Şimdi Ara

İZMİR'DE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ BİR OPEL SERVİSİ VAR MI ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
65.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Servis memnuniyeti kişiden kişiye değişir, ve ben kesinlikle Aydın-Surtaş servisi derim. İlgi, deneyim, uygun parça fiyatları. Her yönünden dört dörtlük servis. Mesela geçen arabama Opel orjinali jantı alacaktım. Bütün servisleri araştırdım. Arkas, Mercanlar, Kavuklar. Ve içlerinden en iyi fiyatı Surtaş Aydın servisi verdi. Onun için hiçbir zaman şaşmam Surtaş'tan.
  • Konuyu tekrar canlandırdığım için sayfa yöneticilerinden özür dileyerek başlyayaım mesajıma.

Ancak servis veya iyi bir usta konusunda şu anda bende araştırma pozisyonundayım.

Başlıktaki tüm mesajları okudum.

Şimdi ögrenmek istediğim husus ;

Bu yazılan , önerilen yerler hala güncel mi ? ve ilaveten yeni tavsiyeleriniz olabilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.
  • opel egem iyidir. şu sıralarda 5 yaş üstü araçlarda %25 işçilik ve yedek parçada indirim var. fiyatları makul.
  • Yukardaki yorumlarda BEST OPEL servisinden bahsetmişler. Bende burayı çok duydum ve tavsiye edenler oldu. Birde yakınımda SURTAŞ yetkili servis var. Hangisini tercih etmeliyim kararsız kaldım.
  • Araştırmalarımı sonuçlandırdım ve servisimi buldum. Bunu sizinle paylaşmak isterim elbette.

Gittiğim ve oldukça memnun kaldığım Opel Servisi ;

2. Sanayi Sitesinde ALİKAYA OPEL SERVİSİ.

Başta Canip usta olmak üzere Ali Usta ile beraber profosyenel bir servis hizmeti sunmaktalar.

Öncelikle gittiğiniz zaman arabanız kısa bie Chep-Up dan geçmekte , eksikleri ve yapılması gerekenler size söylenmekte.

Sizin talebiniz dogrultusunda makul bir işçilik fiyatıyla ve garantili olarak arabanız alınarak işleme sokulmakta.

Artık uzun süre servis değiştirmeyi düşünmüyorum. Sizlere de tavsiye etmek isterim. En azından gidin bir çaylarını için , tanışın ve ortamı görün.

Son olarak Canip Ustaya ulaşabileceğiniz telefon numarasını vereyim.

0 535 889 07 74

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

Araştırmalarımı sonuçlandırdım ve servisimi buldum. Bunu sizinle paylaşmak isterim elbette.

Başta Canip usta olmak üzere Ali Usta ile beraber profosyenel bir servis hizmeti sunmaktalar.

Öncelikle gittiğiniz zaman arabanız kısa bie Chep-Up dan geçmekte , eksikleri ve yapılması gerekenler size söylenmekte.

Sizin talebiniz dogrultusunda makul bir işçilik fiyatıyla ve garantili olarak arabanız alınarak işleme sokulmakta.

Artık uzun süre servis değiştirmeyi düşünmüyorum. Sizlere de tavsiye etmek isterim. En azından gidin bir çaylarını için , tanışın ve ortamı görün.

0 535 889 07 74

Saygılar.

Ben de özel servis ararken sizin tavsiyenizi gördüm. 2 yaş bakımı için Alikaya'ya gittim, çaylarını içtim memnun kaldım Özel servis arayanlara tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigfish

quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

Araştırmalarımı sonuçlandırdım ve servisimi buldum. Bunu sizinle paylaşmak isterim elbette.

0 535 889 07 74

Saygılar.

Ben de özel servis ararken sizin tavsiyenizi gördüm. 2 yaş bakımı için Alikaya'ya gittim, çaylarını içtim memnun kaldım Özel servis arayanlara tavsiye ederim.

bu gittiğiniz özel servis yaptığı işi faturaya döküyor mu.elinizde orada yapıldığına dair belge veriyor mu?

• Evet fatura veriyor değişen parçalar ve işçilik faturada görülüyor. İsterseniz değişecek malzemeyi siz temin edip yanınızda götürebilirsiniz.
  • mercanlara gidin mastertech gültekini bulun iyi ustadır benim araçlara sadece o bakıyor güvenebilrsiniz
  • opel vectra 2006 kullanıyorum. son zamanlarda turbo da kesiklik olmaya başlamıştı.

mercanlara gittim sorunun ne olduğunu tam anlayamadılar, varsayımla konuşup yüksek fiyat verdiler. 3200 TL falandı.

egem e gittim, hata yok dediler, meğersem mercanlar hata kodlarını silmişler, bir daha aynı hatayı verene kadar bekledim. tekrar hata verdi. götürdüm. klepeler değişecek dediler, onunla beraber trigger, işçilik derken 2250 TL fiyat çıktı. ödedim. 10 gün serviste kaldı, aradılar gittim. ödemeyi yaptım, yola çıktım baktım aynı sorun devam ediyor. geri götürdüm 3 gün daha kaldı. bu sefer başkası ilgilendi, bana söyledikleri turbo hortumu patlakmış ondan sorun yapmış. ya kardeşim o zaman neden benden 2250 TL aldın?

aylar sonra arabanın kapısını sürttüm, düzeltme için egem e gittim 650 TL dediler, bu sefer sanayiye gidicem dedim ve gittim. 200 TL ye hallettim. tertemiz oldu.

