Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

jailbreak destekli telefon alın beklemeyin bence bir kaç ay önce bende öyle yaptım yoksa halen daha bekleyecektim :) araştırırken zar zor 14.8 yüklü se 2020 dek geldi aldım x ten geçtim

ios 15 e jb çıksa tweaklerin uyumlu olması zaman alacaktır ve 15 in ilk sürümleri pil konusunda iyi değil hem jb çok ciddi rahatsız edecektir bence bu durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 28 Mart 2022; 10:12:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Şöyle bir şey gördüm ama ne kadar gerçek tartışılır umarım gerçektir beklediğime değer.

• İphone 6s 32 gb mi satıp iphone 6 32 gb yenilenmiş telefon aldım 2.el ürünlere baktım parama göre hepsinde ya pil kötü ya ekran kötü ya kasa kötü dedim enazından yedek telefon olacak jailbreak yapıp araçta video izleyeceğiz iphone 6 olsun yenilenmiş olsun eli yüzü düzgün olur bakalım inşallah üzmez bizi sanırım 12.5.5 sürümü aldı en son jailbreak oluyordur heralde ?

• kyazmaci468 kullanıcısına yanıt
    Oluyor hocam. Checkra1n ve unc0ver var, konunun ilk mesajına bakarsanız modelinize uygun jb nasıl yapılır görebilirsiniz. Konu sahibi detaylı bir şekilde aktarmış herşeyi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hala çıkmadı şu ios 15 jb haber var mı?

• axil kullanıcısına yanıt

bugün yayınlanacak dedi Coolstar eğer 1 nisan şakası vs değil ise :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 1 Nisan 2022; 18:51:47 >
  • iOS 15 jailbreak zor ve geç gelir gelirse eskisi gibi değil iOS 15 ile birlikte işler çok daha zorlaştı . Daha öncede dedim iOS 15 in ilk sürümlerine çıkar ve ilk sürümlerinde pil sorunları var bide üstüne jailbreak yaptık mı pil dayanmaz bence

• Taurine 15 icin baya ilerleme var yakindir cikmasi. 15.1.1 e kadar ilk etapta. Sonrasi 15.3 calismalarida var baska gelistiricilerin ama daha vakti var gorunuyor. Jb yapmasi gercekten zorlasti 15icin cok uzun surdu beklemek

• -gg- kullanıcısına yanıt

13.5 de kaldık durduk cogu tweak artık 14 üzeri istemeye başladı.#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** 

Hocam telefonum XR ve 15.1 deyim bazıları A12 chip desteği olmayacağını söylüyor Taurinin yani X modele kadr olan iphonelar yararlanacak diyorlar. Ben jb yapabilecekmiyim çıkınca ??

• TrErO kullanıcısına yanıt

A15e kadar destekliyo 15.1.1 surumu icin

Taurine jb ios 15 %90 tamamlanmis cok yakindir dusmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 6 Nisan 2022; 6:38:53 >
  • Checkrain windows versiyonu en sonunda 16 nisan yani yarin cikiyormus

iOS 15 icin mi ?

• yok hocam normal surumu ios 14.8e kafar suan icin. Windows surumu senelerdir yoktu yakinda cikacak deniyordu

• Merhaba arkadaşlar. telefon üzerinden Unc0ver kurmak için güncel bir adres var mıdır?

• İos 15.0 15.1.1 için çıkan exploit ios 14 destekliyor gibi görünüyor. Coolstar da bunun mümkün olabiliceğini ve bunun üzerinde çalıştığını söylüyor sonunda hasret bitiyor gibi görünüyor bakalım gelişmeleri takip ediyorum umarım artık gelir

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUNCH -- 7 Mayıs 2022; 23:29:18 >
  • Haber yok yardan

• cantekim kullanıcısına yanıt
    Umarim birseylere vesile olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

koca topluluk 2 kişinin eline bakıyordu, birisinden ses çıkmıyor zaten hiç, diğeri de zamanında kendine bir telefon aldı şimdi yavaş yavaş çekiliyor :D yeni birileri katılırsa biraz hareketlenir buralar

• 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.