Şimdi Ara

İzmire taşındım bisiklet almaya karar verdim birkaç tavsiye lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım izmire taşındım motor almayı düşünüyordum foruma konuda açtım ama işyerinde ki arkadaşlar hep bisikletli ev de balçovada yaklaşık 10-12 km mesafesi var açıkçası beni beni bisiklet almaya ikna ettiler carraro sportive 324 erkek şehir bisikleti 24 V HD 28" modelini almayı düşünüyorum izmirde çok tutulan bir bisikletmiş krom aliminyum olunca sağlam ve hafif dediler biraz kiloda var narlıderede satıcısı kadro olarak 46 kadro olduğumu söyledi 1850 tl civarında sanırım niyetim sıfır almak ufak bir araştırma ilede ihtiyacım olan temel malzemelerin
    Kask yelek eldiven dizlik ön ve arka far ( led ) çamurluk/sele çanta arka koltuk çantası iç lastik aliminyum suluk gözlük ayak için çıtçıtlı bant pompa ve iyi bir kilit olduğunu öğrendim bisikletçiden almamamı btw marka ürünleri decatlon dan 300 tl ye rahat alabileceğimi söylediler onada tamam dedim 2200 2300 gerekirse 2500(max) tl'ye kadar da çıkarım
    malzemeler bir şekilde halledilir ancak marka ve model için değerlendirmelerinize ihtiyacım var herkesin bayramını kutluyorum...............

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmir'e hoşgeldiniz.

Hangi bisikletçi 324'e 1850 TL fiyat biçti? Yoksa tahmin ettiğiniz rakam mı?
    İzmir'deki bisikletçilerin sitelerinde 1500 civarı fiyatları var bu bisikletin. Carraro Sportive serisi fiyat/performans olarak en iyi serilerden biri bence. Gayet güzel bisiklet, size yetecektir fazlasıyla. 225-227 modellerini kullanan arkadaşlarım var, gayet memnunlar.

İzmir'deki bisikletçilerden de bahsedeyim. Güzelyalı sahil şeridi, Çankaya ve Karşıyaka'da yoğunlaşmışlardır.
    Melsa, Doruk, Parkur: sahil şeridinde
    Sundu: Çankaya
    Özge Bike, Panda: Bayraklı
    Seda: Karşıyaka
    Kadans, Sundu: Bostanlı

Malzemeler için Decathlon doğru bir tercih olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.