Şimdi Ara

İZMİR OTOGAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
28.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum daha olacak, karşıyakadan otogara dolmuşla ne kadar sürede gidiliyor ortalama olarak? çok uzak mı otogar?

bir de otogardan balçova kipaya nasıl gidebilirim ve ne kadar sürer?
  • Eşrefpaşa,Çankaya yada Alsancak taraflarından 250 numaralı otobüsle rahat rahat gidersin tek mesait.
  • Hocam o konuda yardım etti arkadaşlar, sağol

şimdiki sorum başka

quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Arkadaşlar bir sorum daha olacak, karşıyakadan otogara dolmuşla ne kadar sürede gidiliyor ortalama olarak? çok uzak mı otogar?

bir de otogardan balçova kipaya nasıl gidebilirim ve ne kadar sürer?
  • yukarı..

karşıyaka otogar arası 40 dk civarı gidiliyormuş, onu öğrendim. fakat balçova otogar arası nasıl gidilir ve ne kadar sürer bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
  • quote:

yukarı..

karşıyaka otogar arası 40 dk civarı gidiliyormuş, onu öğrendim. fakat balçova otogar arası nasıl gidilir ve ne kadar sürer bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Bunu incele bakalım. http://www.eshot.gov.tr/OtobusHareket/OtobusHareket.aspx
  • balçova bucaya yakın zaten 40 dk kadar gidersiniz
  • @Sir Night, Otogar - Balçova arasında hiçbir hat göstermiyor sitede

@k4n44t, anladım teşekkürler, geriye hangi otobüslerle otogardan balçovaya gidebilirim onu öğrenmek kaldı :)
  • Otogardan değil de dağın önünden geçen yola çık.605 e bin.Balçova-Ayakkabıcılar
  • quote:

@Sir Night, Otogar - Balçova arasında hiçbir hat göstermiyor sitede

@k4n44t, anladım teşekkürler, geriye hangi otobüslerle otogardan balçovaya gidebilirim onu öğrenmek kaldı :)

hayır hayır aman ha attım
  • Neyse arkadaşlar soracaz artık orada nasıl balçovaya gidileceğini.
  • quote:

Neyse arkadaşlar soracaz artık orada nasıl balçovaya gidileceğini.

arkadasım otogarda cankaya yonune gıden herhangi bir otobuse bin oradan 85 ve 86 numaralı otubuslerle balcovaya gıdebilirsin bu arada yol acık uzar ama en azından garanti şekilde gitmiş olursun benım aklımda olan otobusler otogardan cankaya ya giden 250-191-54 bikaç tane daha olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anzurbayev -- 29 Haziran 2009; 23:20:01 >
  • Anladım teşekkürler. Oradan hallederiz artık.
  • vapurla alsancağa geç ordan caminin önünden filan 250 yada 163e bin ordasın
  • İzmirden nefret ediyorum nedense girip bu duyguyu paylaşmak istdim sevenler kusura bakmasın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: trds

Merhaba iyi günler size bir sorum olacak 1 ay içinde izmire geleceğim ve bu benim ilk gelişim olacak doğal olarak hiç bir bilgim yok. İzmir havaalanından izmir otogarına nasıl gidebilirim ? O otogardan da manisaya geçeceğim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler ..

Havaalanından 204 no.lu otobüsü kullanarak doğrudan otogara ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

garaj dolmuşları 3 5 dk da bir kalkıyor zaten durakta hep dolmuş vardır yenisi gelince durmakta olan kalkıyor(=yani araç beklemek gibi birşey yok

Merhaba iyi günler size bir sorum olacak 1 ay içinde izmire geleceğim ve bu benim ilk gelişim olacak doğal olarak hiç bir bilgim yok. İzmir havaalanından izmir otogarına nasıl gidebilirim ? O otogardan da manisaya geçeceğim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

quote:

Teşekkür ederim peki ne kadar sürede otogara varıyoruz ?
  • quote:

quote:

quote:

Otobandan gittiği için fazla durakta durmuyor. Tahmini olarak 40 dk. filan sürecektir. Havalanından gece 2 ve 4 hariç 20 kalalarda kalkar. (16:40, 17:40 gibi)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Otobandan gittiği için fazla durakta durmuyor. Tahmini olarak 40 dk. filan sürecektir. Havalanından gece 2 ve 4 hariç 20 kalalarda kalkar. (16:40, 17:40 gibi)

Çok teşekkür ederim gerçekten. Dönüşüm uçak akşam 6 da olacak manisadan en geç 1 de çıkarsam rahatlıkla yetişirim değil mi ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.