Şimdi Ara

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
4
Favori
37.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Good Year Effencial Performance kendim aldım kullanıyorum yumuşak lastik tavsiye ederim 205/55/16 ebadında en uygun kaliteli lastikten birisidir.

Bu arada bende aygaz kullanmaya başladım pazar günkü indirimli fiyatlar 1,92 civarında olunca, bende çınarlıdaki Aygaz LPG istasyonundan 2,02'ye c.tesi günü depoyu fulledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacarsoy

Good Year Effencial Performance kendim aldım kullanıyorum yumuşak lastik tavsiye ederim 205/55/16 ebadında en uygun kaliteli lastikten birisidir.

Bu arada bende aygaz kullanmaya başladım pazar günkü indirimli fiyatlar 1,92 civarında olunca, bende çınarlıdaki Aygaz LPG istasyonundan 2,02'ye c.tesi günü depoyu fulledim.

Tekeri aldık markalılar bizim Hyundai için çok bile 😊 semperit diye bir lastik aldık fiyatına göre gayet başarılı. Conti grubunda olunca güven oluştu. Tanesi 85...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

bpet'in pompalara dikkat! en fazla 28lt alan depoya nasıl olduysa 32lt bastılar. basbaya üçkağıttır bu

Üç kağıt değil basınç farkı,A istasyonundan 28 gaz alan bi araç B istasyonundan 35 lt gaz alabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacarsoy

Bende aynı lastiği 1 sene önce almıştım gayet güzel hem yumuşak hemde performansı üst düzey. Kliksada da dün indirimde 160 tl den satiyordu.

Bu orada Bpet Pınarbaşı dan aldığım gazın kalitesini pek beğenmedim.
    Moil milangaz daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

bpet'in pompalara dikkat! en fazla 28lt alan depoya nasıl olduysa 32lt bastılar. basbaya üçkağıttır bu

Üç kağıt değil basınç farkı,A istasyonundan 28 gaz alan bi araç B istasyonundan 35 lt gaz alabilir

Normalde 28 litre alan depo farklı istasyondan 30-31 litre basınç farkindan yakıt alabilir. Ancak 35 litre çok farklı bir rakam olur. Bunun basınç farkindan öte yorumlanması gerekir.

Benim depo boş olduğunda 48 litre alır .
    Bu miktarda bile en fazla 51 litre gördüm .

• quote:

O durumda dişinizi alıp ilgili mercilere şikayet etmek gerek. Ortada haksız kazanç Söz konusu. Ben 17 litre kadar aldım. Depoyu fulleseydim dediğiniz gibi mi değil mi anlardım

• quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

Basınç farkı olacağını zannetmiyorum. Depo kapasitesi. -5 ya da -6 litre kadarına kadar alanilirsiniz. 42 litrelik tanka en fazla 36 litre alabilir. Eğer daha fazla alıyorsa sıkıntı var demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 1 Eylül 2015; 15:57:31 >
  • Demirören (milangaz) şirketler grubu total in türkiye haklarını satın almış,inşallah izmirde total fiyatlarında indirim olur
    Basınç farkından dolayı tanklarda 1-2litre fark olabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bpet pazar fiyatı 1.89 olmuş 3 kuruş indirim gelmiş inşallah 10 kuruş zam gelmez😊

• Şu piyasa fiyatlarında 1.89 iyi fiyat ama Haftasonu kalabalıktan aytemiz emircanlar ve bpet batınak çekilmiyor o bölgeden gaz alınacaksa denk getirebiliyorsanız en iyisi haftaiçi gece almak

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Şu piyasa fiyatlarında 1.89 iyi fiyat ama Haftasonu kalabalıktan aytemiz emircanlar ve bpet batınak çekilmiyor o bölgeden gaz alınacaksa denk getirebiliyorsanız en iyisi haftaiçi gece almak

Aytemizi bilmem ama bpetten bugün 3 te aldım bir araba bekledim sadece o kadar da kalabalık değil

• merhabalar
    dün gıdada işim vardı.
    hazır arabanın deposuda boşken arabayla gideyim bpet ten depoyu fulliyeyim dedim.
    ama pompada sıkıntı vardı herhalde tam dolduramadı depoyu 40-50 tl arası lpg alacakken 25 tl de kesti elaman zorlaya zorlaya 30tl lik gaz basa bildi depoya.
    gündüz gittiğim için 2.09 du fiyat.
    gıdadan dönerken herzaman gaz aldığım Karşıyaka girişindeki bp ye uğradım. boş kalan yeri doldurtayım diye sıkıntısız 16 tl lik daha gaz aldım. ama bp de fiyat 2.29tl
  • Fiyatlar stabil olunca forum sustu 😊

• İyi akşamlar ksk girişindeki bp den fulledim depoyu gene bugun. 2.21 fiyat ayrıca shell olmuş istasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: utkucmk

Fiyatlar stabil olunca forum sustu 😊

Aslında pek stabil olduğu söylenemez. İndirim yapan bayiler belli artık. Emircanlar, bpet. Ben bu 2 yerden de gaz aldım hiç sıkıntı yaşamadım (araç seat ibiza 2014). Sadece emircanların pompası sanırım basınç biraz fazla her seferinde 2-3 litre fazla basıyor. Yanlış anlaşılmasın hava basmıyor sadece daha çok sıkıştırıyor. Yolum halkasına taraflarına düştükçe bpet ya da emircanlara muhakkak uğruyorum. Gündüz pek avantajlı sayılmaz fiyatlar 2.05, gece1.99 , asıl bomba pazar günü 1.90.

Şehir içinde genele 2.20-2.38 arasında gaz alacağınıza bu yerlerden almak çok daha mantıklı. Belki diğer bayiler bu yüzden biraz indirime giderler. İndirim yapanı desteklemek lazım.sürümden kazanıyorlar

• Pınarbaşı hacılarkırı girişindeki opetten geçen hafta içi 1.97 aldım tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

Pınarbaşı hacılarkırı girişindeki opetten geçen hafta içi 1.97 aldım tavsiye ederim

Şimdi ise 1,99 tl den satıyor

• İzmir çiğli a.o.s.b Milangaz 2.04 (oktan 93)

Bir depo dolduruldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

İzmir çiğli a.o.s.b Milangaz 2.04 (oktan 93)

Bir depo dolduruldu

3 kuruş zam mı gelmiş ?

• utkucmk U kullanıcısına yanıt
    Evet en son 2.01 den satılıyordu

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.