Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 11.0 geldi Birde seri numarası sorguladığım da "Lütfen iPhone'unuzu etkinleştirin" şeklinde uyarı veriyor telefonu zaten açtım etkinleştirdim niye aynı uyarıyı veriyor ?
  • Beyler yalu beta 7 nin imzalı versiyonunu nerden indirebilirim ? Pc yanımda yok impactorden imzalayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 11.1.2 ve 11.1.1 e geçişler kapatıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

ios 11.1.2 ve 11.1.1 e geçişler kapatıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A7 için yayınlanan downgrade sadece 10.3.3’den 10.2 ye mi düşürüyor? 11’de kullanabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 16 Aralık 2017; 14:47:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Iphone 4 den beri ilk defa jb ihtiyacım doğdu fakat kullandığım iphone 7 de ios 11.1.1, iphone 6 da ise 10.3.3 yüklü. Iphone 6 yı jb yapmak istiyordum ama mümkün görünmüyor, 10.3.3 den daha düşük bir versiyona düşürme şansım var mıdır yoksa beklemekten başka çarem yok mu?

Teşekkürler.
  • Artık yakındır. Bu arkadaşhttps://twitter.com/Jakeashacks
    CydiaImpactor ile Dosya yöneticisini yüklüyor. Sistem kök dizininde değişiklikler yapılıyor. Denemek isteyen meraklılar için filza linkhttps://www.dropbox.com/s/ig2x3iu4nqbyyzn/Filza%20r%3Aw.ipa
    Bu da videosuhttps://youtu.be/xbxA0mKfBGY

En güzel yanı ise herkes Açık Kaynak üzerinden yürüyor. Biri bi tarafını düzeltiyor. Diğeri başka bir şey ekleyip paslıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 17 Aralık 2017; 23:18:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Ne demek bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

quote:

Ne demek bu?

iFile tarzı bir program ile /var dosya sistemine giriş yapılabiliyor...

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Evet kapanmadan önce geçenler için sevindirici ama ben ve benim gibi geçemeyenler için üzücü bir haber oldu

Daha yeni sürüm jailbreak için artık başka baharlara kaldı umurlarımız. Ya da artık Android ile yola devam ederiz ne yapalım

Geçen sene prometheus çıktığı zaman sözüm ona imzası kapanan sürümlere yükseltme olacaktı ama sanırım o da yalan oldu. Shsh2 kayıtlarını almak filan hepsi boşuna uğraşlar oldu

Bakalım hayırlısı artık 11.2.1'e filan çıkarsa ne ala
  • Cydia yüklendi ama düzgün çalışmamıs henüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tender Branson

Cydia yüklendi ama düzgün çalışmamıs henüz

Bu kadar yol alındı... Devamı da gelir... :)
  • saurikte reddite yazmış ios 11 için çalıştığını
  • iOS 11 İçin SAURİK güncelleme çalışmalarına başladığını duyurdu...

• Eee napacaz? Takıldık 10.3.1 e :( bide ios 11 in son deil yine alt kademesine çıkarsa? :/

• Çıkmaz diyenlere inat :)

Saurik, bir Reddit gönderisinde, “Asla milyonlar kazanmadım ve şu anda her ay Cydia üzerinde çok fazla para kaybediyorum. Günlük bir işim var ve Cydia’ya ödeme yapmak için kendi kazançlarımdan harcıyorum. Bu şekilde iOS 11 güncellemeleri üzerinde çalışıyorum, çünkü sizin gibi insanların her zaman bu çabalarım için bana teşekkür ettiklerine inanıyorum. Buna gerçekten inandığım için jailbreaking konseptine duyduğum tutkuyu sürdürmeyi başardım” dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 19 Aralık 2017; 11:56:15 >

• quote:

Çıkmaz diyenlere inat :)

Saurik, bir Reddit gönderisinde, “Asla milyonlar kazanmadım ve şu anda her ay Cydia üzerinde çok fazla para kaybediyorum. Günlük bir işim var ve Cydia’ya ödeme yapmak için kendi kazançlarımdan harcıyorum. Bu şekilde iOS 11 güncellemeleri üzerinde çalışıyorum, çünkü sizin gibi insanların her zaman bu çabalarım için bana teşekkür ettiklerine inanıyorum. Buna gerçekten inandığım için jailbreaking konseptine duyduğum tutkuyu sürdürmeyi başardım” dedi.

Tam öyle dememiş.
    Hitap ettiği kişiye saydırmış aslında.
    Çabalarımı takdir etmek isteyen insanları bile uzaklaştıran/dağıtan sizin gibilerine rağmen jailbreak konseptine tutkumu kaybetmedim, çünkü jailbreak konseptine göünülden inanıyorum demiş.
    Cevap verdiği kişiyi yermiş benim anladığım.

Konunun linki var mı kime cevap vermiş okumak istedim şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: suphion

quote:

Çıkmaz diyenlere inat :)

Tam öyle dememiş.
    Hitap ettiği kişiye saydırmış aslında.
    Çabalarımı takdir etmek isteyen insanları bile uzaklaştıran/dağıtan sizin gibilerine rağmen jailbreak konseptine tutkumu kaybetmedim, çünkü jailbreak konseptine göünülden inanıyorum demiş.
    Cevap verdiği kişiyi yermiş benim anladığım.

Konunun linki var mı kime cevap vermiş okumak istedim şimdi.

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.