Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Onur C.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam sizde 1 tık daha iyi gibi benim profil baya sağlam olduğu için de zorlamış olabilir csr2 gerçekten üzdü hiç beklemezdim :( bende 7 tane falan garaj 35-40 kadar araç var bide dünyada ilk 1000 deyiz o yüzden online olmak önemli neyse artık g2 cihazımdan oynarım oyunu acaba fps yi 60 yerine 30 yapsak anlık kasmalardan kurtulabilir miyiz acaba :/ mesela 30 sa anlık 10-15 e iniyor fps bende bide T5 araçlarla yarışınca :D

Kardeş video çektiğim için böyle, oyunu game launcher sayesinde 720p ve 60fps ayarlı. Ne asphalt8 nede diğer oyunlarda tıkanma var.

Hocam game tuner ile çözünürlüğü %30 a indirdim ama gene aynı sanırsam türkiye yazılımı sorunlu yada uyumsuz doku kalitesini düşürünce de arabalar hep siyah gözüküyor 2 hafta pagani huayra bc için yarışıp kazandık canım araba gözükmüyordu :D

Asphalt8
    https://youtu.be/JT9zrByeYBA

Mortal combat x
    https://youtu.be/9MaYN6eOmgU

Super mario RUN
    https://youtu.be/oQyaVVDAAwA

Mario akıcı tek sıkıntım csr2

Bilemiyorum kardeş bende rahat oynatıyor.

Bi ihtimal romdan kaynaklı bi ara sizin roma geçip denemek lazım :(

22 mart güncellemeli hindistan android 6 sürümü çıktı, onu yükleyebilirsin.https://www.sammobile.com/firmwares/download/126161/G610FDDU1AQC4_G610FODD1APL1_INS/

Hocam androidden anlarım ama ilk defa samsung kullandığım için soruyorum rom yüklerken veri siliniyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet bugün hocamızın kullandığı arap emirlikleri romunu yükleyecem bakalım sonucu iletirim burdan inşallah tüm sorunlar düzelir özellikle dokunmatik ve performans sorunu

• quote:

Evet bugün hocamızın kullandığı arap emirlikleri romunu yükleyecem bakalım sonucu iletirim burdan inşallah tüm sorunlar düzelir özellikle dokunmatik ve performans sorunu

Hindistan 23 mart güncellemesi çıkarmış , ben onu yükleyeceğim birazdan :) adamlar durmadan güncelleme çıkarıyor Tahminimce android 7 için ön hazırlık yapıyorlar adım gibi eminim.
  • quote:

quote:

Evet bugün hocamızın kullandığı arap emirlikleri romunu yükleyecem bakalım sonucu iletirim burdan inşallah tüm sorunlar düzelir özellikle dokunmatik ve performans sorunu

Hindistan 23 mart güncellemesi çıkarmış , ben onu yükleyeceğim birazdan :) adamlar durmadan güncelleme çıkarıyor Tahminimce android 7 için ön hazırlık yapıyorlar adım gibi eminim.

Hocam şimdi bi sürüm yükledim G610FDDU1AQB1 sizin sürüm galiba ana bant sürümünde böyle diyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur C. -- 24 Mart 2017; 22:10:29 >

• quote:

quote:

Bence de öyle hocam

• Cihazı şarja takınca kablo oynuyor sağa sola.

Normal mi bu durum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Cihazı şarja takınca kablo oynuyor sağa sola.

Normal mi bu durum?

Bende de çok az oluyor hocam sıkıntı yok

• Onur C. O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon86

Eyvallah.

Ne demek hocam lafı bile olmaz :) galiba en aktif hayalci hocam ile benim sanırım ikimiz idare ediyoruz ben de ona yardımcı olmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar bütün işi tek adama yıkmak olmaz bence

• Bu cihaz parmak izini bilincsiz sekilde yanlis girdiğinizde telefonu 60 dakikaya kadar kilitleyebiliyor ve yedek şifreyi de sormuyor. Telefonu o an firlatasiniz geliyor.

Bir yolu var da ben mi bulamadım. Bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: engyn

Bu cihaz parmak izini bilincsiz sekilde yanlis girdiğinizde telefonu 60 dakikaya kadar kilitleyebiliyor ve yedek şifreyi de sormuyor. Telefonu o an firlatasiniz geliyor.

Bir yolu var da ben mi bulamadım. Bilgisi olan var mı?

