Şimdi Ara

J Kasa Opel Astra 1.6 115 HP alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
69.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

2010 MODEL OPEL ASTRA 1.6 115 HP COSMO PAKET PRİNS YAĞLI SİSTEM LPG' li modelini 58,500 TL civarı almayı düşünüyorum, 123,000 km de araçta boya yok sadece ön tampon ve 2 far değişmiş aracı önerirmisiniz.

Teşekkürler
  • ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Hocam bu motor kodunun özelligi nedir, hızlıca anlayabilecegimiz bir yolu varmı motora bakarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Hocam bu motor kodunun özelligi nedir, hızlıca anlayabilecegimiz bir yolu varmı motora bakarak
    Lpg de sorun çıkarmıyor hocam. Motor kodunu ruhsata bakarak anlarsınız orada yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo olmadığı için arıza yapacak bir aksamı bulunmasa da, Opel fabrikasından çıkan bir ürün olduğu için yüksek devirlerde ve yüksek ısılarda kullanılması durumunda kapak contası yakmaya meyilli, arıza çıkarmaması beklenilmeyen bir motor türüdür

eğer LPG ile kullanılacak ise Japon araçları tercih edilmelidir
  • astra j güzel araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mugla48matci -- 20 Temmuz 2018; 15:36:11 >
  • Kardeşim civic, astra ikiside aynı araç astra yalıtım ve yol tutuş olarak önde performans fazla bekleme ama ilk araban olacağı için çok çok ideal bir araç olacaktır sana

Burada hantal diyen çok olur aldırma o arkadaşlar 0-100 3 saniyede yapan araçlara biniyorlar galiba.

1.6 atmosferik motor bilindik birşey. Tüm atmosferikler gibi alt devirler ölü olur ama üst devirler canlıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üst kapak contası için 4k para koyun kenara astra aldığınız zaman her an lazım olabilir.

• Sübap yakmadan bahseden olduda üst kapak yaktığını söyleyen olmamıştı.

• Arkadaşlar biraz boş yapmış. Bahsedilen aracı 5 yıl kullanmış birisi olarak sübaplar magnezyum olduğundan yüksek ısılara dayanamaz, 1000 tl karşılığında lpg kiti takılırken sübap değişimi yapıldığında uzun yıllar binilir. Lütfen bilginizin olmadığı bir konuda boş boş yorum yapmayın. Naçizane tavsiye turbolu bir motora yönelmeniz. İlla lpgli olacak diyorsanız kasa olarak daha hafif muadillerine yönelin. Nitekim motor 14** kg ağırlığı taşımakta güçlük çekiyor. Ancak performans sıkıntınız yoksa düşünmeden alabilirsiniz. Sadece yağını suyunu değiştirdim.
  • Merhaba 2010 model Astra J sport almayi dusunuyorum lpgli 60bin kmde arac buldm hasar kaydi 2.5bin arka tampon degismis fiyat olarak 63.000 cok mu arabayla ilgili tavsiye verebilir misinz? Tesekkur ederim simdiden

• 10 yaşında nasıl kullanıldığı belli olmayan arabaya o kadar verilmez.

Egea al rahatına bak.

• Ederi ne kadarki bu arabanin? Birde lpg de bazi sorun oldugu yazilmis sknti yasarmiyim tuplu alsam

• aynı arabayı bizim kuzen aldı 0 km. 55 binde subap eritti. sonra araç kafayı yedi sattılar.Bide çokl yaktıgını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut_ylmz

Merhaba 2010 model Astra J sport almayi dusunuyorum lpgli 60bin kmde arac buldm hasar kaydi 2.5bin arka tampon degismis fiyat olarak 63.000 cok mu arabayla ilgili tavsiye verebilir misinz? Tesekkur ederim simdiden
    düz vites mi? otomatik mi?
    otomatik ise normal sayılır. düz vites ise fiyat çok.
    illa atmosferik motor şart değilse turbolu motora bakmanı öneririm.
    kasa ağır olduğu için düz motor çok performanslı değil.
  • 2019 1.4 T otomatik 0 km olan 95.000 TL belki 90.000 TL civarına bastırılır. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: takao143

10 yaşında nasıl kullanıldığı belli olmayan arabaya o kadar verilmez.

Egea al rahatına bak.
    hocam cidden anlatamıyorum yüksek model baz araç almak her zaman bana mantıklı gelmiştir
  • Düşük meblağ 60 70 bin lira bandında sıfır almak her zaman mantıklı.

Ama gidip de tiesay polo 140 bin lira vermek yerine 2015 2016 d sınıf Arac almak tercihimdir.

• merhaba..yeni konu acmadan bi sorayim istedim.
    2010 model 1.6 astra j enjoy almayi dusunuyorum.araba daha 15 bin km de ve orjinal.tup felan takilmamis bende taktirmayi dusunmuyorum.gunluk ortalama max 30 km yol yapiyorum.tavaiye edermisiniz

• Toyota Corolla 2014 Model 1.6 132 hp CVT Otomatik…:https://www.youtube.com/watch?v=c3Ad-c6pNHs&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.