Şimdi Ara

İzmir'de Cam Filmine Ceza (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

kendi camım ister film çekerim ister kırmızıya boyarım

polislere ne oluyor ??
  • Izmir'de yaşayan arkadaşlar burada bilgilendirme yaparsa sevinirim eğer bir olay yaşarsa. Şimdi yeni aracima film yaptıracağım ama şu durumdan dolayı çok kararsız kaldım.

Bu arada 3m filme 300 lira istediler. Sadece yan camlar. Fiyat nasıl pek bilgim yok da...

Ayrıca arkadaşlar çok ama çok haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam filimi yaptirdigin zaman %18 kdv alan devlet
    Sonra bu yasak sok birde ceza yazim diyor

Burasi turkiye ya hersey olur

• Böyle bir ceza mahkemeye taşınsa ve kazanırsa emsal karar olsa çok kapak olurdu aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Twin Turbo

quote:

Orijinalden alıntı: caki48

Şu an özellikle batı illerinde sıkı bir uygulama var sanırım. Muğlada bir haftadır sürekli cam filminden ceza yazılıyor ve söktürülüyor. Cezası da 189 tl. Ayrıca trafik aracınızı geçici süre trafikten men ediyor. Siz de gidip cam filminizi söktürdüğünüzü trafiğe teyit ettiriyorsunuz. Ardından men kalkıyor.

Hocam muğlanın neresi

Muğla Merkez. Gerçekten üzülüyorum bu duruma. Muğladan Datçaya gidiyorum kendimi sanki sınırdan farklı bir ülkeye geçiyormuşum gibi hissediyorum. Adım başı radar adım baş radar... Devrantta radar, kızılyaka radar, Dörtyol radar, Taşhan radar, Değirmenyanı Radar... Sanki sadece Muğlalılar hız yapıp Muğlalılar cam filmi çektiriyor araçlarına.

• Benim tüm araçlarım filmliydi ve hiç ceza yemedim izmirde. Şu an ki aracım kendinden karartılmış camlara sahip o yüzden yaptırmadım. Ama trafik denetimleri çok sıkı bu aralar. Polisler ile muhabbet ettiğimde "kota" nın yükseltildiğini ve üzerlerinde devamlı ceza kes baskısının arttığını söylüyorlar.

Tüm gün izmirde dolaştığım için çevirmelerin yerini bilirim fakat yeni yerlerede çevirme koymaya başladılar. Bence film yaptırmayın. Ayrıca 300 bana pahalı geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Benim tüm araçlarım filmliydi ve hiç ceza yemedim izmirde. Şu an ki aracım kendinden karartılmış camlara sahip o yüzden yaptırmadım. Ama trafik denetimleri çok sıkı bu aralar. Polisler ile muhabbet ettiğimde "kota" nın yükseltildiğini ve üzerlerinde devamlı ceza kes baskısının arttığını söylüyorlar.

Tüm gün izmirde dolaştığım için çevirmelerin yerini bilirim fakat yeni yerlerede çevirme koymaya başladılar. Bence film yaptırmayın. Ayrıca 300 bana pahalı geldi.

Evet kesinlikle haklısın iyice ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Terbiyesizlik. Zaten Izmir polisi herhalde kotayı tek tutturan şehir ceza açısından.

Cebimizden parayı almaya çalışmaktan başka bir şey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1453rpm

Ülkedeki her trafik sorunu çözüldü bir tek filmler mi kaldı?

Yeni bebeğimiz oldu yeri geliyor yolda emzirmek durumunda kalıyoruz. Filmsiz camla bu sıkıntılı bir durum özellikle sehir içinde. Ayrıca doğrudan güneş ışığı vurdu mu kötü oluyor.

Ne var yani simdi bu filmde? Ha madem yasak git satisini da engelle. Satisi serbest kullanması yasak. Resmen gelir kaynağı gibi kullanıyorlar

normalde sakıncası olmayan elektroşok cihazına günün önem ve mahiyetini işaret ederek (Rahmetli Savcı Bey' in rehin alındığı gün) el koyup ateşli silahlar kanununa muhalefetten işlem yapan bir teşkilatımız var
    allah başımızdan eksik etmesin

• bugun ızmıre gıderken sütçülerin ilerisinde yıne polisin pustugu yerde durduruldum. Hızdan dese anlıycam , 180 den aşşa gıtmıyordum. Demezmi filmlerden dolayı diye çıldırdım. Arkamdaki aracıda durdular , bir modifiliye body kitli honda civic ona neden yazmıyorsun dedım. O Ruhsata işletmiş dedi. Hayda dedim.

Kaç tl dedim : 189 tl demezmi. Lan insan bi uyarır demi uyarır. Ilkınde barı soyler ıkıncısınde men et bişi yap.

ÖN 2 Cam 1 Numara cam filmi kullanıyorum. Arka 2 cam 2 numaraydı. Saten aracımın ön camı orjinal karartma cam oldugu için ona bişi diyemedı. Gitti yan camlara bahane buldu. izmirde ve TURGUTLUDA yasamak zor. cok sıcak oluyor yazları. Yaz gelıyor dıye , yaptırmıstım 1 ay once. Yaptırmaz olaydım.

