Şimdi Ara

izmir havaalanı- manisa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aramızda İzmir'li arkadaşlar vardır mutlaka. ben uçakla sabah 7-8 arası izmirde olucam havalimanından manisaya nasıl gidebilirim arkadaşlar ?

• otobüs var
  • peki havalimanından otogara nasıl gidebilirim ?
  • otogara gitmen lazım ordan otobüse atlar gidersin, yalnız daha otogara metro yapmadılar en önemli şeyi kaç senedir bekletiyorlar
  • Menemene kadar metro var galiba geri kalan yolu da menemenden otobus bulabilirsen gidebilirsin bence hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi ya sıkıntıymış havalimanından otogar taksiyle ne kadar tutar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertttty

hadi ya sıkıntıymış havalimanından otogar taksiyle ne kadar tutar?

taksi 100 tl tutar, ama zahmetlide olsa şöylede gidebilirsin havaalınıda izban var ona bin hilalde aktarım yapıp metroya bin bornovoda in ve manisa otobüslerine bin
  • havalimanından otogara servisler yok mu? varsa otogara gel otogardan manisa arabalarına bin
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    izmirdeki bu belediye metroyu otogara yapana kadar ışınlamaya falan geçilir, bence otogarı metroya yakın bi yere yapsınlar daha kısa sürede biter
  • Bornovadan servis kalkiyordu manisaya . Izbanla alsancak tarafina gidip aktarmayla metroya bineceksin. Oradan bornovaya gececksin. Oradan servisle manisa. Haa 2 yildir ankaradayim unuttum tam olarak sistemi celal bayarda okuyanlara sor bilirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende celal bayarda okuyorum artık yavaş yavaş öğrenicez keşke otobüsle gitseydim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

izmirdeki bu belediye metroyu otogara yapana kadar ışınlamaya falan geçilir, bence otogarı metroya yakın bi yere yapsınlar daha kısa sürede biter

ahahaa
  • İzban aktarma metro yapsan metroylada ege üniversitesi durağı manisa kavşağına yakın diye biliyorum ordan manisa seyahat geçiyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi soru da ben sormak istiyorum. İzmirden Manisa oragnize sanayiye nasıl geidebilirm?
  • Kardesim havalimanina indikten sonra sor oradakilere otogara hangi otobus gidiyor diye ona bin gec otogardan 20-30tl arasi manisaya giden otobus bulursun her yarim saatte var diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • havaalanından otobüs gitmez otogara, 202 ye bin fahrettin altayda in ordan az yürü karşıya geç otogar arabası nerden kalkıyor de gösterir herkes ulusoyun kamilkoçun servisleri geçer
  • Havaalanının önünden eshotlar kalkıyor otogara.Havaalanının kapısından çıkınca sor otogara hangisi gidiyor diye.Otogardanda manisa otobüslerini bulursun zaten. Başka yoldan gideyim deme kaybolursun, uğraşırsın.
    Ekleme: havaalanının önünden 204 numaralı otobüse bineceksin otogarın önünde bırakıyor
    Sabah 7-8 arası inicem demişsin 7.40ta ve 8.40ta var
     izmir havaalanı- manisa
    adam inmiştir bile konuyu dün açmış hiç de bakmadım Ama neyse bilmeyenler öğrenmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamacti Jun -- 15 Eylül 2014; 16:23:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.