Şimdi Ara

izmir karşıyaka ingilizce kursu tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar just english ve british culture arasında kaldım. Daha önce bu kurslardan birine giden var mı acaba. ikisinde de seviye belirleme sınavına girdim. J.e. yaklaşık 20şer sorudan elementery pre-int. int. ve upper-int seviyelerinde test ve boşluk doldurma sordu. intermediate ta eksiğiniz var gibi ama onu özel dersle kapatıp upperdan başlayabilirsiniz dediler. B.c.da ise 5-10 dakika yabancı hocayla sohbet şeklinde konuştuk, b2 seviyesinden başlamamı söyledi . Fiyat olarak da biraz karisik j.e. buraz daha pahali ama hem saat sayisi fazla hem de toefl da icinde. B.c.da sadece b2.c1.c2 alcam, ya herneyse bilenler hangisi daha iyi sotlerse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok mu bir fikri olan ?!
  • Nette herhangi bir araştırma yaptın mı ? UKLA yı çok övdüklerini duydum .

British Culture Ekşi bir gözat istersen . Ben de şu sıralar bakıyorum , ielts için daha doğrusu .
  • Karşıyakadakilerden birine gidicem. Yarın just englishin kampanyası son. Yarın birini seçicem artık. Teşekkür ederim

• karsiyakadaki just english hakkinda fikri olan yok mu?

• KARŞIYAKADA VARMI BİLMİYORUM AMA PERFECT ENGLİSH ÇOK BAŞARILI EĞİTİM AÇISINDAN DA ÜCRET OLARAKTA UYGUN BENCE PERFECT ENGLİSH VARSA TAVSİYE EDERİM...
  • Çankaya da Akademik Batı Dilleri var. Köklü bir kurum sistemleri gayet sağlıklı duyum değil bizzat oradan eğitim aldım. Araştırın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.