmı sizce 480lik alınır mı
  • Geçen sene nisan mayıs gibi aldım diye hatırlıyorum. O tarihten beridir problem yaşamadım. Düşünen arkadaşlara bilgilendirme olsun.
  • 120 gb lığını 3 ay önce aldım laptopta kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım şimdilik. Hddden ssdye yeni geçtiğim için çok iyi geldi ama doğru değerlendirmeyi ssd kullanırken jd ssd alan biri yapar bence.

Hddnin hantallığından kurtulayım, önemli tüm verilerimi hdd de bulundururum, sadece sistem diski olarak kullanacağım derseniz düşünmeden alın.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    kaça aldınız hocam bu fiyata yorumunuz varmı
  • Hocam şuan masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum. Bilgisayar her gün 4-5 saat açık. Şuana kadar hiç bir problemini görmedim. Tavsiye eder misiniz dersen 120 gb için kumar oynanabilir :) Fakat yüksek boyutlu olanlar için bilindik markalardan şaşmayın derim. (Bugün 500 gb samsung 860evo aldım)

Edit: Aldığımda 120gb modelini 140 TL ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 22 Kasım 2018; 21:47:44 >
  • VgrooveR kullanıcısına yanıt
    o zaman bir 240 alayım şimdilik zaten şuan kendi pc de 500gb yer var(gta5 falan var birde içinde) kullanalım şimdilik bunu
  • Fiyatlar güncellendi
  • Belki kalitelidir ama ben bilindik markalardan şaşmam bu tip ürünlerde.

https://www.amazon.com/Samsung-500GB-Internal-MZ-76E500B-AM/dp/B0781Z7Y3S?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Mesela samsung evo 860 modeli 500 gb 73 $ şu an.

• 1adet 119tl ye aldım lakin hesabımda daha önceki siparişimden ötürü 10tl hediye çeki için tekrar sipariş geçtim.ilk siparişimi iptal edin diye mesaj attım.bakalım ne olacak.zapals den 2 ay önce 22dolara ssd sipariş geçtim lakin hâla gelmedi.takip kodsuz idi.2 defa ticket açtım bekle diyorlar

• iyi fiyat en son gg den hikvision aldıydım daha takmadım bile yoksa bir 120lik patlatabilirdik
  • samsung kontrolcü kullanmışlar ayrıca 3 sene birebir değişim var rahatlıkla alın.
  • arkadaş yine kaşınmaya başladım bir tane 240 gb. alsam mı diye düşünüyorum :)
  • dayanamayıp 240 gb. olandan aldım ,battım ya artık sıcak fırsatları bir müddet terk etsem iyi olacak :)

1 tl.de indirimim varmış bayağı büyük indirim sağladı :)
  • Güncel fiyatlar ARTI wordpuan ile 500 alışverişe 50 TL 1000 TL alışverişe 75 TL WORDPUAN..

120 GB 129,00 TL
    240 GB 229,00 TL
    480 GB 399,00 TL

https://www.incehesap.com/ssd-harddisk-fiyatlari/sayfa-1/
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.