şimdi bakımları mert oto da yaptırıyorum, bornova yaşar üni yolunda opet in yanındaki yer. fiyatları uygun ama süper değiller. söylediklerinizi falan unutuyorlar.

bu aralar bi abs lambası yanıyor, onu göstermek için rüzgar oto ya gidicem. gelişmeleri yazarım.

• Geçen cumartesi Alikaya opel serviine aracımı(opel insignia 1.4) 45000 bakımına götürdüm.
    190 tl fiyat ödedim.yaklaşık 1 saat içinde aracımı teslim aldım.
    güleryüzlü ve iyi bir hizmet aldım.
    bütün değişen parçalarda orginal parçalar kullanıldı.
    Aracınızın garantisi dolduysa tavsiye ederim.
    NOT: Surtaş aynı bakım için 530 tl fiyat çekmişti.
  • 2.Site'de ALİKAYA Canip usta iyidir. Yaklaşımı güzeldir. İzmir'deki opel servislerinin adresleriyle birlikte tarif edildiği bir konu var.http://www.opelclubtr.com/izmir-opel-yetkili-servisleri/ Yine 2.site taraflarında Kemal Opel, Ergöçen Opel, Best Opel, Yaman Opel servis var.
  • izmirde 2.Site'de ALİKAYA Canip ustaya gittim....
    Yetkili servis 364TL fiyat verdi..
    Aynı arızanın giderilmesi ve parça değişimi için 125TL (Orginal GM )ödedim... Çok da harika bir insan Canip bey....
    Bir gidip görün...
  • Ben Güzelbahçe'de oturuyorum. Merivanın sağ dış aynası kırıldı. Seferihisar, Urla sanayi sitelerinde aramadığım parçacı kalmadı illaki 2. sanayiye gideceksin dediler. Burnumun dibinde Güzelbahçe sanayi sitesinde Öz-Mer Auto'ya sordum hiç ümidim yoktu. Sahiplerinden Ömer, yan sanayi kaliteli bir parça getirtebileceğini söyledi. Aynı gün getirtti, gerçekten kaliteli bir malzeme. 135 TL ödedim. Daha ucuz yan sanayi malları da vardı. Belki biraz fazla ama 2. sanayiye git gel 100 km yol, memnun kaldım. Şimdi parçacı dükkanı da açmışlar. Lpg, Cng dönüşümü de yapıyorlar. Benim lpg bakımını da onlar üstlendi. Tavsiye ederim. Sahiplerinden Ömer Balgay 0530 580 96 32.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • .4 benzin lpg corsam var araç sıcakkende sogukkende giderken sürekli birisi sanki aracı tutup tutup bırakıyomuş gibi takozluyo sinir bozucu bu işi duzelte bilecek bir sevis ve ya usta varmı izmirde
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnkrc35

.4 benzin lpg corsam var araç sıcakkende sogukkende giderken sürekli birisi sanki aracı tutup tutup bırakıyomuş gibi takozluyo sinir bozucu bu işi duzelte bilecek bir sevis ve ya usta varmı izmirde

2. Sanayi Sitesinde ALİKAYA OPEL SERVİSİ. (Canip Usta) >>> 0 535 889 07 74

Memnun kalırsın.
  • ağustos ayında izmir girişinde akşam saatlerinde aracın motor fanı bozuldu, hava da çok sıcak olunca hararet yaptı,
    forumda araştırırken burayı buldum ve tavsiyeler üzerine Canip Beyi (Alkaya otomotiv) aradım,
    akşam mesai bitmek üzere olmasına rağmen aracıyla geldi, kontrol etti, fanın ve rezistansın değişmesi gerektiğini aracın servise çekilmesi gerektiğini ifade etti.
    o an arabada çoluk çocuk ve kalacak da yer olmadığı için hava da kararıp serinleyince eve gidelim sonra servise getireceğimi belirttim.
    Sağolsun o kadar yolu kendi aracıyla gelip sorunu söylemesine rağmen tek kuruş ücret talep etmedi.
    sonrasında servislerine götürdüm sağolsun o kadar kalabalık ve yoğun olmasına rağmen çok güzel ilgilendi,
    önce rezistansı değiştirdi fan değiştirmeden belki kurtarabiliriz diye, baktım oldu gibiydi sadece rezistansı değiştirince,
    sen bi tur at gel biraz zorla riske girmeyelim dedi, dediği gibi 5 dk zorlayınca fan durdu yine hararet yükseldi,
    öyle olunca mecburen fanı da değiştirdik yine zorladım o sıcak havada çok şükür bir sorun olmadı,
    oradan çıkıp seferihisara geldim ve arada bir arayarak yolda bile sordu harareti veya bir sorun olup olmadığını,
    bu kadar ilgilenen başka bir ustaya denk gelmedi, hele iş bittikten sonra merak edip arayıp soran hiç duymamıştım.

İzmir de artık benim için tek adres burası.
    fotodaki araç bizimki...
     İZMİR'DE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ BİR OPEL SERVİSİ VAR MI ?

• Takip...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • Buca 6. Sanayi sitesinde opel Almaç var... tavsiye ederi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.