Şimdi Ara

J. K. Rowling - Guguk Kuşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir yılı aşkındır çevrilmesini bekliyordum, hele şükür Pegasus el attı. Harry Potter (fantastik) ve Boş Koltuk (hayatın içinden)'tan sonra başka bir türe, polisiyeye el atmış J. K. Rowling.
    Fiyatı DR'de 22,5 lira (8 Temmuz'da çıkıyor):http://www.dr.com.tr/Kitap/Guguk-Kusu//Edebiyat/Roman/Polisiye/urunno=0000000603755#!DR

• Herkes kim olduğunu bilirken neden takma isim kullanmış acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Herkes kim olduğunu bilirken neden takma isim kullanmış acaba?

Önce kullanmış sonra açıklamıştı.Takma isimle kimse tınlamamış kitabı,isim açıklanınca satış rekoru kırmıştı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Herkes kim olduğunu bilirken neden takma isim kullanmış acaba?

Önce kullanmış sonra açıklamıştı.Takma isimle kimse tınlamamış kitabı,isim açıklanınca satış rekoru kırmıştı sanırım

Doğru o olayı hatırlıyorum da ben bunu başka kitap sanmıştım, o önceden çevrilmiştir diye düşündüğümden haberlere konu olan kitap olduğunu düşünmemiştim.
    Kadın da 7 kitap hariç tam balon çıktı.

• J.K. Rowling yazmışsa kesin okurum.
  • Merakla bekliyorum Boş Koltuk hayal kırıklığına uğratmamıştı umarım bu da uğratmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün kitap tanıtımlarına onun bunun dediği aynı klişe lafları koymaktan ne anlıyor Pegasus merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NaFs

Bütün kitap tanıtımlarına onun bunun dediği aynı klişe lafları koymaktan ne anlıyor Pegasus merak ediyorum.

Popüler kültür işte... ortalama zeka altı seviyesindeki insanları ancak bu şekilde kitaplara teşvik ediyorlar, yapacak bir şey yok. Keşke böyle olmasa tabii...
  • Wheel kullanıcısına yanıt
    Keşke böyle olmasa ama işte. Her şey popüler kültüre hizmet ediyor, edebiyat bile. Buna yanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.