Şimdi Ara

J4 REHBER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • j4 çüler toplansın bana önerilebilecek build varmı?
    İlk nasıl baskın atılır sistematik komboları varmı?

• eqrw
  • Karşıda vayne varsa ve kasmışsa ya da oynayabildiğini düşünüyorsan sakın tank kasma ad git.
    Bunun dışında build duruma bağlı olmakla birlikte bekleme süresinde azalma önemli.

Ad orman eşyası-karabalta ve tiamat core eşyaların. Hydra seçimini offtank mı yoksa tek atmaya yönelik mi oynadığın belirlesin. Yasuo-rengar veya adclere karşı randuin ve ninja tabisi. Cc çoksa merkür de alabilirsin ayakkabıyı.
    Şahsen hafif tank kasmak daha rahat hissettiriyor beni. Takımında hasar varsa ve kolu bacağı varsa hasarı taşıyanların tf de karşı adcye atla arkana yaslan.

Örnek full build(full ad rakip)
    Ad orman eşyası
    Vahşi hydra
    Karabalta
    Ninja tabisi
    Randuin
    Donmuş balyoz(tehlike altındaysan sterak da olur)

2+ ap olan rakibe karşı
    Ad orman eşyası
    Vahşi hydra
    Malmortius
    Karabalta(youmu da alınabilir)
    Merkürün adımları
    Ruh gömleği alınabilir, duruma bağlı banshee olur.

Karşıda kim kastıysa ona göre eşya çıkmalısın her karakterde olduğu gibi ama özetle:
    Bekleme süresinde azalma
    Hydra(alan hasarıyla jungle dönme ve aktifiyle anlık hasarın dibine vurma.)q nun zırh delmesiyle ve pasifinle, eğer karşıda tank varsa zırh delme eşyaları çok güzel oluyor.

Baskın atarken eq nu tutturmaya dikkat et. Tutturursan w nun da slowuyla yüksek ihtimal skor çıkacaktır. Tf lerde en iyi dostların miss fortune, velkoz,yasuo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz1076 -- 1 Ağustos 2016; 21:12:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• deniz1076 kullanıcısına yanıt
    eyw kardeşim ADAMSIN !
  • 20 armor penet rünle gireceksin

Karabalta
    Youmu
    Vahşi hydra
    Draktharr
    Cd bot
    Ga

Ult oto atak attıgin mid adc oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 2 Ağustos 2016; 12:16:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doubleimp kullanıcısına yanıt
    Bu buildide tuttum güzelmiş
    Solotop içinde bir build alalım senden müdür
  • bc frozen
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Solotop içinde bir build alalım senden müdür

Solotop'ta da ben hemen hemen bunun gibi yapıyorum buildi. Biraz tanky de olsam agresif oynamayı hasar çıkarmayı severim.
    Benim tercihim ad rakibe karşı:
    Hydra-kara balta-youmu-donmuş balyoz-ninja tabi-randuin veya ölü adam. Bu builde gün ateşi tavsiye etmiyorum çünkü bir anda kulenin agrosunu çekersiniz, yeteri kadar defansif değilsiniz tanklayamazsınız.
    Karşısı çok vuruyor ve takımında da iyi hasar varsa:
    Hydra- karabalta-ölü adam-randuin-ninja tabisi-sterak.

Donmuş balyoz-banshee-ruh gömleği-malmortius hep duruma göre alınabilir eşyalar.malzahar vb varsa civa yatağan. Hatta ikinci build daha tanky onda günateşi de olur.
    Ben hydra tercihini ne olursa olsun vahşi hydradan yana kullanırım. Teke tek için can çalması güzel avantaj sağlıyor, hasarı ve aktifini 10 saniyede bir kullanabilmek iyi oluyor.

Jungle buildinden çok farklı birşey yapmıyorum yani duruma bağlı eşya seçiyorum.mesela cc çoksa karşısı full ad de olsa merkürün adımlarını alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Eyvallah eline sağlık
  • Can veren jungle itemi,duruma göre bot,haşmetli hydra,malmortius,ölü adamın zırhı,streakin güvencesi.ihtiyacına göre itemlerin sırasını ayarlarsin.bu buildle adcyi rahat kesiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.