Şimdi yarın gıdip inat değil mi . Tüm camlarımı 1 Numara açık yaptırıcam. Polismiş , Kaşede ismi yazıyor nasılsa, sesınıde yukseltıyor birde , kimse ya sen.

Nasılsa gorucem onu ben izmirde.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

bugun ızmıre gıderken sütçülerin ilerisinde yıne polisin pustugu yerde durduruldum. Hızdan dese anlıycam , 180 den aşşa gıtmıyordum. Demezmi filmlerden dolayı diye çıldırdım. Arkamdaki aracıda durdular , bir modifiliye body kitli honda civic ona neden yazmıyorsun dedım. O Ruhsata işletmiş dedi. Hayda dedim.

Kaç tl dedim : 189 tl demezmi. Lan insan bi uyarır demi uyarır. Ilkınde barı soyler ıkıncısınde men et bişi yap.

ÖN 2 Cam 1 Numara cam filmi kullanıyorum. Arka 2 cam 2 numaraydı. Saten aracımın ön camı orjinal karartma cam oldugu için ona bişi diyemedı. Gitti yan camlara bahane buldu. izmirde ve TURGUTLUDA yasamak zor. cok sıcak oluyor yazları. Yaz gelıyor dıye , yaptırmıstım 1 ay once. Yaptırmaz olaydım.

Şimdi yarın gıdip inat değil mi . Tüm camlarımı 1 Numara açık yaptırıcam. Polismiş , Kaşede ismi yazıyor nasılsa, sesınıde yukseltıyor birde , kimse ya sen.

Cam filmi ruhsata islenmesi diye birsey yok bilmediginiz icin sizi kandirmis polis.ya rusvet yedi ya da kemerden vs ceza yazdi emin olabilirsiniz.

Aynisi basima geldi cunku oradan biliyorum.arkamdaki a4 araca filmden yazmislardi ben dil doktum kemerden yazDirdim tabi arkadakinin haberi yoktu.

Benim silecek caminda 0.5 , geri kalan her cam 2 numara ile kapli.Cam tavanda vat ve aracta beyaz olunca 1 km den ben burdayim diyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 5 Nisan 2015; 20:08:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: cenkmy

bugun ızmıre gıderken sütçülerin ilerisinde yıne polisin pustugu yerde durduruldum. Hızdan dese anlıycam , 180 den aşşa gıtmıyordum. Demezmi filmlerden dolayı diye çıldırdım. Arkamdaki aracıda durdular , bir modifiliye body kitli honda civic ona neden yazmıyorsun dedım. O Ruhsata işletmiş dedi. Hayda dedim.

Cam filmi ruhsata islenmesi diye birsey yok bilmediginiz icin sizi kandirmis polis.ya rusvet yedi ya da kemerden vs ceza yazdi emin olabilirsiniz.

Aynisi basima geldi cunku oradan biliyorum.arkamdaki a4 araca filmden yazmislardi ben dil doktum kemerden yazDirdim tabi arkadakinin haberi yoktu.

Benim silecek caminda 0.5 , geri kalan her cam 2 numara ile kapli.Cam tavanda vat ve aracta beyaz olunca 1 km den ben burdayim diyor :)

yaw nasıl sınır oldum anlatamam. Tuttumus on camlarında filmli diye , ön camlarım karartılmıs cam dedım adama ınandıramadim. Sonra sorgulattı dogru filan dedi.
    Nereden anlıyorlar bu camların orjınalınden karartılmış oldugunu . Ap ayrı değişik değişik şeyler. Nissan QUASqai 2014 aracım var ayriyetten onda orjınalınden bıldıgın arkalar 3 numara önler 1 numara. Ondada durdurdular , ona ceza kesemediler. Plaka sorgulandı fılan , aracı sıfır aldıgımda wardı ustunde o orjınal karartma . Anlamadım hiç bişi cezasınıda off of yarın gıdıp cezayı odeyıp fılmlerı 1 numara yapıcam bakalım :D bu hastalık en açığıda olsa. sorun yok.

Turgutluda hiç bir polis durdurmadı, izmire Foruma giderken sbah sabah azımın tadıını bozdular. Birde yanımda hanımım var. Çocuk fılan , korktu çocuk polis resmen hakaret edip bağırdı in araçtan dıyor . bi dahakıne o polisi orada yakalarsam. Bi güzel tartışacağım.

• Valla bana kalırsa izmir trafik polisi konusunda çok rahat bi şehir hiç bi yerde çevirme yok asıl küçük şehirlerde vs çok var geçen manisa merkeze gittik her kavşakta trafik polisi var izmirde bu şekilde sadece güzelyalı sahil yolunda çok var bi de inciraltında görüyorum ama inciraltı mimlenmiş yer son durakta modifiye araçlar toplanıyor
  • Az evvel başka bir başlıkta okudum,Ankaradan kesin emir varmış son günlerdeki olaylardan dolayı kesinlikle cam filmine müsemma göstermeyin denmiş, .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.