Şimdi Ara

İzmir'de Camilerden (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
0
Favori
10.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • caminin anahtarı imamda , imamın anahtarı diyanette , diyanetin anahtarı akp de , akp nin anahtarı rte de ama suçlu chp valla helal olsun
  • selda baycan da çalmiş diyolar yuh yuh çalanlara ama hiç bi yerde haberi yok şaşırdım
  • Ülke ne hale geldi fdggfdsd. çıldırmamak elde değil
  • İzmirde cami minaresinden selda bağcan çalmış vaybe çok manidar il ve sanatçıdan yola çıkarak bu gündemi meşgul etmek için bir kumpas olabilirmiayrıca konunun CHP ile ne alakası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne hale geldi ülke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Camilerde dini eylemler dışında,

- AKP propagandası yapmak
    - Minarelerden dombıra çalmak

dışında her şeyin suç unsuru olduğunu bilmiyor mu bunu yapanlar?
  • Bu olay sonrası İzmir'de diyanet geçici süreyle merkezi sistemi durdurdu. Artık ezan sesi duyulmuyor imamlar iyi yatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Niye camiden cav bella calmak gunah mi
    Müslüman isen yazık sana. Değil isen vaah sana!

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Müslüman isen yazık sana. Değil isen vaah sana!

Alıntıları Göster
    Musluman olup olmamam seni ilgilendirmiyor.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Yok zaten resimden az çok anlayabiliyorum. :)

• quote:

Yok zaten resimden az çok anlayabiliyorum. :)
    Ataturk fotografindan ne anladigini soyler misin kivirtmadan ama?

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Ne anladıysan doğru anlamışsın. Daha detay vermeyecegim yeterince açık konuştum.

• quote:

Ne anladıysan doğru anlamışsın. Daha detay vermeyecegim yeterince açık konuştum.
    Ben anladim derdinide noldu aklindakini buraya yazmaya pacan yemedi mi ?

• bütün olaylara bakın köşeye sıkıştılar başalrına geleceği biliyorlar milleti galyana getirmeye çalışıyorlar,başka müzik mi yokda bu çalınıyor sonra giydir chp'ye ben adım gibi eminim ki bunu ypanda akp'nin kendisi her dedikleri yalan iftira,yeni kurulan partilerin bile önünü kesmek için mhp ile çalışma yürütüyorlar,ali babacan açıklama yaptı ekonomiyi küçültüp içe kapatıyorlar bilerek diye,adamlar rejimi komple silmeye çalışıyor,ordan bir kadın müspettesi çıkıyor 50 kişiyi götürürüz biz diyor komşularını öldürecekmiş nah öldürürsün bu millet ingilizi fransızı italyanı yenmiş senin gibi çapılcuya ne yapar acaba,adamlar darbe yaygarısı çıkartıp kılıfı hazırlıyorlar kendileri yine darbe peşindeler,gittikleri anda arkalarında ne varsa hepsini ....yedi cedlerini.ben şahsen ne kadar yandaş varsa niteliksiz işe girip binlerce lirayı cebe indiren hepsini şikayet edeceğim dahada ilerisi yapacağım gençliğimizi yedi bunlar anlat anlat bitmez,uyanık olun bunların herşeyi orda kalabilmek korkmayın memlektde yaygara çıkarıp işi sokaklara dökerlerse çıkın karşılarında durun,bir iran bile olamıyorsak allah belamızı versin bizim en tezinden,hep aynı ayak halk sokağa çıkarsa ülke karışır yok bilmem ne olur bi bok olmaz ,ki bunlar en sonunda işi o haddeye getirecekler bekleyin

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.