Şimdi Ara

İzmirde stok bilgisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar izmirde iphone 4 arıyorum bulamadım bitürlü,balçovada oturuyorum öncelikli olarak bu taraflarda bildiginiz stokta bulunan yer varmıdır?

• Ben 5 gün önce best buy ın ıcındekı vodofone dan almıstım. best buyın kendı magazısna da 1 ekımde gelcektı gelmıstır. medıa markt la da konusmustum onlarda 1 ekımde getırcektı. şimdiden hayırlı olsun dostum :=)
  • 4-5 TİM' e isim yazdırdım ilk haber gelenden bende alıcam inşallah. izmir'de gazi bulvarında ticaret borsası karşısındaki TİM de kontratlı vardı 1 tane.. 16-32 sormadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

4-5 TİM' e isim yazdırdım ilk haber gelenden bende alıcam inşallah. izmir'de gazi bulvarında ticaret borsası karşısındaki TİM de kontratlı vardı 1 tane.. 16-32 sormadım..

Hocam bende kontratsız arıyorum,aynen yazdırdık isim bekliyoruz bakalım,1 hafta icinde daha haber gelmezse zaten kırılan hevesim tamamen geccek,gidip bold alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okty_ksk

Ben 5 gün önce best buy ın ıcındekı vodofone dan almıstım. best buyın kendı magazısna da 1 ekımde gelcektı gelmıstır. medıa markt la da konusmustum onlarda 1 ekımde getırcektı. şimdiden hayırlı olsun dostum :=)

Hocam bestbuy,mediamarkt falan hep sorusturdm ama en az 2 hafta diyolar,kontratlı bikac yerde var gibi ama kontratsız da sıkıntı war,saol yine de:)
  • İzmirde hiçbir teknomarket yada operator şirketlerinde yok ne yazıkki

Bugün EGS yolum düştü bostanlıda ,

içine girdim köşede avea bayi vardı

Sordum varmı diye ? bana dedi yok ama 1950 TL gelince haber verelim gelirsiniz alırsınız dedi..

Bende tamama süper olur dedi kartımı verdim onlarda kartını verdi peki dedim bu 32 gb pek gelmiyor arzdan dolayı ,

Bana ne dese beğenirsniz ?

1950 zaten 16 GB fiyatı........

Hemen aldığım kartı geri iade ettim , Siz kimi kazıklıyorsunuz dedim çıktım.......

Gerçekten terbiyesizler......
  • hatay'daki koçak TİM'den aldığım bilgiye göre 3.parti gelmiş ellerine yaklaşık 2-3 günde bir 10-15 adet arası geliyormuş. 4. partide bana da düşücek bakalım :D

Çiğli Kipa içerisinde telefon bölümüne yazmışlar İphone 4 16 GB 2699 TL :D:D:D 3 ay öncesinin fiyatımı diye sordum hayır güncel fiyatlar dedi utanmadan. :D:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 3 Ekim 2010; 0:30:31 >
  • Cankaya Kvknin yanindaki buyuk timde varmi acaba ip4? pazartesi sali cankaya tarafinda telcilere bakicam taksitli 1600 satan varsa hemen bir tane alicam. Biraz once balcova kipadan geldim, 3 gun once 1499dan 9 tane satmislar. Haberimiz yoktu tabii yoksa kosar alirdim sanirim ese dosta gitmiste olabilir bunlar. Su anki fiyati 2599 komedi derecede yazmislar fiyati
  • quote:

Orijinalden alıntı: L`EstrancdeqDe`Stran

Cankaya Kvknin yanindaki buyuk timde varmi acaba ip4? pazartesi sali cankaya tarafinda telcilere bakicam taksitli 1600 satan varsa hemen bir tane alicam. Biraz once balcova kipadan geldim, 3 gun once 1499dan 9 tane satmislar. Haberimiz yoktu tabii yoksa kosar alirdim sanirim ese dosta gitmiste olabilir bunlar. Su anki fiyati 2599 komedi derecede yazmislar fiyati

yok artık ,

Kipa hiçbir zaman 1499 dan satmadı ki :)

Bir yanlışlık olmasın ?
  • Alcak arkadaşlar benim yaptıgım gıbı her sabah saat 10 kontratlı alcaklarsa turkcell yada vodofone bayılerını arıycaklar geldı mı dıye. gelenler yok cekıyor ama onlar lıstelı sattıkları ıcın dıyelım 10 tane geldı lıstesınde zaten 30 kişi varsa haliyle yok çekiyorlar. yani arıycaksınız ve hepsine isim yazdırın aldıktan sonra aldım dersenız sorun olmaz. ama best buyla media markt 1 ekim diyordu 2 hafta demeleri ilginç.:S:S:S ama ben best buy dan almadım . best buyın ıcınde kucuk bı vodofone shopping bilmem neymiş adı ondan aldım. ayrı bır vodofone magazası degıl hali hazır best buy ın içinde bir masa ve ordaki vodofone dan :) arayıp sorun diycem ama telefonu yok ben de :(
  • beni aradılar cmtsı pztsı gidip teslim alıcam umarım :D
    pztsı ıcın butun timler gelicek dedi bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.