Hocam bende öyle bi sorun olmadı hep 30sn kilitledi sana tek tavsiyem şu 23 martta çıkan hindistan yada birleşik arap emirlikleri romunu kurman ben kurdum parmak izi bariz farketti bende sıkıntısız okuyor türkiye romuna göre daha hızlı açıyor ekranı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur C. -- 25 Mart 2017; 12:22:5 >
  • Telefona reset atmayi dusunuyorum bu sebepten. 60 dakika kilitlemek nedir Allah askina. Kapatip acinca sifre de sormuyor ve hatirliyor kilitlemeyi.

• quote:

Telefona reset atmayi dusunuyorum bu sebepten. 60 dakika kilitlemek nedir Allah askina. Kapatip acinca sifre de sormuyor ve hatirliyor kilitlemeyi.

İstediğin kadar format at yine aynı olacaktır

Tr rom olduğu süre bu hatalar gitmeyecektir

• quote:

quote:

Telefona reset atmayi dusunuyorum bu sebepten. 60 dakika kilitlemek nedir Allah askina. Kapatip acinca sifre de sormuyor ve hatirliyor kilitlemeyi.

İstediğin kadar format at yine aynı olacaktır

Tr rom olduğu süre bu hatalar gitmeyecektir

Şuan birleşik arap emirlikleri romundayım pil olarak tr romuna göre az gibi ara ara uc browser dan foruma girip çıkarım o yani şuan 93 şarjım vat 34dk ekran süresi aldım parlaklık 50 de internete 3g ile bağlıyım

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde maalesef benim de alternatifim yoktu aramızda 1.5 hafta gibi bir çok az bir süre var.

Cihazın sorunlarını rom yüklemek gibi salak saçması bir durumla çözmek de hem aptalca hem de kazıklanıyormuşum hissi veriyor bana.

Yine de en yakın zamanda çıkan nougat guncellemesini indirip kurucam odin ile takipteyim.

Bugün aynından bir tane daha aldım anneme benimki kırık olmasaydı al bunu derdim ama maalesef işte. Galiba bir süre daha bunu kullanmak zorundayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Burak ÖZER

Aynı şekilde maalesef benim de alternatifim yoktu aramızda 1.5 hafta gibi bir çok az bir süre var.

Cihazın sorunlarını rom yüklemek gibi salak saçması bir durumla çözmek de hem aptalca hem de kazıklanıyormuşum hissi veriyor bana.

Yine de en yakın zamanda çıkan nougat guncellemesini indirip kurucam odin ile takipteyim.

Bugün aynından bir tane daha aldım anneme benimki kırık olmasaydı al bunu derdim ama maalesef işte. Galiba bir süre daha bunu kullanmak zorundayım.

Başka bir çözümün varsa söyle kardeş yapalım. Maalesef yok . Şahsen tel degiştirme lüksümde yok. Kullanacağım ben. Bu konuda j7 prime telefonum olduğu müddette aktif olacaktır

• Basılı tutun ana ekranda widget menüsünde 'galaxy essential' seçin ve wifget a tıklayın fotoğraftaki ekran çıkacak aradığınız şey kid mode. Bende müziği arıyordum onu indirdim.

Samsung kullanmadığımız halde telefonda yüklü gelen uygulamaların cihazları yavaşlattığı konusundaki şikayetleri bu şekilde giderdi galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HBOB -- 25 Mart 2017; 18:4:57 >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Benim de öyle bir şansım yok şu anda ama bir telefon aldığım zaman cebime atıp düzgün çalışmasını beklerim.

Bunu kabullenemeyip böyle bir çözüm var bunu uyguluyoruz demeniz çok saçma (sadece sizin için konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın). Eğer illa bir çözüm uygulanması gerekiyorsa bunu şirketin yapması gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Burak ÖZER

Benim de öyle bir şansım yok şu anda ama bir telefon aldığım zaman cebime atıp düzgün çalışmasını beklerim.

Bunu kabullenemeyip böyle bir çözüm var bunu uyguluyoruz demeniz çok saçma (sadece sizin için konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın). Eğer illa bir çözüm uygulanması gerekiyorsa bunu şirketin yapması gerekir.

Ülkemizdeki samsung şirketin maalesef bir halt yaptığı yok. Bişey soruncada hiçbirşey yok deyip geçiştirirler manyak herifler. Bu yüzden çözümü kendimiz bulmamız gerekiyor. Artık başka yapacak bişey yok.

Bu tek j7 prime için geçerli değil. Çoğu yeni cihazda durumlar bu

• Hocam haklısın şirketlerin daha duyarlı olması gerekir malum ülkemizdeki şirketler sıkıntılı olduğu için biz de olması gerekeni yüklüyoruz cihazlarımıza önceki g2 cihazımı da pili iyi diye aldım ama kk ile mahvolmuştu vs vs kısaca tr rom kullanılmaz

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.