Şimdi Ara

izmir - metro hattı (hatay)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hat yeni olmasına rağmen, "sözde" metro çalışması yüzünden günde 3-4 defa bağlantım kesiliyor. Kesinti kısa süreli oluyor ama çoğu kez IP yenileniyor ve rapid yüklemeleri sıfırlanıyor :(

Benzer sorunları yaşan başkaları var mı, yoksa tek şanssız deve ben miyim? Birkaç gün daha devam ederse, 15 günlük süre dolmadan aboneliğimi iptal ettireceğim. Hazır olmayan bir sistemi satmaya çalıştıkları için...

• Metro çalışmaları ortalama 18 ay sürecek şükürler olsun ki akşam imzaladığım sözleşmeyi sabah aklım başıma geldi de iptal ettim kuruluma ekip gelmeden. Yeni bağlattıysan iptal et bence kanunen süren var kapıdan satış yapmışlardır sana da benim gibi 1 ay içinde cayabilirsin hiç bir hak da idda edemezler ayrıca senden çünkü verdikleri hizmet ayıplı. Yardım almak istersen bir tüketici hakları derneğinin telefonunu bul netten onlara danış. Ben iptal ettim diye gece 22:30 da evden arayıp vaz geçirmeye bile çalıştılar defalarca evde hanımla papaz olduk bu yüzden kaç kez bir de bayanlar arıyor hep gelde anlat hanıma kılıbık olduk valla bu yüzden bunca sene sonra :-)))
  • hatayda oturanlar sakın almayın cunku beledıye yaklasık olarak 3 ay ıcınde ınonu caddesınde bır yol calısması baslatacak ve oradakı butun baglantılarda sorunlar yasanacak.sımdı boyle bırsey olmuyacak dıyecekler ama sunu soylıyeyım bu alt yapı ıcın beledıye daha onceden bı yol cızmemıstı bu plan daha sonradan cıkan bır program.benden soylemesı arkadaşlar....
  • Bu hafta da (son 3 günde) yaklaşık 10 defa bağlantım koptu :( İşlerim çok yoğun, adamların üzerine gidemiyorum. Vaktim kıymetli! Buradan ilgili herkese duyuruyorum!

Bu sistem/hizmet ayıplı!

Kısa bir süre daha kullanmaya devam edeceğim. Gelişmelerden haberdar ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.