Şimdi Ara

JailBreak sonrası Şarj Süresinde Çok Fazla Düşüş Oldu. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya arkadaslar sizin bu yazilari gorunce agzim acik kaldi yaa bende 3gs var ama mubarek yarim gun gidiyor bende parlaklik %30 ses kapali sadece hucresel acik net olarak ama 1 saatte %20 sarj gidiyor oda beklemede zaten telefon kullaninca yarim gun gidiyor gunde 3 defa sarj ettigim oluyor ustelik sabaha kadarda sarjda ve telefonda jb yok kiricam artik bana bi yardim etseniz?? İphone dan vazgecmek istemiyorum :((( yalniz gun icinde mesajlasma ve whatsapp kullaniyorum oda etkilemez dimi ne yapmam lazim ;(( ya en aci yani disari cikiyorum %60 sarjla Toplasaniz 10 mesaj geliyor telefon %30 ken kendi kendine kapaniyor ve yolda kaliyorum birini aramak istesem yok tel acilmiyo bile :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynet52 -- 15 Mart 2013; 7:31:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Staeber41

quote:

Orijinalden alıntı: treamer

bende 4. nesil ipad 64gb wifi var ios 6.1.2 jailbreaksiz kullanırken bataryası
    işimi bitirip masaya koyup ertesi gün aldığımda %2 falan eksiliyordu
    2 gün önce jb yaptım ve batarya %80 deydi ertesi gün bide baktım kapanmış
    dün şarj ettim bu sabah %100 bıraktım akşam 7 gibi baktım %53 olmuş
    şimdide restore ettim bakacaz artık ne olacak!

Evet kesinlikle bendede 10 saat beklemede %2 giden şarj Jailbreak ile %50' ye kadar gidiyor...

Tekrar jailbreak yaptım arkadaşlar şu anda bi sorun yok taş gibi.

Şarj meselesine gelince benim tahminim makineyi tam şarjdan sonra jailbreak yapmıştım
    pc ye bağlayınca (jb yaparken) %91 de idi zaten cihaz hemen hemen tam şarjdaydı ve
    tekrar sarj olmaya çalışınca çakışma oldu bi %92 bi %81 diye saçmalamaya başladı cihaz
    bunun sebebi jaibreak esnasında cihazın mecburen kapanıp açılmasından da kaynaklıydı.

Bilirsiniz bu cihazlar 5-6 saatten aşağı adam akıllı şarj olmuyor şarj olduğundada şarjını bitirmesi
    wifi için söylüyorum 4.5 -5 saatten aşağı olmuyor.Bende mecburen tam şarjda yaptım jailbreaki.

Sonuca gelecek olursak mevzu şu, bataryayı en az 3 kere tam şarj edip sıfırlarsak ancak normal konumda
    randumanlı bir şekilde cihazı kullanabiliriz.
    Benim cihazın bataryası şu anda eski stabil durumunda çalışıyor ve jailbreakli.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynet52

Ya arkadaslar sizin bu yazilari gorunce agzim acik kaldi yaa bende 3gs var ama mubarek yarim gun gidiyor bende parlaklik %30 ses kapali sadece hucresel acik net olarak ama 1 saatte %20 sarj gidiyor oda beklemede zaten telefon kullaninca yarim gun gidiyor gunde 3 defa sarj ettigim oluyor ustelik sabaha kadarda sarjda ve telefonda jb yok kiricam artik bana bi yardim etseniz?? İphone dan vazgecmek istemiyorum :((( yalniz gun icinde mesajlasma ve whatsapp kullaniyorum oda etkilemez dimi ne yapmam lazim ;(( ya en aci yani disari cikiyorum %60 sarjla Toplasaniz 10 mesaj geliyor telefon %30 ken kendi kendine kapaniyor ve yolda kaliyorum birini aramak istesem yok tel acilmiyo bile :(((

telefonu restore (geriyükleme) etmeyi denemişmiydiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YesiilEriik

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sarjinizi tamamen bitirin telefon kapaninca bataryanin sogumasini bekleyip sarja takin tweak size sarj tamamlandi deyince sarjdan cikartin daha saglikli bir piliniz olacak

Telefon şarj olurken kapalı mı olacak açık mı ? Birde pil dolduğunda tweak otomatik olarak mı haber veriyor her seferde

Sarja taktiginiz zaman otomatik olarak aciliyor kendisi %5 olunca bu yuzden acik olacak ve sesli moddayken uyari veriyor zaten. Kilit ekranda sarj tamamlandi yazisini gorursunuz zaten kalan zamani da veriyor normalde

Yükledim tweaki. Telefon %100 olduktan sonra 1 saat şarjda kalması zararlı olmaz mı hocam, şarj süresi uzadı ama...

Sorun olmaz isterseniz sabaha kadar bile bekletebilirsiniz

Tamam hocam, bu tweaki kullananlara bir sorum daha var. Hiçbirşey açık değilken bile %60 ram yiyor cihaz bu normal mi ?
    Arkaplanda çalışan 2 tweak var sadece: Barrel ve zephyr
    Sizde ram durumu nasıl ?

4S kullaniyorum sadece zephyr acik %45 diyor

bende işlemciye bakıyorum sadece bendede airblue sharing , novoicemail batterydoctorpro barrel folderenhancer var bir androidlock xt suanda işlemci kullanımı %3 bellek kullanımı 300 mb hocam 4s

• quote:

Orijinalden alıntı: treamer

quote:

Orijinalden alıntı: zeynet52

Ya arkadaslar sizin bu yazilari gorunce agzim acik kaldi yaa bende 3gs var ama mubarek yarim gun gidiyor bende parlaklik %30 ses kapali sadece hucresel acik net olarak ama 1 saatte %20 sarj gidiyor oda beklemede zaten telefon kullaninca yarim gun gidiyor gunde 3 defa sarj ettigim oluyor ustelik sabaha kadarda sarjda ve telefonda jb yok kiricam artik bana bi yardim etseniz?? İphone dan vazgecmek istemiyorum :((( yalniz gun icinde mesajlasma ve whatsapp kullaniyorum oda etkilemez dimi ne yapmam lazim ;(( ya en aci yani disari cikiyorum %60 sarjla Toplasaniz 10 mesaj geliyor telefon %30 ken kendi kendine kapaniyor ve yolda kaliyorum birini aramak istesem yok tel acilmiyo bile :(((

telefonu restore (geriyükleme) etmeyi denemişmiydiniz.

pil değişim yaptım üstüne restore ettim şuan maşaallhh 25 saati dolduruyorum :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.